Sari la conținut

Mayya 0734236101


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Prestatii:

Oral protejat/neprotejat in functie de igena ta

FK/DFK in functie de igena ta

Cunnilingus

Annilingus (pasiv)

Mici fantezii(in limita bunului simt)

Normal protejat

Diferite pozitii

69

Masaj de relaxare( cu crema sau ulei)

Masaj body to body(fara zone intime)

Finalizare clasica(balonas) sau pe sanii

Finalizare orala 50lei extra

Handjob

Tarif

30 min-150 lei

1h-300lei

Locatie b-dul Decebal nr1

post-265967-0-03035500-1548926971_thumb.jpg

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Prestatii:

Oral protejat/neprotejat in functie de igena ta

FK/DFK in functie de igena ta

Cunnilingus

Annilingus (pasiv)

Mici fantezii(in limita bunului simt)

Normal protejat

Diferite pozitii

69

Masaj de relaxare( cu crema sau ulei)

Masaj body to body(fara zone intime)

Finalizare clasica(balonas) sau pe sanii

Finalizare orala 50lei extra

Handjob

Tarif

30 min-150 lei

1h-300lei

Locatie b-dul Decebal nr1

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Hello world🤗🤗

Program office:

Luni inchis

M-S 13h-23h

D 13-19

 

In caz ca nu pot raspunde la telefon va rog lasa-ti un mesaj pentru programare in care sa specificati si timpul de raspuns inapoi..ce trece de 30min nu mai raspund si nu sun inapoi la apelurile pierdute

O zi frumoasa in continuare si linistita 😘😘😘

post-265967-0-12236400-1549017140_thumb.jpg

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Disponibila la programari

In cazul in care nu va raspund la telefon va rog lasati un mesaj pentru programare in care sa specificati si timpul de raspuns inapoi....Nu raspund la mesajele care depasesc 30min si nici nu sun inapoi la apelurile pierdute

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

ore disponibile la programari azi?

Buna...sunt la office

Disponibila la programari la 18h(pana atunci nu pot spune ceva concret)

Astept un telefon din partea ta pentru mai multe detalii😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Disponibila la programari

In cazul in care nu va raspund la telefon va rog sa imi lasati un mesaj in care sa specificati si timpul de raspuns inapoi..ce trece de 30min nu mai raspund si nu sun inapoi la apelurile pierdute

Va doresc o zi frumoasa si linistita 😘😘😘😘

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Disponibila la programari

In cazul in care nu va raspund la telefon va rog sa imi lasati un mesaj in care sa specificati si timpul de raspuns inapoi....ce trece de 30min nu mai raspund si nu sun inapoi la apelurile pierdute..

Precizare: activez doar pe forum...nu am alte anunturi...nu primesc avalansa de noi utilizatori cu mesaje se genul " trimite poze sa ma convingi/reducere pentru un baiat dragut/nu pot vedea pozele/da-mi detalii de anunt /te-am gasit dar nu stiu unde/ai un anunt pe net/etc...nu ma contacta-ti

post-265967-0-88504000-1549743659_thumb.jpg

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Tocmai ce am plecat de la Maya,o sa fac o recenzie mai ampla maine acum este tarziu.te pup bine ca nu am uitat ochelarii la tine!:)

🙈🙈🙈🙈...astept cu nerabdare recenzia ta🙈🙈🙈...daca ii uitai...probabil alergam "naked" dupa tineðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Buna fraților,

 

Am revenit la superba Maya ieri seara pe la 22:30 ca de obicei acceasi fata care te excita de la intrarea pe usa.

Am vorbit puțin după am trecut la treaba pentru ca nu îl mai putem tine in pantaloni , a văzut și ea și la mângâiat puțin după sa jucat cu el sa îl simtă mai bine in mâna.

Acțiunea a debutat cu sărituri pe tot corpul , pe gura , cu limba tot tacâmul, după care a trecut la băiat sa îl dezmierde cu limba ei sa ii faca un oral adânc și umed cum numai ea știe , sa se bată peste gura cu el și acum ma excit când povestesc.

După am trecut pe la spate doggy sa ma bucur de fundul ei brazilian după care sunt înnebunit,

ÃŽmi place ca o simt cum se excita și se umezește natural când o facem și cu se încordează gemand de plăcere pana la orgasmuri pe care le are cu mine in diferite poziții, rade când mi o ia in gura se bate cu ea peste gura intr un stil pervers dar copilăresc in același timp.

Am trecut după cu ea deasupra unde am simțit o cum are orgasm și mi a plăcut mult acest lucru,

După am trecut cu ea pe pat și eu deasupra ei sa ii mai ling puțin acele sfârcuri erectile excitante , m am jucat un pic cu mâna pe superba ei pasa in timp ce ne unduiam unul in altul .

Intru un final a trecut ea deasupra unde am finalizat glorios dupa cam 30 de minute de plăcere și extaz cu ea.

Ne am mai sărutat puțin amândoi tremuram după orgasmul glorios de ambele părți.

M am mai jucat puțin cu fundul și sânii ei sărutându-i cu plăcere încă o data.

ÃŽmi place cel mai mult la ea ca o simt ca ii place și ii simt toate orgasmele pe care le are cu mine . Clar băiatul meu se simte in pasa a ei ca acasă .

Este o fata jovială care te excita la culme pana la extaz ajungi cu ea , știe sa te sărute știe sa se faca plăcuta sa vorbească cu tine .Exista acel click la mine cu ea și asta îmi place mult la noi fuzionam foarte bine sexual

Clar voi mai reveni la ea de câte ori am ocazia și eu este de recomandat și de revenit cu riscul de a ma repeta , este și o iubita ca și comportament cu clientul dar și o amanta in același timp.

Merita alegerea duceți va cu încredere.

Locație 9

Maya aspect 9.5

Normal 9.5

Oral aproape de 10 -9.8

Halat 150 finalizare 30-35 de min

Te pup Gogosico 😘😘

ÃŽți mulțumesc pentru clipele se sex de cea mai buna calitate si te pup Maya 😘😘

Ne vom revedea curând te pup dulce fata 😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Buna fraților,

 

Am revenit la superba Maya ieri seara pe la 22:30 ca de obicei acceasi fata care te excita de la intrarea pe usa.

Am vorbit puțin după am trecut la treaba pentru ca nu îl mai putem tine in pantaloni , a văzut și ea și la mângâiat puțin după sa jucat cu el sa îl simtă mai bine in mâna.

Acțiunea a debutat cu sărituri pe tot corpul , pe gura , cu limba tot tacâmul, după care a trecut la băiat sa îl dezmierde cu limba ei sa ii faca un oral adânc și umed cum numai ea știe , sa se bată peste gura cu el și acum ma excit când povestesc.

După am trecut pe la spate doggy sa ma bucur de fundul ei brazilian după care sunt înnebunit,

ÃŽmi place ca o simt cum se excita și se umezește natural când o facem și cu se încordează gemand de plăcere pana la orgasmuri pe care le are cu mine in diferite poziții, rade când mi o ia in gura se bate cu ea peste gura intr un stil pervers dar copilăresc in același timp.

Am trecut după cu ea deasupra unde am simțit o cum are orgasm și mi a plăcut mult acest lucru,

După am trecut cu ea pe pat și eu deasupra ei sa ii mai ling puțin acele sfârcuri erectile excitante , m am jucat un pic cu mâna pe superba ei pasa in timp ce ne unduiam unul in altul .

Intru un final a trecut ea deasupra unde am finalizat glorios dupa cam 30 de minute de plăcere și extaz cu ea.

Ne am mai sărutat puțin amândoi tremuram după orgasmul glorios de ambele părți.

M am mai jucat puțin cu fundul și sânii ei sărutându-i cu plăcere încă o data.

ÃŽmi place cel mai mult la ea ca o simt ca ii place și ii simt toate orgasmele pe care le are cu mine . Clar băiatul meu se simte in pasa a ei ca acasă .

Este o fata jovială care te excita la culme pana la extaz ajungi cu ea , știe sa te sărute știe sa se faca plăcuta sa vorbească cu tine .Exista acel click la mine cu ea și asta îmi place mult la noi fuzionam foarte bine sexual

Clar voi mai reveni la ea de câte ori am ocazia și eu este de recomandat și de revenit cu riscul de a ma repeta , este și o iubita ca și comportament cu clientul dar și o amanta in același timp.

Merita alegerea duceți va cu încredere.

Locație 9

Maya aspect 9.5

Normal 9.5

Oral aproape de 10 -9.8

Halat 150 finalizare 30-35 de min

Te pup Gogosico 😘😘

ÃŽți mulțumesc pentru clipele se sex de cea mai buna calitate si te pup Maya 😘😘

Ne vom revedea curând te pup dulce fata 😘😘

Iti multumesc frumos pentru trairile alaturi de tine ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜...toate "intalnirile" noastre sunt intense si explozive😙😙😙😙😙

Te 😙😙😙 si iti doresc o zi minunata ca tine

  • Like 15
Link spre comentariu

  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

 

Prestatii:

Oral protejat/neprotejat in functie de igena ta

FK/DFK in functie de igena ta

Cunnilingus

Annilingus (pasiv)

Mici fantezii(in limita bunului simt)

Normal protejat

Diferite pozitii

69

Masaj de relaxare( cu crema sau ulei)

Masaj body to body(fara zone intime)

Finalizare clasica(balonas) sau pe sanii

Finalizare orala 50lei extra

Handjob

Tarif

30 min-150 lei

1h-300lei

Locatie b-dul Decebal nr1

post-265967-0-97059600-1549803561_thumb.jpg

  • Like 20
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...