Sari la conținut

Zanele😉 de la fostul Jokeru Masaj!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pe topicul salonului mai e cineva care zice ca sunt la Jad Palace. Pe site nu apar.

Or fi desi salonul asta nu are o reputatie grozava. Cum naiba au ajuns acolo ? De ce nu s-au dus la Ema sau la Natasha ?

S avedem daca intr-adevar sunt aici, la Jad Palace. Desiree este una dintre cele mai bune maseuze. Chiar merita de revizitat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ema adica un fel de gigi becali care pe 3 camere ar trebui sa inghesuie vreo 12 femei. Incearca lumea sa faca niste trabsferuri de te doare mintea :))

Lasati-le fratilor acolo nu va mai agitati ca la fantasy oricum nu e loc si chiar daca ar fi ai sanse mari sa suni si sa ti se spuna ca e full pe urmatoarele 3 ore. Cam asta patesc eu. La jade chiar te programezi usor

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Sa nu mananc rahat, nu am fost la Jade, dar am fost la Fantasy. Trebuie sa fie o diferenta din ceea ce eu citesc...

Link spre comentariu

Da, asa este. Desiree, Vera si Giulia sunt la Jade Palace pe calea Calarasilor. Doar ca Vera acum e Maya (nu stiu daca e y, am scris si io asa ). 

M-a framantat Desiree. Am mai spus-o, cred. Nu pot afirma ca Desiree este cea mai buna maseuza din Bucuresti insa in mod cert este printre cele mai bune. Tehnica remarcabila, atat la masajul de relaxare, cat si la masajul erotic. Merita vizitata cu varf si indesat. La fel, am mai spus ca nu e fotomodel. Dar nu conteaza, ce stie sa faca la masaj este cu totul si cu totul deosebit. Tarif - 200/h.

Salonul, intr-adevar, e slabut. Conditii mediocre. Se vede ca totul e vechi, aranjat fara gust, un dus amarat cu un singur gel. E, n-o avea chiar paduchi dar e departe de a oferi conditiile care erau la Jokeru Massage. Si sunt vreo 7 camere, la Jokeru erau doar 4.

In fine, asta e. Urmeaza si Vera (Maya). E buna si ea, calca pe urmele lui Desiree.

Mai vedem, poate s-or muta totusi de la salonul asta. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...