Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragii mei mulțumesc tuturor pentru mesajele de încurajare pe whatsapp și Instagram, fiind in Turcia la o clinică bună sa rezolvat mica mea problema cu coagularea sângelui, așa ca fața nu osa o arăt e surpriză am avut 3 intervenții chirurgicale la fața ( sunt toate umflată și vânată🤗🙊🙈😹) dar in schimb va arăt sânii mei care au eșit superbi și sunt cei m-ai mari sani din lumea Transex din România 🤣😘😘😘

post-292333-0-41090600-1564578370_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragii mei mulțumesc tuturor pentru mesajele de încurajare pe whatsapp și Instagram, fiind in Turcia la o clinică bună sa rezolvat mica mea problema cu coagularea sângelui, așa ca fața nu osa o arăt e surpriză am avut 3 intervenții chirurgicale la fața ( sunt toate umflată și vânată🤗🙊🙈😹) dar in schimb va arăt sânii mei care au eșit superbi și sunt cei m-ai mari sani din lumea Transex din România 🤣😘😘😘

post-292333-0-01162500-1564579035_thumb.jpg

Link spre comentariu

Bună Lory, my sweet love 😘😘😘

Nu te am mai prins de mult timp de când ești plecata din București și ți am simțit lipsa grav.

Ma bucur însă că atunci când ne vom revedea va fi o surpriza foarte plăcuta sa te vad mai frumoasa, mai sexy și mai bomba decât oricum erai.

Ești locul 1 în opinia mea din toate punctele de vedere, iar clienții tai fideli pot confirma asta cu siguranță

Te pup dulce, refacere rapida și de abia aștept sa te revăd și sa te iubesc asa cum îți place ție

PUP

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Ești superbaaaaa ...si abia aștept sa ne reîntâlnim !!!

E grea viața fără prezenta taaaa 😘😘😘â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

mulțumesc frumos scumpule, te pup ,mă bucur enorm ca am clienții mei fideli care mă apreciază și mă respectă in continuare , va iubesc 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Bună Lory, my sweet love 😘😘😘

Nu te am mai prins de mult timp de când ești plecata din București și ți am simțit lipsa grav.

Ma bucur însă că atunci când ne vom revedea va fi o surpriza foarte plăcuta sa te vad mai frumoasa, mai sexy și mai bomba decât oricum erai.

Ești locul 1 în opinia mea din toate punctele de vedere, iar clienții tai fideli pot confirma asta cu siguranță

Te pup dulce, refacere rapida și de abia aștept sa te revăd și sa te iubesc asa cum îți place ție

PUP

mulțumesc frumos iubitel, ținem legătura pe whatsapp, app dragilor ne vedeam in curând la xtra night show,alături de buna mea prietena Bianca Dragusanu 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Ești superbaaaaa ...si abia aștept sa ne reîntâlnim !!!

E grea viața fără prezenta taaaa 😘😘😘â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

te ADOR â¤â¤â¤
Link spre comentariu

Ciao loree😊.acuma cateva zile team vazut, dar cum vad ai trecut deja peste niste operatii, ca sa te faci mai frumoasa,mai sexy,mai feminin,mai de top😘bravo tie Lore.Insanatosire grabnica, sa fii sanatoasa si sa revii cat mai repede, ca fara tine e greut😊.Nu stiu tu cum schimbi silicoanele anual, ca sunt cine nu reuseste sa isi baga o singura data, felicitari pt asta, ca se vede ca lupti pt cea ce vrei cu adevarat.Tiam mai zis de cateva ori ca esti de top, dar acuma cand o sa ne intalnim o sa raman fara cuvinte dupa schimbarile prin care treci acuma.In sfarsit sa ai grij de tine, de sanatatea si viata ta, ca stii ca viata o aveam numai una.Te pup si abia astept sa ne revedem Lore😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Ciao loree😊.acuma cateva zile team vazut, dar cum vad ai trecut deja peste niste operatii, ca sa te faci mai frumoasa,mai sexy,mai feminin,mai de top😘bravo tie Lore.Insanatosire grabnica, sa fii sanatoasa si sa revii cat mai repede, ca fara tine e greut😊.Nu stiu tu cum schimbi silicoanele anual, ca sunt cine nu reuseste sa isi baga o singura data, felicitari pt asta, ca se vede ca lupti pt cea ce vrei cu adevarat.Tiam mai zis de cateva ori ca esti de top, dar acuma cand o sa ne intalnim o sa raman fara cuvinte dupa schimbarile prin care treci acuma.In sfarsit sa ai grij de tine, de sanatatea si viata ta, ca stii ca viata o aveam numai una.Te pup si abia astept sa ne revedem Lore😘

Hahaha, prefer sa nu comentez iubițel am alte lucruri mult mai importante de făcut, te pupă LOREDANA și abea astept sa ne revedem sa mi-o atragi între țâțuște 🤣🤣🤣🤣😋😘
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubitei primesc multe mesaje de la voi când încep activitatea, cred ca peste 2 săptămâni, sa văd cum va fi recuperarea de rapidă 🤗🤩💋💋💋

post-292333-0-68052400-1564655076_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Dragii mei mulțumesc tuturor pentru mesajele de încurajare pe whatsapp și Instagram, fiind in Turcia la o clinică bună sa rezolvat mica mea problema cu coagularea sângelui, așa ca fața nu osa o arăt e surpriză am avut 3 intervenții chirurgicale la fața ( sunt toate umflată și vânată🤗🙊🙈😹) dar in schimb va arăt sânii mei care au eșit superbi și sunt cei m-ai mari sani din lumea Transex din România 🤣😘😘😘

Felicitari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Bună dimineața București, in sfârșit acasă!!! Primesc fr multe apeluri și mesaje de la clienții mei fideli de când voi încep activitatea 🙈🤩 iubiței în curând Loredana iese pe piața cu cele m-ai noi dotări 🤣🙊 ðŸ‘ðŸ‘

post-292333-0-82421200-1564808982_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Hey dragilor așa arată sânișorii mei după 5 zile de la intervenția chirurgicală, fața după cum vedeți este încă umflată 🙈 ne vedem in curând 🤩👅😘

post-292333-0-99663800-1564999007_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubiței de mâine încep activitatea,vreau sa vă anunț ca serviciile mele sunt de calitate,250 fin (30 de minute ),1 ora 500( 60 de minute )cu 1 sau 2 finalizari, prețul vechi a rămas la fel pentru cei fideli💋💋💋🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Iubiței așa arată Loredana la 5 zile după cele 4 intervenții chirurgicale, eu zic ca foarte bine😂 un corp tânăr și frumos își revine rapid, va iubesc 💋💋💋mulțumesc tuturor pentru mesajele frumoase și gândurile bune ðŸ™â¤

post-292333-0-49356400-1565013677_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...