Sari la conținut

Ema "cupcake" 🎂 summerland 🎂 0740788742 / 0746601251


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

N-are treaba ce zic eu cu posesoarwa topicului,scuze,dar stim cu toti deja ca si in s.land sunt diverse:de la barbie pana la cra-cea cu poze false. Dar preturile se invart la 100€ cu +/- cativa şilingi.Tepele se iau in sezon,atat constantenii cat si turistii. Intrebarea e: de ce in oras muoa e 100 lei si in s.land e 200? De ce iarna muia e 100 lei si vara e 200? Ca principiul e acelasi. Imi permit sa imi raspund singur,cea din s.land este muie de fitze,care se executa numai vara.

Constantenii isi merita soarta daca acum isi neglijeaza pasaricile autohtone cu areal dobrogean. Pe publi sunt numai "noi in cta" si "pt 3 zile in orasul tau", dar mai posteaza cate o localnica. De retinut,muia de iarna e mai cautata decat cea de fitze,intr-o tona in care miroase a caldura RADET,lenjeria a lenor, cafeaua de seara e la fel de tare ca cea de dimineata,iar muia e 100 lei!

P.s. scuze,Cupcake!

De acord cu tine, frate!!! Vara dai o muie de fitze si poti lua o muie " de fitze".
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

N-are treaba ce zic eu cu posesoarwa topicului,scuze,dar stim cu toti deja ca si in s.land sunt diverse:de la barbie pana la cra-cea cu poze false. Dar preturile se invart la 100€ cu +/- cativa şilingi.Tepele se iau in sezon,atat constantenii cat si turistii. Intrebarea e: de ce in oras muoa e 100 lei si in s.land e 200? De ce iarna muia e 100 lei si vara e 200? Ca principiul e acelasi. Imi permit sa imi raspund singur,cea din s.land este muie de fitze,care se executa numai vara.

Constantenii isi merita soarta daca acum isi neglijeaza pasaricile autohtone cu areal dobrogean. Pe publi sunt numai "noi in cta" si "pt 3 zile in orasul tau", dar mai posteaza cate o localnica. De retinut,muia de iarna e mai cautata decat cea de fitze,intr-o tona in care miroase a caldura RADET,lenjeria a lenor, cafeaua de seara e la fel de tare ca cea de dimineata,iar muia e 100 lei!

P.s. scuze,Cupcake!

De acord cu tine, frate!!! Vara dai o muie de fitze si poti lua o muie " de fitze".
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Daca te uiti atent, in unele poze se vede cate o bucatoca de tatuaj la marginea hainelor. Avand in vedere ca fata isi acopera tatuajul intentionat, nu crezi ca nu ar vrea sa fie recunoscuta si tocmai de aceea il ascunde? O fi asa greu?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca te uiti atent, in unele poze se vede cate o bucatoca de tatuaj la marginea hainelor. Avand in vedere ca fata isi acopera tatuajul intentionat, nu crezi ca nu ar vrea sa fie recunoscuta si tocmai de aceea il ascunde? O fi asa greu?

Cumetre , nu e greu nimic . Am citit pe prima pagina ceva legat de un tatuaj foarte mare pe spate . In pozele care apar pe publi24 nu se vede acest lucru , iar daca tu spui sa ma uit foarte atent ca se observa putin inseamna ca nu este tatto foarte mare sau ceea ce imi doresc eu . M-am gandit ca poate sunt poze mai vechi , iar acest tatto este nou . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Daca vroiam sa imi arat tatuajul puneam poze cu el,ideea era sa nu se vada ca mai am si eu familie,prieteni care nu as vrea sa ma vada...am un tatuaj pe tot spatele poti sa vii sa te convingi.

Bine...noi intelegem chestiile astea ca suntem mai intelegatori asa din fire aici prin constangeles. Pune niste poze cu tatele sa vedem exact care este situatia pt ca un coleg zicea ca sunt naspa executate ca se vad cicatrici de-alea naspa etc si nu ar strica sa vedem care e treaba inainte sa venim pentru a evita orice surprize neplacute

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vai cate pretentii aveti dragul meu cicatricile mele sunt exact ca semnele de buna purtare ...am mai zis odata si ma repet am 3 operatii la activ 2 de micsorare si una de micsorare plus implant mamar este normal sa se vada urmele in jurul sfarcurilor...o sa rog pe cineva sa puna o poza ca sa vada domniile voastre!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara,sunt Ema fata din poze despre care se discuta. Multumesc pentru aprecieri,dar si pentru parerile contra care mi se aduc. As vrea sa il lamuresc pe domnul ce spune de operatiole la sani,sunt 3 la numar...2 de micsorare si una de miscorare plus implant mamar,este normal ca semnele operatiilor sa se vada. Poate pt tine nu sunt ok sanii mei,dar pt altii sunt...nu pot multumi pe toata lumea. Asta sunt cu asta defilez . Si inca ceva...am 31 de ani,nu mai sunt chiar o pustoaica,deci nu ma poti compara cu Lorena care are 19 ani .

3 operatii de micsorare ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...