Sari la conținut

Mayya 0734236101


Vizitator

Postări Recomandate

Salutare ! Am fost si eu in seara asta la Maya.Deci cum este fata asta...no comment ! Arata mult mai bine decat in poze,este o fata deschisa si foarte respectuoasa.M-a asteptat intr-un body negru si pe tocuri.E destul de inalta 1.70 - 1.75cm.Am stat putin de vorba si m-am cerut la dus,ea isi facuse inainte sa ajung.Dupa a inceput nebunia May-ei...e pwpacioasa rau nebunatica am tinut-o numai intr-un FK cu ea.Dupa a inceput cu punctul ei forte asa cum mi-a zis ea "Oralul".Senzatie Oralul !!! Numai in deep a stat,se vede ca ii place !!! Lins oOo,atentie la zone.Dupa am cerut un balon si a venit deasupra mea.Se misca bine da niste contre de toata frumusetea.Dupa am schimbat in doggy,o priveliste superba.Are un fund de brazilianca.Vreau sa precizez ca Maya este destul de stramta iar sanii sunt superbi nr 2-3.Dupa 10min am terminat cu un cim de nota 10+.Am mai socializat putin dupa s-a dus ea la dus,dupa eu.Am zis ca mai am 10min iar ea a zis ca mai am 15.Deci o atitudine pro client.In alea 15min am mai facut rapid un nr pe capanea in doggy.Am schimbat viteza a zis ca ii place gemea tare si aproape sa ajunga la orgasm.Mi-a placut ca e ordonata,avea o agenda in care isi scria programarile.M-a servit cu apa dar am refuzat politicos,in schimb am primit sugus cu lamaie inainte de plecare haha.In concluzie merita vizitata.Este cea mai reusita intalnire de pana acum,chiar nu ma asteptam sa fie chiar atat de bine.Am facut click !!! Acum notele:

 

Locatie : 8 ( e ok pentru actiuni)

Gfe : 10+ (fff respectuoasa)

Aspect : 10 ( e frumoasa foc )

ON : 10+ (aproape numai deep)

Sex normal:10 (ceva de vis ea foarte stramta eu ceva grosime s-a pliat super).

 

Achitat : 300 lei/h (d2d 55-60min).

 

Vizitati-o fara frica !!! E piesa femeia,jos palaria si respectele mele,tine-o tot asa si sper sa nu te schimbi !!!

 

De revenit : Cu siguranta

 

Te pwp si iti multumesc pentru seara asta de neuitat !!!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Salutare ! Am fost si eu in seara asta la Maya.Deci cum este fata asta...no comment ! Arata mult mai bine decat in poze,este o fata deschisa si foarte respectuoasa.M-a asteptat intr-un body negru si pe tocuri.E destul de inalta 1.70 - 1.75cm.Am stat putin de vorba si m-am cerut la dus,ea isi facuse inainte sa ajung.Dupa a inceput nebunia May-ei...e pwpacioasa rau nebunatica am tinut-o numai intr-un FK cu ea.Dupa a inceput cu punctul ei forte asa cum mi-a zis ea "Oralul".Senzatie Oralul !!! Numai in deep a stat,se vede ca ii place !!! Lins oOo,atentie la zone.Dupa am cerut un balon si a venit deasupra mea.Se misca bine da niste contre de toata frumusetea.Dupa am schimbat in doggy,o priveliste superba.Are un fund de brazilianca.Vreau sa precizez ca Maya este destul de stramta iar sanii sunt superbi nr 2-3.Dupa 10min am terminat cu un cim de nota 10+.Am mai socializat putin dupa s-a dus ea la dus,dupa eu.Am zis ca mai am 10min iar ea a zis ca mai am 15.Deci o atitudine pro client.In alea 15min am mai facut rapid un nr pe capanea in doggy.Am schimbat viteza a zis ca ii place gemea tare si aproape sa ajunga la orgasm.Mi-a placut ca e ordonata,avea o agenda in care isi scria programarile.M-a servit cu apa dar am refuzat politicos,in schimb am primit sugus cu lamaie inainte de plecare haha.In concluzie merita vizitata.Este cea mai reusita intalnire de pana acum,chiar nu ma asteptam sa fie chiar atat de bine.Am facut click !!! Acum notele:

Locatie : 8 ( e ok pentru actiuni)

Gfe : 10+ (fff respectuoasa)

Aspect : 10 ( e frumoasa foc )

ON : 10+ (aproape numai deep)

Sex normal:10 (ceva de vis ea foarte stramta eu ceva grosime s-a pliat super).

Achitat : 300 lei/h (d2d 55-60min).

Vizitati-o fara frica !!! E piesa femeia,jos palaria si respectele mele,tine-o tot asa si sper sa nu te schimbi !!!

De revenit : Cu siguranta

Te pwp si iti multumesc pentru seara asta de neuitat !!!

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si mai ales pentru timpului petrecut in compania ta...esti un tip super si m-am simtit in largul meu ceea ce conteaza foarte mult conexiunea intre noi🤗🤗🤗🤗🤗

Bomboanele si sugus sunt tratatiile mele☺😋....pupici

  • Like 13
Link spre comentariu
Reputație: 24008
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si mai ales pentru timpului petrecut in compania ta...esti un tip super si m-am simtit in largul meu ceea ce conteaza foarte mult conexiunea intre noi🤗🤗🤗🤗🤗

Bomboanele si sugus sunt tratatiile mele☺😋....pupici

Eu zic...sa va casatoriti voi doi...

😊

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Astăzi sunt full la programarii😋😋😋

Va astept de marti..deja incep sa fac programarile🤗

Va multumesc pentru primirea călduroasă ðŸ˜ðŸ¤—😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Va rog in mesaje sa specificații daca va pot raspunde😋😋....nu sun si nu dau mesaje inapoi ce trec de max 30 minute 🙃

Nu vreau sa va creez probleme

Pe whatsapp nu mai raspund...90% aveti timp de pierdut😠😠😠..nu cred ca semnul zodiacal are importanta in întâlnirea noastra🤣🤣🤣 sau alta perla "sa va descriu cum decurge o intalnire"..fiecare este unic si special🤗ðŸ˜

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Programările se fac zi pe zi?

Bună...programarile se fac zilnic..dar se fac si pentru celelalte zile 😉😋😋😘😘😘😘

Miercuri este aproape completa si deja fac pentru joi🤗😋😋

Imi cer scuze daca nu raspund imediat..ce trece de 30 min nu mai raspund cu ..specificații daca pot da mesaj inapoi...

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

salut, am trimis mesaj sms pentru o programare Joi intre 16-19/ asa cum am specificat, astept confirmare pentru disponibilitate cat si pentru ora ora

https://rlv.zcache.com.au/funny_veterinary_appointment_reminder_postcards-r158f396c4cbc429497d77f67825db638_vgbaq_8byvr_307.jpgsee ya

Buna..am văzut mess tau dar ai spus asa"te rog doar mesaj de confirmare cu ora"

Nu am inteles daca pot raspunde peste cele 30 min😶😶😶..sa pot conversa cu tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna..am văzut mess tau dar ai spus asa"te rog doar mesaj de confirmare cu ora"

Nu am inteles daca pot raspunde peste cele 30 min..sa pot conversa cu tine

poti trimite pe acel numar de pe care ti am scris mesaj, fara grija...

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Am încheiat programul la office 😴

Va astept maine pentru programări 😋🤗

Mai am cateva ore libere pentru maine...si deja sunt aproape full si joiðŸ˜ðŸ˜ŽðŸ˜‹

Va rog din suflet sa nu imi mai spuneți ca sunteti membri de pe forum...nu are relevanță pentru mineðŸ˜..si nu ma intereseaza sa "presrez" pentru recenzie...serviciile mele depind de voi😉😉😉...fiecare este unic si special in feul său...

Nu accept persoane care au consumat băuturi alcoolice "doar 2 pahare de vin " ðŸ·ðŸ·...😡😵

Va doresc o noapte frumoasa 😘😘😘😴😴😴

  • Like 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...