Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deja exagerezi cu operatiile estetice

ce e mult strica

ca sa nu mai zic peste ani si ani ce se intampla cu aceste operatii

si pt ce

pt bani

asta e deja un bau bau la cap

Haha nustiu ce operație estetică vezi tu că înafara de rinoplastie nu am nimic operat 🤩ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤—💋
Link spre comentariu
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti

Buna seara fratilor !!!

Revin si eu cu o recenzie de la domnisoara Loredana.Fata asta surprinde pe zi ce trece,e bomba bombelor,din ce in ce mai buna.Aceeasi locatie,aceleasi servicii de foarte buna calitate,super oral,e punctu ei forte,la anal o pui cum vrei tu ca se misca bine oricum ai puneo,ii si place ce i drept.Nu ai cum sa nu pleci fericit de la ea.Eu ii multumesc pt ca exista si isi da interesu sa arate din ce in ce mai bine pt noi clientii ei.

Sunt curios ce plus voi gasii data viitoare cand o voi intalnii.Vizitatio ca e bunaciune si merita bombardata 😂😂 Kiss you Barbie Lory â¤ï¸

O seara buna fratilor,ciocane tari !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Buna seara fratilor !!!

Revin si eu cu o recenzie de la domnisoara Loredana.Fata asta surprinde pe zi ce trece,e bomba bombelor,din ce in ce mai buna.Aceeasi locatie,aceleasi servicii de foarte buna calitate,super oral,e punctu ei forte,la anal o pui cum vrei tu ca se misca bine oricum ai puneo,ii si place ce i drept.Nu ai cum sa nu pleci fericit de la ea.Eu ii multumesc pt ca exista si isi da interesu sa arate din ce in ce mai bine pt noi clientii ei.

Sunt curios ce plus voi gasii data viitoare cand o voi intalnii.Vizitatio ca e bunaciune si merita bombardata 😂😂 Kiss you Barbie Lory â¤ï¸

O seara buna fratilor,ciocane tari !!![/quote kiss bby mulțumesc frumos scumpule te iubesc mult de tot 💋💋💋seară buna â¤

post-268677-0-61810100-1536703474_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Paros rau de tot in zona pubiana..clientul asta al tau😊

pup norbert, hmmm dacă îți zic că e fotbalist o să mă crezi??? Si nu e primul fotbalist pe care l-am întâlnit cu par in zona pubiana, mi-e îmi place, cu toate că era tuns in zona 😚🤩💋💋💋
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...