Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna draga mea Lory! inainte de toate vreau sa ti doresc o insanatosire grabnica,Este o nebunie sa renunti la visurile tale doar pentru ca unul nu ti s-a implinit, sa renunti la eforturile tale doar pentru ca nu ai reusit sa rezolvi ceva, sa iti condamni toti prietenii, doar pentru ca unul te-a tradat, sa nu crezi in dragoste doar pentru ca cineva nu te-a iubit, sa renunti la sansele tale de a fi fericit doar pentru ca nu ai reusit din prima incercare. Reaminteste-ti intotdeauna ca o alta sansa poate sa apara,un alt prieten,o forta reinnoita... Nu uita ca esti o fiinta deosebita, ca sutem unice in felul nostru. Nu cauta sa fii ca altii, incearca sa fii ceea ce poti fi tu mai bun. Nu-i asculta pe cei care-ti contesta deciziile. Mergi pe drumul pe care l-ai ales si nu privi inapoi cu regret. Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele. Adu-ti aminte ca este mereu timp sa schimbi drumurile in viata. Acorda-ti timpul necesar pentru a-ti da seama ce vrei cu adevarat. In fiecare greseala vei invata lectii importante. Fii multumit de felul in care esti.FII PERSEVERENTA SI CAUTA FERICIREA IN FIECARE ZI!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna draga mea Lory! inainte de toate vreau sa ti doresc o insanatosire grabnica,Este o nebunie sa renunti la visurile tale doar pentru ca unul nu ti s-a implinit, sa renunti la eforturile tale doar pentru ca nu ai reusit sa rezolvi ceva, sa iti condamni toti prietenii, doar pentru ca unul te-a tradat, sa nu crezi in dragoste doar pentru ca cineva nu te-a iubit, sa renunti la sansele tale de a fi fericit doar pentru ca nu ai reusit din prima incercare. Reaminteste-ti intotdeauna ca o alta sansa poate sa apara,un alt prieten,o forta reinnoita... Nu uita ca esti o fiinta deosebita, ca sutem unice in felul nostru. Nu cauta sa fii ca altii, incearca sa fii ceea ce poti fi tu mai bun. Nu-i asculta pe cei care-ti contesta deciziile. Mergi pe drumul pe care l-ai ales si nu privi inapoi cu regret. Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele. Adu-ti aminte ca este mereu timp sa schimbi drumurile in viata. Acorda-ti timpul necesar pentru a-ti da seama ce vrei cu adevarat. In fiecare greseala vei invata lectii importante. Fii multumit de felul in care esti.FII PERSEVERENTA SI CAUTA FERICIREA IN FIECARE ZI!

mulțumesc frumos Adinuța, te pup 💋💋💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna L, nu te-am vizitat dar mi se pare ca arați mult mai bine fără implantul acela fesier! Pe bune!!!

Bună M,da știu multumesc,aveam un funduletul sexi micuț, dar am vrut ceva mai mare .......sinceră nu-mi plăcea nici mie rezultatul, dar uitete Dumnezeu mă iubește și binele se întoarce asupra meaðŸ™ðŸ’‹
Link spre comentariu
  • Oras:Chiajna
  • Oras:Chiajna

Fundul ca fundul operat, dar jucăria operată cu silicon? Să ne așteptăm la un alt eșec? Măcar dacă tot ai avut necaz cu spatele, cu fața cum stai? Nu vedem și noi rezultatul? Măcar să evităm și noi o posibilă comă.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fundul ca fundul operat, dar jucăria operată cu silicon? Să ne așteptăm la un alt eșec? Măcar dacă tot ai avut necaz cu spatele, cu fața cum stai? Nu vedem și noi rezultatul? Măcar să evităm și noi o posibilă comă.

Măi Moș Crăciun de unde știi tu ca am silicon în penis (am acid heluronic ca in buze) înainte să scoateți muie pe gură informativă, in fese am avut Implant fesier boule,nu poți in pula să-ți pui implant............oare se de ce răspund la toți labagiii?!
  • Like 1
Link spre comentariu

E problematic.Depinzand aproape complet de propria imagine pentru asigurarea unui venit substantial si sa fim sinceri pentru validarea ego-ului sunteti dispuse sa treceti prin nenumarate operatii estetice care pun stres pe corpul vostru si vor deveni din ce in ce mai greu de tolerat de-a lungul anilor.Saraca Jessica,care am intalnit-o odata si mi s-a parut extrem de draguta si chiar pot spune inocenta, a patit-o,din putinele auzite suspectez o tromboza pulmonara datorata implantului ce a dus la infarctul fatal.Banuiesc ca cele care aleg sa ramana naturale sau se limiteaza strict la un anumit nr. de interventii vor iesi in castig in piata asta foarte competitiva.Good luck to you all and take care of your health!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E problematic.Depinzand aproape complet de propria imagine pentru asigurarea unui venit substantial si sa fim sinceri pentru validarea ego-ului sunteti dispuse sa treceti prin nenumarate operatii estetice care pun stres pe corpul vostru si vor deveni din ce in ce mai greu de tolerat de-a lungul anilor.Saraca Jessica,care am intalnit-o odata si mi s-a parut extrem de draguta si chiar pot spune inocenta, a patit-o,din putinele auzite suspectez o tromboza pulmonara datorata implantului ce a dus la infarctul fatal.Banuiesc ca cele care aleg sa ramana naturale sau se limiteaza strict la un anumit nr. de interventii vor iesi in castig in piata asta foarte competitiva.Good luck to you all and take care of your health!

boss înafară de implant mamar si rinoplastie nubam nimic .....implantul din fese lam scos ȘI să știi că arăt fr bine fără și mult mai sexi, kiss.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce matinala esti😊Neata Lory si zi frumoasă

Nu pune la suflet toste comentarie desi u ele pot fi constructive.

Stii vb aia: nu mor caii cand vor câinii ✌ï¸

Buna Dragul meu, mulțumesc frumos, te-aș ruga să-mi scrii pe whatsapp â¤ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹o zi frumoasa și ție.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna

Ami pare bine ca te ai revenit si ai anceput activitatea

Succes an contiuare si la mai multi clienti

Dragul meu, nu am inceput activitatea ,din păcate sunt încă pe un pat de spital,și nu doresc nimănui acest pat,Așa ca încearcă să ma eviți,mulțumesc anticipat!!!

post-268677-0-47390900-1554042400_thumb.jpg

Link spre comentariu

Draguto

An poza cu pantaloni albi si bluza alba aia nu este camera de spital cu parchet pe jos si pat dublu aia este camera de Hotel deci am vazut bine

Oricum nu trebuie sa te ascunzi tu faci ce vrei ai tot dreptul

Hai sa fim seriosi este camera de Hotel nu ma crede prost

Bafta an continuare

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draguto

An poza cu pantaloni albi si bluza alba aia nu este camera de spital cu parchet pe jos si pat dublu aia este camera de Hotel deci am vazut bine

Oricum nu trebuie sa te ascunzi tu faci ce vrei ai tot dreptul

Hai sa fim seriosi este camera de Hotel nu ma crede prost

Bafta an continuare

Mihai e poza veche se vede ca acolo am implantul fesier, ce trebuie să-ți dau explicatii nu inteleg ???crezi că ma ascundeam dacă munceam,sau tu crezi că ma prefac??? Eu cred ca ești un Travestit care vrea să-mi facă m-ai mult rău, aducândumi diferite acuze...tu nu vezi că in poza de mai sus apare siua si ora?

post-268677-0-53359100-1554050601_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...