Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Aflat prin capitala păcatelor , o sun si îmi Răspunde , zic cum

Sa nu ma revăd cu ea ... tocmai ce terminase cu un client F important ... un tip plin de bani din Spusele ei , eram in Zina si o iau cu masina ne oprim

Sa luam

Ceva de mâncare ... la un drive , si începe sa mi puna mâna pe pula ... sa o frece deja eram excitat si eu si ea , ajunși acasă la ea ... urcam si imediat își face un dush mirosea ca un buchet de flori proaspete ...

 

Si nu mai aveam eu timp de stat ... vine in pat si mi zice al meu ești ... zic ai de plm ...

 

Si începe sa o sugă frumos de 10 plus fără Dinți fără nimic ... i se școala si mi spune fute ma ca mor abia aștept sa te simt ... pun un condom si cum stătea pe spate ea ... io bag si începe si ziceau ce bine e fute ma ... si și-o freca cu o mâna era așa frumos sa o vezi excitată ... nu a durat mult pana a finalizat si ea da sa vezi erecție ce a avut si cât a finalizat am rămas surprins niciodată nu a finalizat așa de abundent ... cert este ca ia plăcut tare ca mia zis ca ma mai vrea ...

 

 

Este o profesionista .... are talent are si preț ... 500 lei / h

Își merita fiecare leuț .... feminină etc tot ce vrei si la final mia dat si o răcoritoare si un e regizat la pachet ca aveam drum lung către unde mergeam ....

 

Aștept sa ne revedem

 

Drumuri bune ca in Bavaria land

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aflat prin capitala păcatelor , o sun si îmi Răspunde , zic cum

Sa nu ma revăd cu ea ... tocmai ce terminase cu un client F important ... un tip plin de bani din Spusele ei , eram in Zina si o iau cu masina ne oprim

Sa luam

Ceva de mâncare ... la un drive , si începe sa mi puna mâna pe pula ... sa o frece deja eram excitat si eu si ea , ajunși acasă la ea ... urcam si imediat își face un dush mirosea ca un buchet de flori proaspete ...

 

Si nu mai aveam eu timp de stat ... vine in pat si mi zice al meu ești ... zic ai de plm ...

 

Si începe sa o sugă frumos de 10 plus fără Dinți fără nimic ... i se școala si mi spune fute ma ca mor abia aștept sa te simt ... pun un condom si cum stătea pe spate ea ... io bag si începe si ziceau ce bine e fute ma ... si și-o freca cu o mâna era așa frumos sa o vezi excitată ... nu a durat mult pana a finalizat si ea da sa vezi erecție ce a avut si cât a finalizat am rămas surprins niciodată nu a finalizat așa de abundent ... cert este ca ia plăcut tare ca mia zis ca ma mai vrea ...

 

 

Este o profesionista .... are talent are si preț ... 500 lei / h

ÃŽși merita fiecare leuț .... feminină etc tot ce vrei si la final mia dat si o răcoritoare si un e regizat la pachet ca aveam drum lung către unde mergeam ....

 

Aștept sa ne revedem

 

Drumuri bune ca in Bavaria land

LOL prea multe detalii 🙈🤣mi-am amintit cine ești, mulțumesc pentru apreciere, vizită și clipe frumoase, te m-ai aștept cu drag și data viitoare bebița iubarețðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

Pentru curioși ,App nu este în Erectie

Aceeasi sensibilitate sau diminuata? Stiu ca in urma unei operatii de genul asta apar ceva probleme. Daca tot recomanzi, spune-ne si noua cum se numeste procedura, unde ai facut-o si cat a costat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aceeasi sensibilitate sau diminuata? Stiu ca in urma unei operatii de genul asta apar ceva probleme. Daca tot recomanzi, spune-ne si noua cum se numeste procedura, unde ai facut-o si cat a costat.

neața, bby se face sus o incizie unde îți taie o chestie pentru alungire și mi-am băgat și oanumită supstanta pentru îngroșare, abea acum m-am Trezit, lasama să-l întreb pe dn doctor și revin cu informații ,ma costat 2500 de euro, penisul e fr sensibilă jur ca eri am finalizat de 2 ori, îmi cer scuze că scriu cu greșeli..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună cat te-a ajuns operatia de mărire si îngroșare si cu cât mai exact sa mărit

Din cate stiu, mai mult de 2 3 cm in lungime nu poti sa iei. Iar in grosime in jur de 1 2 dar respectiva grasime pt ingrosarea penisului se absoarbe de catre organism in cam un an de zile fiind necesara o noua injectare.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...