Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

Vizitator picard91
Reputație: 0

Nu mai zic nimic....

 

Doar o constatare: natie care sa se balacareasca si sa se porcaiasca mai mult ca natia romana eu nu am vazut, si sunt (zic eu) destul de umblat prin lumea larga. Nici la arabi sau la tarile din America Latina nu vezi asa ceva.

 

Ura si invidia va distruge natia si tara aceasta, numita "Gradina Maicii Domnului" (numai gradina nu mai este, de la o vreme)...

 

Porcaiti-va cat vreti, in fapt sunteti liberi(libere) sa faceti ce vreti....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Nu mai zic nimic....

 

Doar o constatare: natie care sa se balacareasca si sa se porcaiasca mai mult ca natia romana eu nu am vazut, si sunt (zic eu) destul de umblat prin lumea larga. Nici la arabi sau la tarile din America Latina nu vezi asa ceva.

 

Ura si invidia va distruge natia si tara aceasta, numita "Gradina Maicii Domnului" (numai gradina nu mai este, de la o vreme)...

 

Porcaiti-va cat vreti, in fapt sunteti liberi(libere) sa faceti ce vreti....

puilue tu vezi ca nui bag în seamă, și indiferența doare 🤗🤗🤗🤗 lueme vede despre ce e vb (invidia e mare )te pup💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu mai zic nimic....

 

Doar o constatare: natie care sa se balacareasca si sa se porcaiasca mai mult ca natia romana eu nu am vazut, si sunt (zic eu) destul de umblat prin lumea larga. Nici la arabi sau la tarile din America Latina nu vezi asa ceva.

 

Ura si invidia va distruge natia si tara aceasta, numita "Gradina Maicii Domnului" (numai gradina nu mai este, de la o vreme)...

 

Porcaiti-va cat vreti, in fapt sunteti liberi(libere) sa faceti ce vreti....

pe bune vi să vb de Dumnezeu și cele sfinte pe un site de curve .. cred că nu e invidie și alte chestii ... E vb de MINCIUNĂ . Și de răutatea care a făcut-o ea la toate și vorbind la unul la altul de toate transele , și amenințând pe aproape fiecare că , atât îi trebuie să mă și amenințe că se umple paharul
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Chivule le ataci ca faci bani le au scăzut vânzarea de cuc cu condomm , dai înainte , fițe rupe normele , ca Nus multe ca tine ;) Tiam zis ceva si astăzi , te vinde bine tv !!!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Chivule le ataci ca faci bani le au scăzut vânzarea de cuc cu condomm , dai înainte , fițe rupe normele , ca Nus multe ca tine ;) Tiam zis ceva si astăzi , te vinde bine tv !!!

tu iubitor a sexului fara condom normal . Sa vina sa se laude cand va dona , va ajuta copii , batrani atunci ... pana atunci egal zero ca se fute ca o suge fara e fix problema fiecaruia ... pana si clientul din CANADA E IUBITOR A SEXULULUI FARA CONDOM il cunosc de acum 3 ani ;) ca iam pus preze si facea figuri

. despre ce vb ... dar sti care e buba mare ca vb de una de alta si nu vb ce trebuie ba mai rau ca pe unele nici nu le cunoaste . Minciuna asa nu prea e buna ,.

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

tu iubitor a sexului fara condom normal . Sa vina sa se laude cand va dona , va ajuta copii , batrani atunci ... pana atunci egal zero ca se fute ca o suge fara e fix problema fiecaruia ... pana si clientul din CANADA E IUBITOR A SEXULULUI FARA CONDOM il cunosc de acum 3 ani ;) ca iam pus preze si facea figuri

. despre ce vb ... dar sti care e buba mare ca vb de una de alta si nu vb ce trebuie ba mai rau ca pe unele nici nu le cunoaste . Minciuna asa nu prea e buna ,.

 

 

 

Repet ma confunzi Printesa. ðŸ’

 

 

🤴🥂

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Chivule le ataci ca faci bani le au scăzut vânzarea de cuc cu condomm , dai înainte , fițe rupe normele , ca Nus multe ca tine ;) Tiam zis ceva si astăzi , te vinde bine tv !!!

haha, te iubesc ,se știe astea sau ofticat, nu mai au ce Suge liam tăiat pâinea 😂😂😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Repet ma confunzi Printesa.

 

 

 

REPET AM MESAJELE ;) :))) . SI CAND AI CERUT NR LU ALLESANDRA , SI CAND AI SPUS CA SUNT FRUMOASĂ PRIMUL MESAJ ACUM CEVA ANI ÎN URMĂ , ȘI CAND AI SPUS CĂ AI VREA SĂ TE VEZI CU MINE DAR NU TE VEZI CĂ FAC TOTUL PROTEJAT ;) . doar ca nu stau să pun mesajele pe aici . inchei subiectul . ASTA E MINCIUNA SI NISTE SERVICI EXTRA ASTA E ROMÂNIA . Și o poza sa vezi că nu îmi place MINCIUNA . o zi faina ..

post-110448-0-81910900-1562929998_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

REPET AM MESAJELE ;) :))) . SI CAND AI CERUT NR LU ALLESANDRA , SI CAND AI SPUS CA SUNT FRUMOASĂ PRIMUL MESAJ ACUM CEVA ANI ÎN URMĂ , ȘI CAND AI SPUS CĂ AI VREA SĂ TE VEZI CU MINE DAR NU TE VEZI CĂ FAC TOTUL PROTEJAT ;) . doar ca nu stau să pun mesajele pe aici . inchei subiectul . ASTA E MINCIUNA SI NISTE SERVICI EXTRA ASTA E ROMÂNIA . Și o poza sa vezi că nu îmi place MINCIUNA . o zi faina ..

Andreea dragă vb asta in privat nu pe pagina mea,mulțumesc!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

In 2015 nu eram VIP membru ... iar dacă vezi bine dar lasă ca ti dau idei !!!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Chivule ia toți clienții si gata !!!ðŸ‘ðŸ¾ðŸ¥‚

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

In 2015 nu eram VIP membru ... iar dacă vezi bine dar lasă ca ti dau idei !!!

pai tocmai că e mesaj vechi . Din 2015 acum e făcută poza din mesajele de aici. Nu ai cum să apari cum apăreai atunci ... Așa că hai să lăsăm loc la recenzii . Am spus ce am avut de spus
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Salutare.

Am avut si eu placerea si norocul sa petrec cateva momente alaturi de Lore.

Am vrut sa experimentez ceva nou si sa-mi satisfac cateva fantezii.

Lore este o femeie frumoasa, inalta, sexi, draguta si foarte comunicativa.

I-am spus ca este pt prima data cand fac asa ceva si mi-a spus sa stau linistit ca ma va face ea sa ma simt bine. M-a poftit in dormitor, m-a asezat pe pat si a inceput sa se miste lasciv in fata mea, apoi a inceput sa-mi faca un oral de vis(cel mai bun pe care l-am avut vreodata), dupa care am rugat-o sa trecem la un LOT.M-a intrebat daca poate sa-si dea chiloteii jos, sa nu ma simt inhibat, i-am raspus ca da, a pus prezervativul si a inceput nebunia. A inceput sa se joace, sa pompeze in timp ce eu ma uitam la cocoselul ei care era erect si juca in timp ce ea era peste mine, am schimbat pozitia si am trecut la ea pe burta si eu peste ea(pozitia ei favorita), am inceput sa-i penetrez funduletul, ea gemea de placere si spunea ca-i place mult sa se futa, nu am rezistat mult si am terminat in prezervativ, am mai stat cateva momente peste ea in timp ce ne sarutam(foarte excitant).

Lore este o femeie care stie sa te dezmierde( chiar daca esti incepator), m-am simtit foarte bine in compania ei si daca vrei sa experimtezi ceva inedit o recomand cu caldura.

Multumesc Lore si sper ca vei reveni curand in ardeal si sa ne revedem

Spor la futut...

mulțumesc frumos iubitel pentru vizită 💋💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Daaaaa,ceva de vis. Abia a ajuns Lory in constanta am sunat si m-a primit. Nici nu pot sa descriu in cuvinte ce am trait. Oral adanc ,apoi limba in in jurul capului,nu am putut rezista mult. Dar cine rexista la oralul facut de Lory? Am facut o pauza si apoi nu am rezistat si i-am facut si eu oral,a trecut ea iar la oral si apoi am trecut la anal. Nu pot descrie in cuvinte cata placere si excitatie. Note? 10 pe toata linia cu multe felicitari. Sigur voi merge in fiecare zi la ea ,cat timp va sta in constanta. Daca doriti o ts adevarata o recomand cu toata increderea. Arata mult mai bine decat o femeie de top.

mulțumesc iubi💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

buna dimineata ,futaciosi!

Asa cum sta bine, unui om decis si cu apetit sexual,m am hotarat si eu ca trebuie sa fut ceva ,ce pe gustul multora este de 10 .

o sa fiu scurt si la subiect, asa ca spun doar atata , lory nu este de 10 ,este un vis frumos ce nu trebuie ratat si trait .....multumesc pentru tot!

in opinia spun ,viseaza si traieste macar odata ....daca zilnic nu te tine pula si buzunarul

💋💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Salutare futaciosi!

 

Am fost în aceasta dimineața la Lore.

Pot spune ca arata mai bine în realitate ca în poze, iar serviciile sunt mult peste ce ma așteptam.

Face un oral de nota 100,fiind ajutata de buzele alea cărnoase, pe care abia aștepți sa finalizezi.

 

Merita toți banii!

💋💋💋💋â¤ðŸ¤ªðŸ¤©ðŸ˜ðŸ¤—😛
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Fuck yeah! Am ajuns in sfârșit la Lotul. Și....si ce alegere buna am făcut. Locație șmecheră tare cu tot ce trebuie are. Ce vedeți în poze e muuult mai fain live. Am beneficiat de un oral as spune...divin. După care încercat și "mama iedului" unde am și finalizat. Per total, foarte tare! Te pup simpatico!

te pup scumpule ,te mai aștept cu drag și data viitoare 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Doar ce am fost la frumoasa și scumpa Lory, ca de fiecare dată este nr 1

Totul la superlativ a fost nebunie să i ling funduletul să o aud cum geme să o sărut peste tot abia aștept să revin draga mea 😘

🤗😛😛😛😛😛â¤ðŸ¤©ðŸ’‹ðŸ’‹
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Buna seara!

Multumesc Lory pentru momentele frumoase petrecute impreuna! Esti prima transexuala la care am fost si vreau sa iti spun ca m-am simtit perfect. Mi-a placut atitudinea ta foarte mult. Alte fete nu stiu sa se poarte asa... Ai un corp superb, bun de sarutat o noapte intreaga. Atept sa revin la tine cat de curand sa petrecem mai mult timp impreuna, sa bem un vin, sa ma bucur de tine mai mult. :atm Te sarut dulce!

💋💋💋🥂â¤
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Cea mai răsfățată diva, program non stop București 💋💋💋😂🥂💋â¤

post-292333-0-85130100-1562959587_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

DRAGILOR ÃŽN SEARA ASTA SUNT CU UN CLIENT TOATÄ‚ NOAPTEA (Cine vrea party in 3 va aștept cu drag pe Bv Decebal, sex in grup deja ,am avut câțiva clienți interesați, va aștept cu drag și pe voi, program non stop, 150 f si 300h🤩💋💋💋💋va pooop

post-292333-0-28831200-1562963909_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...