Sari la conținut

Ema "cupcake" 🎂 summerland 🎂 0740788742 / 0746601251


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Pana la urma cu cate nr de telwfon functionezi? Asta cu 4-5 nr ma face sa concluzionez ca esti pe fast,clienti cat mai multi:mai multe nr,mai multe sanse! Asa-i?

Bine,nu e musai sa recunosti...😉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu sunt pe fast deloc,cine a fost la mine iti poate confirma... am 6 anunturi nu le activez pe toate odata...sunt aici pe perioada verii...este dreptul meu sa imi fac cate anunturi vreau si sa ma promovez cu cat mai multe poze. Plus ca in perioada asta eu platesc chirie pe saptamana cat platesc altii pentru 2 luni in timpul anului 🙃 asta asa ca sa iti faci o idee de ce am 4-5-6 numere de tel.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Lucrez cu poze reale 100% nu ma ascund in spatele unor poze false si atunci ca nu ramane pe un anunt trebuie sa ramana pe altul. Cine se uita vede ca sunt una si acceasi persoana,chiar daca am mai multe anunturi. Poate intr-un anunt nu iti plac pozele,iar in altul iti plac...

Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Lucrez cu poze reale 100% nu ma ascund in spatele unor poze false si atunci ca nu ramane pe un anunt trebuie sa ramana pe altul. Cine se uita vede ca sunt una si acceasi persoana,chiar daca am mai multe anunturi. Poate intr-un anunt nu iti plac pozele,iar in altul iti plac...

Imi plac pozele,da,sunt reale! E ok si cu 100 de anunturi si 100 de poze.daaaar cred ca era mai ok sa fie cu acelasi nr de telefon.toate! Nu discutam nici de tarifele tale si nici de chiria din summerland!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Treabai sinpla !

 

Dak iejti o fată cari ține la reputatia di futătoare, cari construieste un business din asta si ca atare diepui ieforturi ala long sati fideliezi cleienti...ai un singur numar di telifon...la cari tii ku dinti...ka asa ti gasiesc cleinti pi cari tioi chinuit sai formezi. Si moi contiaza si cie cleienti acceiepti la tini ân tona. Folosiesti doar Nimfo pientru publisitati...cai moi mult dicit sufişiient.

 

Dak iejti pasarica migratoare, ti cam doari la flosi di reputatii, ca doar noi sa ajtiepti pîn la crivăț pila malurili marii. Asa ka iti trebe publisitate di oriundi. Dak TV Neptun ar avia sectii di iexcorte...ar fi pline spoturili di anunturi ku curvi di sezon. Atunsea cind vi doar vara...volumu conteaza !!! Anunturi multi, telefoani multi, pozi multi...poati poati cleienti multi ! Ka doar deh...cheltuieli multi la Summerland.

 

Toati buni si frumoasi...dara triaba nui buna di regula. Volum mari, calitati mica...ka doar nu sie poati si ku pula ân cur...si ku sufletu ân rai. Ântrun final sufera doar proşti cari acciepta sa platiasca suprapreț doar căi vară la mare !!! Da ie coriecta triaba aci...ka dak iejti prost...sufera !!!

 

Cini beneficiiaza din tată triaba asta ??? Teoretic doar ieconomia locala !!! Ka doar vara la mare ie motiv bun di jegmanit turiştiii !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si restu ? La cie bun iti sînt...unplutura ??? Volum ??? :)

 

Tu nu prişepi ka UN cleient ti suna doar pi UN numar ??? :)

 

No sa ti apeleze nimenea pi primu numar...iara dak tu nu raspunzi osa puie apelu "on hold"...casa ti sune pi celalant numar !!! Si nisidicum nor sa fak lista ku tăti numirili tali di telifon si sa li ia la rînd pi tăti la apelat !!! Osa isi baje pula si or sa sune la alta fată...ka slava Domnului sîntiti multi ân Summerland acuma. Volum !!!

 

:))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oi fi tu curvă versată si unblată pi afara...da moi ai di ânvatat.

 

Baeți cînd văz multi anunturi, multi poze, multi telefoani...sie gîndiesc căi din cauza di disperare sezoniiera, grabă, bandă rulantă. Asta nui di bini...moi nişiodata !!!

 

Nu teo oprit niminea sa vii, sau sa trimiti la mare pi ciniva ân aprilie...săti ânchiriiezi o tonă lunar...si nu la zi, ân rejim hotelier...si sa nai cheltuieli astronomişe pi chirii la Summerland.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu stau sa fac polemici cu tine acum cate numere de telefon am eu cum si cat lucrez,cat platesc chirie. Eu inteleg ca voi cele care stati aici si lucrati sunteti putin date la o parte din cauza celor ca mine,eu nu sunt aici sa va fur voua clientii ca slava domnului sunt destui. Daca te uiti mai atent am anunturi si in limba engleza si germana si romana. Iar cei care suna prima data pe un numar pe acela il memoreaza. Stiu eu mai bine ce am de facut. Asta asa.ca o paranteza, daca tot ma faci curva stii care este diferenta dintre o curva si o prostituata? Eu cred ca sunt prostituata,nu curva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Babay...parca tu aviai o tona di ânchiriat la Summerland.

 

Nai vria sa fasi si tu ântro saptamina cit fak alti ân 2 luni ??? Ie triaba ku ieconomia locala. Şti tu...plăteşte turiştiii !!!

 

:))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

N-are treaba ce zic eu cu posesoarwa topicului,scuze,dar stim cu toti deja ca si in s.land sunt diverse:de la barbie pana la cra-cea cu poze false. Dar preturile se invart la 100€ cu +/- cativa şilingi.Tepele se iau in sezon,atat constantenii cat si turistii. Intrebarea e: de ce in oras muoa e 100 lei si in s.land e 200? De ce iarna muia e 100 lei si vara e 200? Ca principiul e acelasi. Imi permit sa imi raspund singur,cea din s.land este muie de fitze,care se executa numai vara.

Constantenii isi merita soarta daca acum isi neglijeaza pasaricile autohtone cu areal dobrogean. Pe publi sunt numai "noi in cta" si "pt 3 zile in orasul tau", dar mai posteaza cate o localnica. De retinut,muia de iarna e mai cautata decat cea de fitze,intr-o tona in care miroase a caldura RADET,lenjeria a lenor, cafeaua de seara e la fel de tare ca cea de dimineata,iar muia e 100 lei!

P.s. scuze,Cupcake!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nici o problema...eu si anul trecut am fost am lucrat cu aceleasi preturi nu stiu cum e treaba in oras cat e finalizarea sau ora...eu m-am interesat aici cum sunt preturile de obicei iei pulsul unde stai si pui cam aceleasi preturi nu? Am observat ca in majoritatea oraselor se intra cu 150/250-300 deci nu mi se pare exagerat 200/400. Acum nah fiecare stie ce poate si Cat merita sa ceara.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Esti foarte frustrata draga mea si penibila !

Mah fatah...cind ai driptate ai si gata !!! :(

 

Da şti duce îs io frustrata ???

 

Iti zik...cie sa fak...

 

Ka or iesit silicoanili tali naşpa !!!

 

:)))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...