Sari la conținut

Mayya 0734236101


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Astept confirmarile voastre😉😎

Neconfirmarea lor duce la anularea automată 🤯🤪🤫...si modificarea memorarii cu mentiunea "neserios🙅â€â™€ï¸"😉...fac asa deoarece prefer sa dau prioritate😋😋 si celorlalti participanți in trafic😇🙃😇🙈🙉🙊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Vineri de la ora 13, pentru timp de o ora, o sa iti trimit maine un sms pentru confirmare. 

 

Multumesc, sa ai o zi frumoasa!

😘😘😘o seara frumoasa ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Am încheiat programarile pentru seara asta 🙈🙈

Imi cer scuze Mihai...promit sa ma revansez🤫🤫 față de tine 😘😘😘

Va doresc o noapte frumoasa ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Tu de obicei pana la ce ora ai program in mod normal

Adica in seara asta pana la ce ora lucrezi de ex?

Marti-Duminica începând cu orele 13 🤗si terminandu-se intre orele 24-01😴😴

Luni nu ma prezint la office 😘😘😋

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am bifat si eu aceasta fata ieri de la ora 13. Pozele sunt reale, locatia centrala dotata cu strictul necesar pentru o partida de sex si cu un portar la usa care uneori te mai intreaba unde mergi! Am stat o finalizare.Mi-a oferit oral neprotejat, bine executat cu o tehnica buna a limbii pe varful pulii care ofera niste senzatii wow, apoi lady on top si misionar unde am finalizat exploziv in prezervativ. Fata e foarte amabila, comunicativa si foarte bine organizata la programari. M-a servit cu un ceai si bomboane, m-am simtit bine in compania ei. Ca o concluzie, pentru 150 lei am primit ceea ce cautam, adica un moment de destindere reusit. O recomand sa o bifati, nu cred ca veti pleca dezamagiti, iar pretul e corect, in concordanta cu oferta! Ciocane tari!

  • Like 10
Link spre comentariu

Am bifat si eu aceasta fata ieri de la ora 13. Pozele sunt reale, locatia centrala dotata cu strictul necesar pentru o partida de sex si cu un portar la usa care uneori te mai intreaba unde mergi! Am stat o finalizare.Mi-a oferit oral neprotejat, bine executat cu o tehnica buna a limbii pe varful pulii care ofera niste senzatii wow, apoi lady on top si misionar unde am finalizat exploziv in prezervativ. Fata e foarte amabila, comunicativa si foarte bine organizata la programari. M-a servit cu un ceai si bomboane, m-am simtit bine in compania ei. Ca o concluzie, pentru 150 lei am primit ceea ce cautam, adica un moment de destindere reusit. O recomand sa o bifati, nu cred ca veti pleca dezamagiti, iar pretul e corect, in concordanta cu oferta! Ciocane tari!

Ce ai răspuns portarului?

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Am bifat si eu aceasta fata ieri de la ora 13. Pozele sunt reale, locatia centrala dotata cu strictul necesar pentru o partida de sex si cu un portar la usa care uneori te mai intreaba unde mergi! Am stat o finalizare.Mi-a oferit oral neprotejat, bine executat cu o tehnica buna a limbii pe varful pulii care ofera niste senzatii wow, apoi lady on top si misionar unde am finalizat exploziv in prezervativ. Fata e foarte amabila, comunicativa si foarte bine organizata la programari. M-a servit cu un ceai si bomboane, m-am simtit bine in compania ei. Ca o concluzie, pentru 150 lei am primit ceea ce cautam, adica un moment de destindere reusit. O recomand sa o bifati, nu cred ca veti pleca dezamagiti, iar pretul e corect, in concordanta cu oferta! Ciocane tari!

Iti multumesc pentru timpul petrecut cu tine🤗ðŸ˜..si mai alea pentru recenzie ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜ðŸ˜˜..te astept oricand cu placere si cu drag ☺😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...