Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

ma faci sa rad rasistule e adevarat nu am o recenzie pozitiva am mult mai multe nici nu imi doresc sa ajung ca lori “y” sa ma fereasca dumnezeu wc ul tuturor Saraca a stat cu mine pe bm a plecat de bine ce i a mers si eu asa nedorita de nimeni am facut 1000€ in patru zile

am plecat la satu mate hop si ea si a doua zi a fugit ca nu a futut o nici dracu si uite ma eu a 4 a zi asa nedorita de nimeni eu inca cand merg pe strada nu intoarce nimeni capul dupa mine uite bulangiul tare nasoala sunt fara nici o operatie estetica si ce crezi nici macar de etnie nu sunt si nu ar fi o problema asta macar eu scriu corect si nu fac de rusine limba romana hai gata nu ii mai lua apararea ca tot o sa iti faca swallow si fara asta chill

Pana in momentul de fata nu mi a plecat nici un client de la usa ba din contra au ramas placut surprinsi de cum arat live asa ca hai mars fatalaule cred ca confunzi marfa cu ambalajul

 

Btw travestita nu sunt nu folosesc peruci am parul foarte lung chiar spre deosebire de lorenu care saraca are extensiile prinse un parut de 15 cm baiiii du te tare te ai gasit tu justitiarul din lindic

 

Asa nasoala sunt ca am fost aleasa model la un brand romanesc celebru si pe plan international iar rochia in care eu am pozat a fost purtata de fata lui will smith la premiera filmului Alladin si n alte colaborari ce sa fac tare nasoala sunt

Nu iti manca nervii aiurea sora mea cu astia. Lasa-i sa ramana cu plasticu pe bot daca tot o pupa in c...r pe asta care se crede marea miaza din p...a dar nu ii altceva decat o copie.Stii bine ca o copie niciodata nu va fi ca si originalul. o duminica frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Idgaf ‍♀ te pup joseph stii cum e haters gonna hate

Scz ca ma bag , nu s cu travestitii , dar cea care s a bagat aiurea , din invidie si oftica maxima , sa critice pe topicul lui Lory ai fost tu..deci cine e hater , baietas ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Invidie si ofitca pe ce ? Bani avem toate casa avem toate o operatie estetica ne o permitem care avem nevoie bineinteles 😅 deci invidie pe ce ? M am bagat pt ca nu suport oamenii penibili toate poate avem pe cineva ok am inteles vrei sa fi mai linistita blah blah dar asta nu te impiedica sa iti postezi un oras unde te duci etc acum o luna te postezi cu 3 pule in gura fimiar scarba si cu slobozu pe tine si acum esti chipurile cinstita de nu iti mai dai nici log in 😅 da ma asa e am invidie ca eu nu am un kg in slbz in mine wowww 😅😅😅 acum ca intra catelusii ei care o umfla pt un discount sau cv moca si ii iau apararea asta este partea a doua 🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Si daca nu esti cu travestitii ce vant te aduce pe aici te rog eu frumos schimba categoria baiatul meu ca te faci de ras singur btw ti am mai vazut numele pe aici asa ca nu manca rahat ca ce crezi .... pute

Link spre comentariu
Vizitator alynbulin2
Reputație: 0

Cand ajungi la un nivel ca lore

E si normal sa ai dujmani

Si ce credeți lumea vorbeste numai aiurea ca e greu tare sa ajunga cineva la nivelul lui lore

Lumea latra si lore isi face viata exact asa cum ii place si siar dori multe dupa aici 🙈🙈🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Nu are lore cu ce sa dea muie stai parcat mai agramatule “dujmani” pentru limba romana apasa tasta 1 si da-ti log out si spune-i ca i-ai luat apararea si te face moka repede bum bum totul pe trahee in jos si esti cel mai happy . Mars catelus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Acuma nu mai e buna lore de când nu mai da material de laba la toată lumea ? :))❤️❤️

Lume rea, vorbesc cei care nu o cunosc, este ceva special timpul petrecut cu ea.

Link spre comentariu

Lumea e rea ca scrieti toti acelasi tip de comentariu, cu aceleasi greseli gramaticale pana la virgula! 😂 na, ne cerem scuze ca nu suntem toti agramati mai liliputanilor. Daca era Lory profesoara de Limba Romana cum e profesoara la facut conturi fake aveati si voi diploma de bacalaureat, pensatilor! 😂

Link spre comentariu

După lungi asteptari a ajuns Lore la mare si am prins-o si eu. După parerea mea arata cel mai bine dintre transele de pe forum. Adică ce vezi in poze aia primesti. Mai sunt cateva transe la mare si numai una sau doua fac confirmare pe whatsapp si te îngrozești nu alta. Serviciile au fost fara graba cu un oral dememtial. Buzele alea se simt intr-un mare fel pulă! Despre anal ce sa mai zic e sublim. Am fost cam la 30-60 sec de a o face sa finalizeze prin anal dar cum eram excitat prea tare de cum am intrat in apartament n-a fost sa fie. Poate daca viitoare! Bani i-am dat după fara sa imi ceara ea. Recomand celor ce vor o experientă cu o transă. Ce vezi in poze gasesti la locație si sericiile sunt fara grabă. Cred ca-i mai fac o vizită azi :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0876867533
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0876867533
  • Oras:Bucuresti

Dragi cititori, revin cu o serie de impresii legate de ultima mea vizită la domnișoara Lore. A doua întâlnire cu această tânără a fost din toate punctele de vedere la superlativ. Frumoasă, inteligentă, cu simțul umorului, Lore le are pe toate. Cât privește locația, este în zona rondului Alba Iulia,apartament de lux, curățenie absolută. Serviciile au fost ireproșabile, iar suma achitată a fost de 400 lei. Ca un mic detaliu, acesta este noul numărul al domnișoarei 0790315166! Toate cele bune!

Link spre comentariu

Am fost si eu La Lory cand era in Suceava. Este frumosa, atragatoare are un fundulet sexy.

Totul a inceput cu o conversatie cand am ajuns la ea ( 5 minute) dupa care am trecut la actiune.. si ce actiune!!!!

A inceput cu un oral demential ca era sa finalizez in cateva minute...dar am rezistat...(nota 10). Dupa care s-a pus in pozitia doggy si am penetrat funduletul incet ( fiind primul client in seara aceea), era stramta si gemea de placere ( nota 10 la anal) pana am finalizat in curuletul ei.

Pauza de 10 minute, dupa care a luat soldatelul si l-a mangaiat, sarutat pana a intrat in erectie. Timp de 10 min a durat oralul si dupa i-am cerut sa ma penetreze. Mi-a dat pana am finalizat pe sanii ei...si era cat pe ce sa finalizeze si ea.

Igienizat si plecat

Scor total 400 lei.

DE REVENIT GARANTAT.. TE PUP TE ASTEPT IN SUCEAVA

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui

Regina sexului frumos de astăzi este în Tg Mureș,chiar aveam chef de o întâlnire cu ea, mai ales că săptămâna viitoare își va schimba din nou sânii, de abia aștept să-i murdăresc cu spermă.

Să fute ți sănătoși.

Link spre comentariu

Revin si eu cu o recenzie dupa ce am fost la Lore. Stabilit pe WhatsApp intalnirea, respectata de ambele parti. Am ajuns, m-a astept intr-o tinută sexi, am ramas cu gura cascată, cat de feminina si sexi poate sa fie. Ca si actiune, face un oral exceptional, poate cel mai bun ce l-am primit, am trecut la pompat foarte stramtă si se misca senzational, se vede ca-i place.

Ce mi-a placut mie mult este ca se implica foarte mult, te simti ca si cum ai merge la amantă. Totul a fost de nota 10+, cu fiecare ocazie pe care o am, o sa o vizitez.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare, e prima mea recenzie așa că vă rog să fiți indulgenți cu mine. După mult studiu pe forum despre transsexuale și după două vizite nereușite la alte Trans am decis să mă duc la Lore. Și bine am făcut, eram un pic reticent la cum vor decurge lucrurile dar spre surprinderea mea a fost o experiență reușită. Și acum să spun cum a fost întâlnirea cu frumoasa Lore. De cum am intrat pe ușă m-a surprins plăcut într-o ținută sexi de-mi venea să sar direct pe ea, am povestit preț de câteva minute după care am mers la duș pentru o scurtă igienizare. În dormitor a început acțiunea cu un ON excelent executat cu atenție la vecini. După câteva minute(era sa mă termine)am cerut sa-i întorc favorul și am supt-o ușor trecând la funduletul ei super mișto pana când n-a mai rezistat și m-a rugat sa o penetrez,după ce mi-a pus căciulița , am luat-o pe la spate in poziție doggy unde n-am mai rezistat mult și am finalizat in balonaș. Am fost la duș și am mai povestit preț de vreo 20 de minute. M-am relaxat prea bine in compania ei și n-am mai vrut și al doilea număr, ea a insistat ca sa fiu și eu mulțumit dar eu eram deja super încântat de experiență. Note: locație pe Livezeni 10 super ok, ap. nou, la dus curat, prosop , gel de dus 10, acțiune ON 10 , GFE 10, NP 10. Mulțumesc mult Lore, sper ca data viitoare sa fiu mai energic. Te pup succes.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui

Cea mai tare experiență pe anul ăsta. Azi mă întorceam de la Brașov, puțin abătut și m-am gândit să-i dau un mesaj Loredanei să văd ce face, spre surprinderea mea era și ea în drum spre Brașov (cu ceva treburi), mno mi-a venit o idee să-i spun dacă are chef să ne vedem pe drum și să ne futem, mi-a spus promt da . Ne-am văzut într-o parcare în pădurea Bogății, ea era mega excitată pt că îi place să se fută în aer liber, când ne-am văzut ne-am îmbrățișat și m-a luat repede de mână și m-a tras spre pădure, nu am apucat să intram bine în pădure că ea deja mi-a tras pantalonii jos și a început să mi-o sugă, gemea la nebunie cum că îi place să o sugă și că o vede lumea care trece, era mega excitată, era turbată rău, mi-a spus că nu mai rezistă și că vrea să o fut, și-a ridicat fusta, a pus repede prezervativul și s-a pus capră, cănd i-am băgat-o a început să urle de plăcere, nu a durat mult și s-a terminat la ea în palmă, își gusta propriai spermă, era turbată rău, îmi spunea să o fut că îi place pula mult, totul cred că a durat vreo 20 min,tremura toată de excitată ce era. Asta da întâlnire pe nespusă masă, mi-a plăcut la nebunie.

Mulțumesc Lore.

Să fute ți sănătoși.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...