Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Așteptam bby, poate ne faci o surpriza cu un scurt filmuleț

eu ce vorbesc,vorbesc cu dovezi ÃŽnțelegi 😄😄😄😄 uitete și la ora din poză 🙃😉😇🥰

post-292333-0-92914200-1568492484_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

L-ai nenorocit

haha uite dovadă după 1 h,vam zis dragilor copia și conturile noi pe nimfomane nu au valoare😄😄😄😄😄😄😄😅😘 va pupă LOREDANA, programul continuă 🤩🤩🤩😛😋😘

post-292333-0-60471200-1568496745_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubiței mei după cum vedeți din cauza tratamentului hormonal injectabil pe care îl fac, am luat câteva kilograme in plus.....sper sa le dau jos cât de curând, după cum vedeți programul continuă 😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩

post-292333-0-55035000-1568503644_thumb.jpg

post-292333-0-54157000-1568503754_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Esti bombă Lory

Ma uit la pozele tale si imi fac din nou filmele care le Am avut alături de tine.

Te pup abea astept sa ne revedem.

Esti nr 1 ðŸ¾â¤

te pup, te iubesc, te ADOR 😃😘😘😘😘😘😘
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Ești bomba nu spun cine sunt dar am fost. Super mulțumit. Succes în ceea ce vrei sa devii

hey iubițel mulțumesc, nu contează cine ești 🙃important este ca te-ai simțit bine 🤩😘😘😘 te m-ai aștept cu drag și data viitoare!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un sfârșit de weekend plăcut dragilor 🥰🥰🥰🥰🤩😘

Week placut si tie iubita si o seara plina de liniste si caldura alaturi de cine vrei tu.....Te Pup si Fi Indiferenta...iti pun o poza ca sa intelegi despre ce vorbesc...pup si spor la banutzzzziiiiiiiiiii multiiii :) :)

post-302965-0-85872500-1568546857_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Week placut si tie iubita si o seara plina de liniste si caldura alaturi de cine vrei tu.....Te Pup si Fi Indiferenta...iti pun o poza ca sa intelegi despre ce vorbesc...pup si spor la banutzzzziiiiiiiiiii multiiii :) :)

adevărat scumpa mea 😂😂😂 te pup la fel și ție!!măcar ma bucur că au de la cine învața😋😘😘😘🤩
Link spre comentariu

Salut confutaciosi. Am avut din nou plăcerea de a mi petrece timpul ( 1 ora si ceva) cu această Regina a Sexului si din nou m am simtit in al 9 lea cer. Fiind cu ceva treabă la București m am cazat la Hotel Marriott si seara după ce am terminat cu treburile m am gândit să mi chem Febletea să ne distrăm puțin. Am sunat o de vreo 3 ori si spre norocul meu mi a răspuns, cu scuzele de rigoare pentru că era cu un client( vreau să precizez că eu am o relație mai specială cu Lory- nu vă spun toate secretele,rămâne între mine și ea) si am chemat o la mine la Hotel. Punctuală a ajuns exact când mi a spus si am rămas mască când m am trezit cu ea la ușă fiind " tapițată" exact așa cum i am cerut. Credeți mă pe cuvânt că am avut eractie din secunda 2 de cum a intrat pe ușă. Fiind dusulit de vreo 5 min,am sărit direct pe ea nelăsînd o să respire și va spun că și ea era pregătită 100% de o partidă de amor cum doar noi doi știm. â¤â¤â¤. N are rost să vă relatez ce s a intamplat in patul ăla imens,pe fotolii,la duș ,pe masă că e ceva magnific,dar vreau să vă spun că e prima dată după ceva timp când finalizezi 2 nr unul după altul fără a face pauză. Am finalizat odată in caciulita si a doua oară pe buzele ei superbe apoi ne am sărutat. 💋💋💋. Fraților eu rămân la părerea că e numarul 1 in Romania nu doar la cum arată ci la atitudinea pe care o are fața de client. O atitudine pro client cum rar întâlnești si gândiți vă că e o adevărată DIVÄ‚. E ca si cum ar fi Jeniffer Lopez iubita ta. Cam asta e realitatea. Cam astea ar fi de spus despre această nouă aventură cu Lory. Notele sunt 100+ pe linie iar halatul a fost de 500 lei cu toate că am depășit 1 oră, dar v am spus She s a Special for me. Lory TE ADOR SOARE. â¤â¤â¤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Salut confutaciosi. Am avut din nou plăcerea de a mi petrece timpul ( 1 ora si ceva) cu această Regina a Sexului si din nou m am simtit in al 9 lea cer. Fiind cu ceva treabă la București m am cazat la Hotel Marriott si seara după ce am terminat cu treburile m am gândit să mi chem Febletea să ne distrăm puțin. Am sunat o de vreo 3 ori si spre norocul meu mi a răspuns, cu scuzele de rigoare pentru că era cu un client( vreau să precizez că eu am o relație mai specială cu Lory- nu vă spun toate secretele,rămâne între mine și ea) si am chemat o la mine la Hotel. Punctuală a ajuns exact când mi a spus si am rămas mască când m am trezit cu ea la ușă fiind " tapițată" exact așa cum i am cerut. Credeți mă pe cuvânt că am avut eractie din secunda 2 de cum a intrat pe ușă. Fiind dusulit de vreo 5 min,am sărit direct pe ea nelăsînd o să respire și va spun că și ea era pregătită 100% de o partidă de amor cum doar noi doi știm. â¤â¤â¤. N are rost să vă relatez ce s a intamplat in patul ăla imens,pe fotolii,la duș ,pe masă că e ceva magnific,dar vreau să vă spun că e prima dată după ceva timp când finalizezi 2 nr unul după altul fără a face pauză. Am finalizat odată in caciulita si a doua oară pe buzele ei superbe apoi ne am sărutat. 💋💋💋. Fraților eu rămân la părerea că e numarul 1 in Romania nu doar la cum arată ci la atitudinea pe care o are fața de client. O atitudine pro client cum rar întâlnești si gândiți vă că e o adevărată DIVÄ‚. E ca si cum ar fi Jeniffer Lopez iubita ta. Cam asta e realitatea. Cam astea ar fi de spus despre această nouă aventură cu Lory. Notele sunt 100+ pe linie iar halatul a fost de 500 lei cu toate că am depășit 1 oră, dar v am spus She s a Special for me. Lory TE ADOR SOARE. â¤â¤â¤

multumesc multumesc frumos iubițel, acum ma îndrept spre alt hotel și citesc această recenzie care îmi reamintește de senzația trăită alături de tine, ești un om minunat te ADOR și tu știi asta🤩😘😘😗😗😘😘😗😗😗😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 mulțumesc frumos pentru tot!!
Link spre comentariu

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

DRAGILOR știu ca e duminică, știu ca păcătuiesc...

Ce sa fac dacă ma făcut mama așa bună 😂😂😂😘😘😘

Va pupă Chivoaica 😜

post-292333-0-60142000-1568583630_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...