Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

Acum 1 oră, lojiloj a spus:

2021 ne laudam cu poze, pachete de bani si la televizor venim sa plangem :))

rad rau,

rau detot. :))

E un experiment esuat frate asta 😂 vezi ce face fala?  I-o trebuit cur mai mare ca a lu nuj ce parașută ca sa apara la televizor sa o povesteasca lumea acuma ii un cancer pe picioare. Ma bucur sincer 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, Mariusasdf a spus:

E un experiment esuat frate asta 😂 vezi ce face fala?  I-o trebuit cur mai mare ca a lu nuj ce parașută ca sa apara la televizor sa o povesteasca lumea acuma ii un cancer pe picioare. Ma bucur sincer 

Te bucuri? Nu am nimic cu parerea ta,ca e nu stiu cum,dar sa zici ca te bucuri. Ti-a facut ceva rau? Fiecare e liber sa isi aleaga calea in viata,atata timp cat nu ii deranjeaza pe restul. Succes si cat mai multe bucurii.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 19 minute, Mariusasdf a spus:

E un experiment esuat frate asta 😂 vezi ce face fala?  I-o trebuit cur mai mare ca a lu nuj ce parașută ca sa apara la televizor sa o povesteasca lumea acuma ii un cancer pe picioare. Ma bucur sincer 

Dacă ești vriu travestit eșuat logic ca te bucuri fie pe capu tău 🙂😂🖕🏼🖕🏼

Link spre comentariu

Aia ii pula?  Limbricu ala? Hahahaha ma faci sa rad. Hai nu te mai baga in seama degeaba, esti prost? Nu am nici o problema cu transexualele da tu esti un barbat urat si plin de bube, din cauza asta o sa iti zic ba 

Jegos ma roade invidia ca nu m am pisat pe ea inainte 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Chiar acum, Mariusasdf a spus:

Aia ii pula?  Limbricu ala? Hahahaha ma faci sa rad. Hai nu te mai baga in seama degeaba, esti prost? Nu am nici o problema cu transexualele da tu esti un barbat urat si plin de bube, din cauza asta o sa iti zic ba 

Jegos ma roade invidia ca nu m am pisat pe ea inainte 

Duten morții mati de travestit împuțit plin de SIDA ce ești !!!

Vrei muie îți faci conturi false și scrii comentarii la toată lumea 

Uite limbricu asta care îl am ii dau la muie lu mata 😂🤣🤣sa ma strigi TATA 😇

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Mariusasdf a spus:

Ba jegosule nu mai pune semne ca razi ca esti vai de tine crezi ca esti amuzant?  Du te ia ti barba jos pisamas pe tot neamu tau pune analizele si sa vada lumea ce ai fututi mortii si raniti ma tii se jeg penal ca si curu iti pute vrei sa te min

Link spre comentariu

Nici nu știu dc te bag in seama ca ești o invidioasa 😂🤣care moare sufletul in tine ca nu ești și tu ca noi 😂🤣😈

Iubita : unele persoane sunt făcute pentru a fi transexuale/femei dacă soarta a vrut ca tu sa rămâi un travestit urat noi nu suntem de vina 

😇😈😈

Link spre comentariu

Sunt baiat ba jegule nu mai zici de travestiti ca singuru travestit infect la propriu esti tu. Ca ai fumat numa sobolan pisamas pe rasa ta si acuma ca vin niste distrusi la tine o dainpe iarba da tu esti numa otrava ba baiatule vezi ca eu te stiu rasa ta de sclav inca de cand ai fost in arad un sclav machiat cu chilotii rupti si spart de drogat plin de floci in cur 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, Mariusasdf a spus:

Sunt baiat ba jegule nu mai zici de travestiti ca singuru travestit infect la propriu esti tu. Ca ai fumat numa sobolan pisamas pe rasa ta si acuma ca vin niste distrusi la tine o dainpe iarba da tu esti numa otrava ba baiatule vezi ca eu te stiu rasa ta de sclav inca de cand ai fost in arad un sclav machiat cu chilotii rupti si spart de drogat plin de floci in cur 

Când eram eu travestită nu fumam iarba iubita 😉

Îmi pare rău ca trebuie sa plec la București mai veneam puțin in Arad sa te mai bag puțin in concediu maternal fără plata 🤣😂

 

Link spre comentariu

Mor de ras ce dume tari ma sparg de ras am zis sobolan nu iarba ba infectatule zombi, cill cum vrei sa ii mai zic?  Ba cioara ca tu esti cioara ai inteles?  Vezi ca unii din noi te stim bine ai fost si esti si o sa fiiii o jegoasa toata viata ta..usor cu arfele ca ma cac pe tine bulache

  • Minus 1
Link spre comentariu
Chiar acum, lojiloj a spus:

Adriana,

fii calma fata, mereu vor fi ca el / ea ;DD

sigur e cont fake si comenteaza, ca .. cu ale lor n au curaj, stii si tu asta :))

Da bby pana acum nu m-am băgat !!

Nu am nici un fel de prietenie cu Lory ca sa zici ca ii iau apărarea !!

Dar vezi ma enervează când travestitele astea fără viitor vorbesc de aiurea ....

Ele sunt niște muritoare de foame care sug pula pe 50 de lei 🤣ca mai mult nu le da nimeni 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land

mna, si eu am comentat la adresa unora, parerea mea .. ca nu mi plac, insa n am jignit :)  si totusi am fost luat pe sus :))

dar cine e individu' / a , cred ca stiu :))

Link spre comentariu

Nu auzi ca travestit esti tu ba 😂😂😂😂 cur murdar ce esti cica travestit mori de ciuda ca iti zic cine ai fost defapt si acuma tot ala esti te speli ls cur numa cand vije unu sa te arda😂😂 in rest stai cu chilotii cacati pe tine fufubte in gura de tigan sasait si urat cu spume

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...