Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

Buna Lory , am treaba luni in Bucuresti si intentionez sa te vizitez. Arati superb in poze (si am inteles ca si in realitate) , dar la intalnirea cu mine as vrea sa te transformi intr-o diva dominatoare dispusa sa ma fortezi (la modul soft , bineinteles) ca sa ti-o sug. As vrea sa stiu daca actiunea se poate incheia cu ejaculare din partea ta ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Lory , am treaba luni in Bucuresti si intentionez sa te vizitez. Arati superb in poze (si am inteles ca si in realitate) , dar la intalnirea cu mine as vrea sa te transformi intr-o diva dominatoare dispusa sa ma fortezi (la modul soft , bineinteles) ca sa ti-o sug. As vrea sa stiu daca actiunea se poate incheia cu ejaculare din partea ta ?

hey scumpi bună, eu sunt o diva dar in pat sunt un star ðŸ˜cu mare drag te aștept, dar te rog să facem programarile din timp că sunt fr ocupată pe parcursul săptămânii, te pup 😘💋💋💋😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frumoasa Lory,cand vii la constanta. Te asteptam cu nerabdare. Arati superb. O poza in toata splendoarea ta,se poate?

voi veni bby si in ct🤣😘😘😘🤩💋💋💋💋💋💋
Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe Lory. Într-adevar fotografiile sunt reale. De fapt, în realitate domnișoara arată mult mai bine. Înaltă, 1.77, frumoasă, silicoane, fund bombat. Am avut erecție instant când mi-a deschis usa. Foarte serioasă in privinta programarilor, desi are programul foarte incarcat. Actiunea a decurs foarte bine, face un oral senzational, o ajuta mult buzele botoxate.

 

Locatie 10

Anal 10

Oral 10

Igiena 10

Gfe 10

 

Am stat o ora. 400 ron

Recomand. Mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi pe Lory. ÃŽntr-adevar fotografiile sunt reale. De fapt, în realitate domnișoara arată mult mai bine. ÃŽnaltă, 1.77, frumoasă, silicoane, fund bombat. Am avut erecție instant când mi-a deschis usa. Foarte serioasă in privinta programarilor, desi are programul foarte incarcat. Actiunea a decurs foarte bine, face un oral senzational, o ajuta mult buzele botoxate.

 

Locatie 10

Anal 10

Oral 10

Igiena 10

Gfe 10

 

Am stat o ora. 400 ron

Recomand. Mai revin.

mulțumesc frumos scumpule te aștept cu drag ðŸ˜ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti bine rau frumoaso pote treci si prin gl vreodata ms pop

dragul meu ,îți zic in fata lui dumnezeu cred ca am avut pînă acum vreo 17 clienți din gl nu știu dacă mă este cazul să vin, chear rog Pe cei din galați dacă citesc acest topic pot să confirme că nu mint te pup💋💋💋
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...