Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Bine ai venit.

bine v-am regăsit dragii mei 🤩🤩🤩💋💋💋💙💎
Link spre comentariu

Daaaaa,ceva de vis. Abia a ajuns Lory in constanta am sunat si m-a primit. Nici nu pot sa descriu in cuvinte ce am trait. Oral adanc ,apoi limba in in jurul capului,nu am putut rezista mult. Dar cine rexista la oralul facut de Lory? Am facut o pauza si apoi nu am rezistat si i-am facut si eu oral,a trecut ea iar la oral si apoi am trecut la anal. Nu pot descrie in cuvinte cata placere si excitatie. Note? 10 pe toata linia cu multe felicitari. Sigur voi merge in fiecare zi la ea ,cat timp va sta in constanta. Daca doriti o ts adevarata o recomand cu toata increderea. Arata mult mai bine decat o femeie de top.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Daaaaa,ceva de vis. Abia a ajuns Lory in constanta am sunat si m-a primit. Nici nu pot sa descriu in cuvinte ce am trait. Oral adanc ,apoi limba in in jurul capului,nu am putut rezista mult. Dar cine rexista la oralul facut de Lory? Am facut o pauza si apoi nu am rezistat si i-am facut si eu oral,a trecut ea iar la oral si apoi am trecut la anal. Nu pot descrie in cuvinte cata placere si excitatie. Note? 10 pe toata linia cu multe felicitari. Sigur voi merge in fiecare zi la ea ,cat timp va sta in constanta. Daca doriti o ts adevarata o recomand cu toata increderea. Arata mult mai bine decat o femeie de top.

mulțumesc frumos iubitel, te m-ai aștept cu drag și data viitoare 💋💋💋🤗 Lore e una se știe 💋💋💋😆🤗💎
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Vai de pasarica mea ai strâmbat toate barele la balcon iubita înainte sa pleci sa chemi pe cineva sa le îndreapte 😂😂😘

mulțumesc administraturului pentru blocarea contului ,așa e când ești invidiată 😂😂😂și le dai clasă la unele mumii🤪ðŸ˜ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ te pup pisicitz💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Asa e cand ai ciuda in tine ca îți spune lumea ca esti strâmb si deformat si strici toate pozele dai raport si ii sugi pula la pisicut cum i ai mai supt o gratis pentru ce😂😂😂😂😂😂 mi e scarba de tine sifilitico... Tu vb de mumii 😂😂😂😂 cand tu zici ca esti Men... Ferească Dumnezeu bai cioplitule si te ai cioplit degeaba ca tot fata de barbat... Sifilitica draq 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Mai fetelor !!!! Invidia nu va face bine mai frumoaselor ! :( Sunteti toate frumoase mar, dar va aprindeti repede, mult prea repede ! :(

 

Lory - Alessandra nu merita banata, si tu si ea, si Ariana sunteti si frumoase si cu destula materie cenusie si inteligenta in cap ca sa stiti cand este vorba de caterinca si cand nu. De ce in loc sa fiti prietene si sa va ajutati intre voi recurgeti la treburi de genul asta ? :(

 

Iar banarile... heh, mi-ar fi placut sa mai existe Pisicuts din 2013-2014, dar el nu prea mai exista, exista un alt Pisicuts, care nu poate avea grija el singur de tot ce misca, daca ma intelegeti...

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna dimineata ,futaciosi!

Asa cum sta bine, unui om decis si cu apetit sexual,m am hotarat si eu ca trebuie sa fut ceva ,ce pe gustul multora este de 10 .

o sa fiu scurt si la subiect, asa ca spun doar atata , lory nu este de 10 ,este un vis frumos ce nu trebuie ratat si trait .....multumesc pentru tot! 

in opinia spun ,viseaza si traieste macar odata ....daca zilnic nu te tine pula si buzunarul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Doar ce am fost la frumoasa și scumpa Lory, ca de fiecare dată este nr 1

Totul la superlativ a fost nebunie să i ling funduletul să o aud cum geme să o sărut peste tot abia aștept să revin draga mea 😘

mulțumesc frumos pentru vizită iubițel, te m-ai aștept cu drag și data viitoare 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

buna dimineata ,futaciosi!

Asa cum sta bine, unui om decis si cu apetit sexual,m am hotarat si eu ca trebuie sa fut ceva ,ce pe gustul multora este de 10 .

o sa fiu scurt si la subiect, asa ca spun doar atata , lory nu este de 10 ,este un vis frumos ce nu trebuie ratat si trait .....multumesc pentru tot!

in opinia spun ,viseaza si traieste macar odata ....daca zilnic nu te tine pula si buzunarul

mulțumesc frumos scumpule, te m-ai aștept cu drag, mulțumesc pentru recenzie,m-am simțit extraordinar de bine cu tine 💋💋💋ðŸ˜ðŸ’‹ðŸ˜˜
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Hey dragii mei😘 ,după apariția mea la Tv 🤩 mi-au crescut urmărotorii pe Instagram 6000 in 2 zile🤦â€â™€ï¸,va IUBESC💋mă găsiți activă pe Instagram non stop, Lore_lorens acolo găsiți poze și segmente xxx precum si live-uri cu mine!🥂

post-292333-0-44181100-1561656726_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...