Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc frumos celor care mați vizitat astăzi, va pup weekend plăcut și va mai aștept cu drag, ðŸ™ðŸ‘„👄👄👄👄👄👄👄👄👄🧚 programul meu merge m-ai departe 😋

post-268677-0-12018100-1543009808_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut , am vizitat o azi pe LORY , am sunat o am stabilt programrea am stabilit din timp programarea pt o ora am aj la locatie , langa casa de pensii s 3 am urcat sus mi a deschis usa o prezenta f placuta si feminina, exrem de sexi buze fund corp exact ce trebuie pt o ts de top, ca servicii un oral de de milioane un fundulezt apetisant si f stramt , igiena nota 10 am finalizat o singura data dar am stat o ora findca nu ma saturam de ea , recomand cu incredere e singura de la noi ce ofera serviicii calitate,

Singura pe placul meu din ce am vizitat eu pana acum ,bafta Lory abia astept sa me revedem !esti unicata!recomand!

bai ne lasi  ce pula mea asta tot timpul e virgina in cur  ai dat copy  pest  ca acesta comentariu e in urma cu cateva pagin aceslasi  comentariu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu neaparat ca e virgina dar.probabil fundul ei se.modeleaza.foarte.bine si exact cat trebuie doar o persoana sa.gasit sa.comenteze toata lumea e.mega fericita abea astept sa ajung.si eu sa.o vizitez lasa gurile.rele si fa ce.stii mai bine.lory:))))

😄😄😄 nu baga in seamă, puiule te aștept cu mare drag ,mulțumesc pupici dulci 😘😘😘😘😘👄
Link spre comentariu

Nu neaparat ca e virgina dar.probabil fundul ei se.modeleaza.foarte.bine si exact cat trebuie doar o persoana sa.gasit sa.comenteze toata lumea e.mega fericita abea astept sa ajung.si eu sa.o vizitez lasa gurile.rele si fa ce.stii mai bine.lory:))))

bai lore ne crezi asa prositi nu vezi ca iti lasi singura comentari ai sa fim seriosi toata lumea sa prins de vrajala ta de 2 bani  vezi ca cu ocaziea asta vei perde foarte mult

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oamenii.nu au 400 de.lei si mna

asteapta sa pui poze sa se masturbeze :)))))lasa lumea sa.vorbeasca

puiule oricum e blocat gata, nu mai comentează am vb cu pisicuts, am aflat si cine e acest traveu 🤗🤗🤣🤣🤣
  • Like 1
Link spre comentariu

Este prima recenzie dar după aceasta experiența n am cum sa nu scriu ce am trăit!

Am vizitat o si eu ieri pe Lore si a fost cea mai placuta experiența. Pt cine își pune întrebarea prințesa asta chiar este 100% reala!! Ajuns in locația din Vitan, lângă casa de pensii, locație foarte curată si plină de flori, am fost așteptat intr o ținuta foarte sexy iar când am vazut o am rămas mut! Din păcate am stat doar o finalizare si venisem pt o ora dar din anumite motive a trebuit sa plec prea repede, un oral de 10++++ unpic de dominare sărutări, nu te grăbește de nicio culoare nu sta cu ochii pe ceas o femeie de nota 10si din păcate cam atat! M a șocat când am vrut sa mi dea înapoi din bani ceea ce multe nu fac de unde reiese profesionalismul ei si ca nu vrea doar banii, evident ca nu am luat nimic dar o sa revin cât mai repede!

Igiena10+++

Aspect10+++++

Oral10+++++++

Normal abea astept sa incerc

Te pupic iubirea mea si ne vedem cât mai curând!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este prima recenzie dar după aceasta experiența n am cum sa nu scriu ce am trăit!

Am vizitat o si eu ieri pe Lore si a fost cea mai placuta experiența. Pt cine își pune întrebarea prințesa asta chiar este 100% reala!! Ajuns in locația din Vitan, lângă casa de pensii, locație foarte curată si plină de flori, am fost așteptat intr o ținuta foarte sexy iar când am vazut o am rămas mut! Din păcate am stat doar o finalizare si venisem pt o ora dar din anumite motive a trebuit sa plec prea repede, un oral de 10++++ unpic de dominare sărutări, nu te grăbește de nicio culoare nu sta cu ochii pe ceas o femeie de nota 10si din păcate cam atat! M a șocat când am vrut sa mi dea înapoi din bani ceea ce multe nu fac de unde reiese profesionalismul ei si ca nu vrea doar banii, evident ca nu am luat nimic dar o sa revin cât mai repede!

Igiena10+++

Aspect10+++++

Oral10+++++++

Normal abea astept sa incerc

Te pupic iubirea mea si ne vedem cât mai curând!

mulțumesc din suflet iubitel pentru vizită și recenzie,mulțumesc pentru clipele frumoase petrecute în preuna, te m-ai aștept cu mare drag și extrem de sexi și data viitoare te iubesc, weekend plăcut 👄👄👄â¤â¤â¤
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...