Sari la conținut

�👀💋Ana Dristor (Burebista)������0733246885


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare dragilor numele meu este Ana tanara ,draguta si cu aspect dragut. Am decis sa ma inscriu aici prin urmare afland de la o prietena de acest forum .

O sa imi fac o mica descriere pentru curiosi : 165M , roscata cu ochi caprui , sani nr 3 , 50 kg POZELE VORBESC DE LA SINE !

 

 

Asadar preturile : 100 1 fin

200 hr

 

 

Serviciile prefer sa le discutam telefonic .

 

Ca prin urmare locatia mea se afla pe Burebista( dar cu intrare si din Dristor)

 

Contact = 0733246885

 

Va pup si sper ca pe viitor sa fiu pe placul tuturor . Ps atasez cateva poze cu mine mai jos .

post-268750-0-14102200-1530696088_thumb.jpg

post-268750-0-28213400-1530696098_thumb.jpg

post-268750-0-54501500-1530696106_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

Poze cu mai multe amanunte?

Lista concreta de pret si servicii...

Ia si tu exemplu lu carla. Ca asa isi face clientela.

Cat despre 200ron/h e cam piperat.

100fin si 150h ar fi mai ok.

Daca rezisti in bransa o sa trec sa fac o vizita. Fosta colega a lu carla na rezistat dkt 1zi :))

Spor sper sa tii cont de sfaturi.

Pup carla ne vom revedea curand :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Poze cu mai multe amanunte?

Lista concreta de pret si servicii...

Ia si tu exemplu lu carla. Ca asa isi face clientela.

Cat despre 200ron/h e cam piperat.

100fin si 150h ar fi mai ok.

Daca rezisti in bransa o sa trec sa fac o vizita. Fosta colega a lu carla na rezistat dkt 1zi :))

Spor sper sa tii cont de sfaturi.

Pup carla ne vom revedea curand :*

Te puuuup ! Ehhh aia sti povestea . Insa Ana este diferita !
  • Like 1
Link spre comentariu

Mai lasati tampeniile. Asteptam recenzi nu aberatiile unora

in primul rand nu cred ca aveti studii juridice sa va erijati in avocatul doamnei respective in al doilea rand pt recenzii si vizite la doamna ar trebui sa avem mai multe amanunte inclusiv imagini nud desi pt mine nu inseama mare lucru . Si in ultimul ran va spun sa nu mai fiti atat de extaziata in sustinere pt ca doamna se pote sustine singura , dumneavoastra s-ar putea sa aveti regrete mai tarziu ca " asa e in tenis " 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 444
  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

Tupeu de 2 lei. Cică așteaptă recenzii... Păi baga o oferta moca. Pe banii noștri scriem ce vrea măciucă noastra. Dacă tot aveti pretenții macar băgați niște poze convingatoare. Venim sa o futem nu sa o scoatem in oras.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Tupeu de 2 lei. Cică așteaptă recenzii... Păi baga o oferta moca. Pe banii noștri scriem ce vrea măciucă noastra. Dacă tot aveti pretenții macar băgați niște poze convingatoare. Venim sa o futem nu sa o scoatem in oras.

Fata este noua , se va ocupa si de poze nu sari in sus , daca ea este noua nu inseamba ca nu stiu cu ce se mananca forumul asta ! Asa ca te rog frumos daca nu ti-au placut pozele las-o in pace!
Link spre comentariu

  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

Fost-am eu la duduia ana. Impresie placuta.

Locatia e aceeasi ca si a lui carla.

Aspect placut ochiuliu, este cea din poze, genul skinny undeva la 45-50kg ochiometric, fund micut dar ferm o placere sa il cuprinzi in mana, sanii usor lasati mameloane frumusele, mica "printesa" are niste labii proeminente (mie imi place)

Actiunea:

Inceput cu un oral clasic, aici nu prea exceleaza, un 5-6 cu indulgenta, scurt incearca dar nu poate sa o ia adanc, se ajuta si de mana. Aici ar avea de invatat de la carla unde in oral exceleaza.

Trecut la normal... aici o surpriza placuta intrii bine acolo la barlog, fata se implica, mana pe fund trage sa intrii, dat din fund de cateva ori simteam inevitabilul, oprit schimbat pozitia capritei, NU REGRET, una buca pe o mana, ferm, dat si aici din fund de cateva ori si terminat dan-lo balon. (Initial vruiam sa termin CIM - accepta si cim, dar erea prea bine acolo in pestera muierii si am finalizat normal. Duduia dat capisonu jos, frunos cu servetel, poftit la pachetul de igiena sters, imbracat, pupat si ana si carla si vazut de drumul fiecaruia.

Note:

Oral- mecanic 5-6 cu indulgenta

Aspect - 8

Normal - 8

Gfe - 8 (mangaieri, pupaturi pe corp)

Anal - nu am intrebat, nu cred ca face, ochiul "maro" fiind insesizabil la vedere

Intimitate maxima. Carla in bucatarie perdelele trase si lumina dl tv. Un dezavantaj ca nu poti vedea totul mai ales cand e intuneric afara dar nah. Dezavantajul parterului ca se poate benocla orice trecator pe geam. De aceea si lumina stinsa.

Servicii:

Oral p/n - CIM

normal protejat

Anal - ???

69

Pret 100lei finalizare

200 ron ora.

Aici as recomanda sa scada la 150 pana mai capata experienta in ale oralului.

Per total e ok.

Se poate muta la testate.

Voi mai revenii la cele 2 dudui cu drag.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...