Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Viorele buletinul nostru prin lege se schimba automat cănd ai operația făcută(mă refer la sex și cnp)

 

Și am multe prietene din germania care șiau făcut această schimbare și nu există nici un regret!!

 

Iar ca și ideie arată exact ca o pizdă 100% după operație ai orgasm etc .

 

Iar referitor la înfierea unui copil se poate face doar dupa schimbarea de sex

 

Iar un client de al meu medic chirurg din Duisburg a zis că nu există riscuri după operație singuru lucru 6 luni nu ai voie să te fuți doap primesti niste dildouri de diferite mărimi pe caree folosesti zilnic etc..

 

Oricum această decizie aparține doar lui lory și să facă ce simte ea că trebuie să facă fără să vă dea vouă nici o explicație!

te pup scumpa mea, nu dau explicatii dar mă mir câtă lume îmi duce grija îmi urmărește topicul, va iubesc nebunii mei😉😃😃😃😃💋
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

pizda aia operata seamana dar nu rasare..labiile sunt facute din scrot..clistorisul din ce mai ramane din muschiul penian..

orgasm daca ai cu ea eu sunt Papa de la Roma

vagniul n-o sa fie vagin ,cu muschii si mucoasa aferenta

,macar sa-l faca adanc ca vine un pulos cu 20 24 cm reali si ajunge in fundul sacului ...zic reali ca multi se lauda cu cm dar au cu 5 cm mai putin decat zic...

glandele bartholin n-0 sa le ai ..

mirosul nu sa fie  a pizda,,,dupa cum ziceam seamana dar nu rasare

cat despre regrete nu toata lumea recunoaste ,,,cum am zis mai sus poate nu au dupa ce regreta daca o aveau cat o alunita ..sau nefunctionala din cauza tratamentelor ...

nu are rost sa intru in polemica si contraziceri ...ma opresc aici..

. Nu m-am putut abține , există și orgasm medicina a evoluat cunosc TS operare recent care au orgasm . Cm , acum depinde de bazin , cum va arăta pasă estetic depinde de organizm și de medic , dar toată vindecare diferă de la organizm la organizm nu toți oamenii sunt la fel .. mult succes Lory
Link spre comentariu

dragul meu știi ce nu înțeleg eu? De ce tot te macină ideia ca mă operez eu de unde știi tu atâtea chestii? Nu cumva ai și tu Pizda între picioare? Sau sa înțeleg ca esti înebunit după pizda mirositoare îți promit ca după operație după ce-mi revin te aștept sa vii sa mă mirosi dar nu ma spăl 3 zile sa vedem atunci ce mai zici‍♀

daca n-ai fi citit pe silabe si ai fi interpretat cum trebuie ce citesti ai fi vz ca n-am nimic  cu nimeni ,,,mi-am spus doar parerea despre aceasta interventie,,,,

nu sunt gay nu sunt tramvai sau cine stie ce credeti voi ,,,oricum putin in pasa..

de unde stiu atatea ,,m-am informat ,ca sa stiu si eu ce fut si ce ling ,,nu trebuie sa am pizda intre picioare ca sa stiu cate ceva ,,,

cititi mai intai anatomia pizdei ca sa veteti ce inseamna pizda si apoi vedeti ce rezulta in urma operatiei 

unii nici n-au vz pizda in viata lor  dar isi doresc ...si chiar daca au vz ,o au vz degeaba

nu-s curios sa ling ceva fals nici sa miros ...chiar daca e spalata ...eu ma refeream la mirosul de pizda curata si sanatoasa //nu te spala 3 zile sa vezi ce bine o sa-ti fie..

vaginul se autocurata si are mucoasa lui  secreztiile lui ...lucru ce n-o sa rezulte in urma operatiei

cat despre orgasm ..sunt femei care n-au orgasm vaginal .si sunt  destule

medicii aproba cam usor si repede astfel de interventii ,,dar pt bani ...

acum cateva luni vroiati mariri de sex acum vreti pizda ,,,mie imi da cu virgula,,,

de fapt am promis ca nu ma contrazic ,,dar nu m-am putut abtine cand vad ineptii

as fi zis mai multe dar imi ridic multa lume in cap ...si nu-i asta scopul meu..

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

daca n-ai fi citit pe silabe si ai fi interpretat cum trebuie ce citesti ai fi vz ca n-am nimic  cu nimeni ,,,mi-am spus doar parerea despre aceasta interventie,,,,

nu sunt gay nu sunt tramvai sau cine stie ce credeti voi ,,,oricum putin in pasa..

de unde stiu atatea ,,m-am informat ,ca sa stiu si eu ce fut si ce ling ,,nu trebuie sa am pizda intre picioare ca sa stiu cate ceva ,,,

cititi mai intai anatomia pizdei ca sa veteti ce inseamna pizda si apoi vedeti ce rezulta in urma operatiei 

unii nici n-au vz pizda in viata lor  dar isi doresc ...si chiar daca au vz ,o au vz degeaba

nu-s curios sa ling ceva fals nici sa miros ...chiar daca e spalata ...eu ma refeream la mirosul de pizda curata si sanatoasa //nu te spala 3 zile sa vezi ce bine o sa-ti fie..

vaginul se autocurata si are mucoasa lui  secreztiile lui ...lucru ce n-o sa rezulte in urma operatiei

cat despre orgasm ..sunt femei care n-au orgasm vaginal .si sunt  destule

medicii aproba cam usor si repede astfel de interventii ,,dar pt bani ...

acum cateva luni vroiati mariri de sex acum vreti pizda ,,,mie imi da cu virgula,,,

de fapt am promis ca nu ma contrazic ,,dar nu m-am putut abtine cand vad ineptii

as fi zis mai multe dar imi ridic multa lume in cap ...si nu-i asta scopul meu..

 

Esti naiv Viorel, nu o sa fie nici o operatie. Am mai auzit cateva TS ca vor sa-si faca operatie si le vad si azi in piata avand in lista de servicii pasiva / activa. Poate cu un "eveniment" de genul asta creezi ceva agitatie in jurul imaginei tale si cine stie poate vizitele clientilor recurenti vor creste.   

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

Esti naiv Viorel, nu o sa fie nici o operatie. Am mai auzit cateva TS ca vor sa-si faca operatie si le vad si azi in piata avand in lista de servicii pasiva / activa. Poate cu un "eveniment" de genul asta creezi ceva agitatie in jurul imaginei tale si cine stie poate vizitele clientilor recurenti vor creste.   

 * imaginii

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Esti naiv Viorel, nu o sa fie nici o operatie. Am mai auzit cateva TS ca vor sa-si faca operatie si le vad si azi in piata avand in lista de servicii pasiva / activa. Poate cu un "eveniment" de genul asta creezi ceva agitatie in jurul imaginei tale si cine stie poate vizitele clientilor recurenti vor creste.

 

nu e așa ușor a face operația asta . Avizele nu se primesc așa de la o zi la alta . 3 avize principale , plus daca ai avizele de când ai început e mult mai bine . Vă pup o zi făină
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

nu e așa ușor a face operația asta . Avizele nu se primesc așa de la o zi la alta . 3 avize principale , plus daca ai avizele de când ai început e mult mai bine . Vă pup o zi făină

foarte dificil Andreea,nu vrei sa știi cum se lucrează în România pe asemenea caz ....dar mi-am propus asta simt nevoia sa fac această schimbare și merg cu capul sus pâna la sfârșit, Te pup o zi frumoasa si ție 💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Mulțumesc tuturor pentru vizita de astăzi programul l-am început de diminiața, SUNT mândră ca va pot face fericiți din modestia mea💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Mulțumesc tuturor pentru vizita de astăzi programul l-am început de diminiața, SUNT mândră ca va pot face fericiți din modestia mea💋💋💋

2 clienți fericiți..mai urmează 🤪🤪🤪🤗😅💋

post-292333-0-13079200-1560252945_thumb.jpg

post-292333-0-70328900-1560252956_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...