Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubiței mă găsiți în sectorul 1

Vizavi de Sala Palatului

Dețin două locații

Rond alba iulia și Sala Palatului locație de lux

Loc de parcare

Singura in locație

200/30 min

400/60 min

Va aștept cu drag!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

poze noi nimic?

iubițel poze noi găsești pe noua mea pagină de Instagram, însă poze aici nu voi m-ai publică!

Nu vreau sa fiu model pentru toate maimuțele care mă copiază

Până a apărea eu pe piața, m-ai publica vreo maimuță poze pe nimfomane?? Nuuu

Așa că voi fi m-ai discretă, am viața personală ,am publicat suficiente poze. Așa că Adio Ninfomane 😂😃😃😃😘

Link spre comentariu

Dragi confrati, am reusit sa mai trec inca o data pe la Lori cea superba. Ca de fiecare data totul la superlativ,  comunicare si stabilirea intalnirii, fara probleme de suprapunere cu alte programari, fara asteptat ca prostul langa locatie. Locatia ca de fiecare data impecabila, calduroasa si cu mega bun gust aranjata. Lory...hmm o diva iar cand spun asta stiu bine ce spun, am prins-o o data cand nu se simtea bine si daca nu ne leaga o prietenie veche nu as fi stiut din partea ei ca nu se simte bine. 

In fine...am depanat amintiri ca deh ne vedem o data la cateva luni...apoi ne-am invitat reciproc la un dush impreuna.

Cumva actiunea a inceput in dus cu continuare pe hol apoi in pat apoi pe langa pat. Nu intru in detalii ca de alaltaieri de cand a fost vizita si pana azi ma apuca dorul again de ea si deja ne despart cateva sute de km.

Ca si fapt amuzant dar care in acelasi timp dovedeste seriozitatea ei....si-a amintit ca data trecuta eram in mega graba si in urma unui apel insistent a trebuit sa plec fara sa termin. In acea zi a vut sa-mi innapoieze banii, i-am multumit frumos si am refuzat-o politicos. Acum aducandu-si aminte de ultima isprava imi spune suav cand incepusem sa ma imbrac ca ar fi cazul sa mai raman o ora in compania ei ca bonus pentru ultima data cand am fost nevoit sa fug neterminat.

 

Nu cred sa intalnesc pe cineva precum Loredana. Au fost dati, amici devenind cu timpul, cand am fost si invitat la masa de ea.

 

Note nu are rost sa dau, Loredana a trecut de mult cu brio si coronita toate probele si nu cred sa fie ever declasata.

 

Costul: cel postat chiar de ea 200ron jumatatea de ora 400ron ora. Eu aleg varianta de o ora de fiecare data, practic e pacat sa nu ramai macar o ora in compania ei. P.S. cel putin in cazul meu timpul nu a fost niciodata contorizat, in relatia mea cu ea si in vizitele mele de multe ori 30-40 min le-am stat la palavrageala ca abia dupa povesti sa incepem distractii cam de 40-50 min.

 

Recomand cu mana pe inima dar atentie, mai tine si de voi ca experienta sa fie una impecabila! Respectati ca sa fiti respectati! Loredana oricum respecta dar sunt multi care considera ca li se cuvine orice asa ca daca ati venit sa va simtiti bine...faceti asta pana la capat!

 

O seara minunata!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragi confrati, am reusit sa mai trec inca o data pe la Lori cea superba. Ca de fiecare data totul la superlativ, comunicare si stabilirea intalnirii, fara probleme de suprapunere cu alte programari, fara asteptat ca prostul langa locatie. Locatia ca de fiecare data impecabila, calduroasa si cu mega bun gust aranjata. Lory...hmm o diva iar cand spun asta stiu bine ce spun, am prins-o o data cand nu se simtea bine si daca nu ne leaga o prietenie veche nu as fi stiut din partea ei ca nu se simte bine.

In fine...am depanat amintiri ca deh ne vedem o data la cateva luni...apoi ne-am invitat reciproc la un dush impreuna.

Cumva actiunea a inceput in dus cu continuare pe hol apoi in pat apoi pe langa pat. Nu intru in detalii ca de alaltaieri de cand a fost vizita si pana azi ma apuca dorul again de ea si deja ne despart cateva sute de km.

Ca si fapt amuzant dar care in acelasi timp dovedeste seriozitatea ei....si-a amintit ca data trecuta eram in mega graba si in urma unui apel insistent a trebuit sa plec fara sa termin. In acea zi a vut sa-mi innapoieze banii, i-am multumit frumos si am refuzat-o politicos. Acum aducandu-si aminte de ultima isprava imi spune suav cand incepusem sa ma imbrac ca ar fi cazul sa mai raman o ora in compania ei ca bonus pentru ultima data cand am fost nevoit sa fug neterminat.

 

Nu cred sa intalnesc pe cineva precum Loredana. Au fost dati, amici devenind cu timpul, cand am fost si invitat la masa de ea.

 

Note nu are rost sa dau, Loredana a trecut de mult cu brio si coronita toate probele si nu cred sa fie ever declasata.

 

Costul: cel postat chiar de ea 200ron jumatatea de ora 400ron ora. Eu aleg varianta de o ora de fiecare data, practic e pacat sa nu ramai macar o ora in compania ei. P.S. cel putin in cazul meu timpul nu a fost niciodata contorizat, in relatia mea cu ea si in vizitele mele de multe ori 30-40 min le-am stat la palavrageala ca abia dupa povesti sa incepem distractii cam de 40-50 min.

 

Recomand cu mana pe inima dar atentie, mai tine si de voi ca experienta sa fie una impecabila! Respectati ca sa fiti respectati! Loredana oricum respecta dar sunt multi care considera ca li se cuvine orice asa ca daca ati venit sa va simtiti bine...faceti asta pana la capat!

 

O seara minunata!

mulțumesc frumos iubitel pentru vizită și recenzii, te m-ai aștept cu drag 🥂😘😘😘
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragilor in curândva fi publicat un nou vlog cu Andy Popescu mai multe filmulețe găsiți pe INSTAGRAM Loree_lorens Sau pe Instagramul lui andypopescuvlogs.

  • Like 2
Link spre comentariu

Reîntors in tara cu o pofta si un dor nebun de funduletu sexy al lui lore o su si ii cer sa imi facă o oferta pt 3 zile de sex nebun, fixam si ora si dus am fost deschide ușa superba in ținută sexy ma primește călduros si de aici incepe nebunia oral superb anal impecabil toate nebuniile posibile trei zile de futai superb nu știu câte finalizări am făcut dar câte am putut eu si oricând am avut chef nu a zi niciodată ca nu ar vrea sau ca nu mai are chef... Care vrea sa se simtă intrun film xxx o recomand cu drag. Note 10 pe linie

1500 E toată distractia

Si abea aștept sa revin in tara

😘😘😘 Lore

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Reîntors in tara cu o pofta si un dor nebun de funduletu sexy al lui lore o su si ii cer sa imi facă o oferta pt 3 zile de sex nebun, fixam si ora si dus am fost deschide ușa superba in ținută sexy ma primește călduros si de aici incepe nebunia oral superb anal impecabil toate nebuniile posibile trei zile de futai superb nu știu câte finalizări am făcut dar câte am putut eu si oricând am avut chef nu a zi niciodată ca nu ar vrea sau ca nu mai are chef... Care vrea sa se simtă intrun film xxx o recomand cu drag. Note 10 pe linie

1500 E toată distractia

Si abea aștept sa revin in tara

😘😘😘 Lore

mmmmm și acum sunt in mintea taa nu???😄🙃😄😄🙃😄😄

Multumesc pentru tot iubițel

Esti simpatic din toate punctele de vedere!!!

Abea astept sa ne rvedem 🤩🤩

🤪😗😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubiței primesc foarte multe mesaje de la voi când m-ai încep turul româniei 😄😄😄😄😄

Incep de maine!!!

Cluj napoca

Oradea

Tg Mureș

Brașov

Iași

Satu mare 😘🤩

Deci DRAGILOR ciocoane tari,loredana revine 🙃ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...