Sari la conținut

Blonda senzuala - summerland - 0720757825


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna sunt o blonda senzuala ofer placeri de neuitat domnilor generosi si respectosi sunt o persoana comunicativa si cu bun simt, te astept la mine intr-un cadru intim cu multa discretie lucrez cu seriozitate si doresc sa fiu tratata la fel pozele 100 reale facute in locatie . Pt mai multe detalii suna ma 0040720757825

post-172588-0-14649500-1530786977_thumb.jpg

post-172588-0-93516200-1530786977_thumb.jpg

post-172588-0-99817700-1530786978_thumb.jpg

post-172588-0-47344500-1530786980_thumb.jpg

post-172588-0-67476600-1530786982_thumb.jpg

post-172588-0-11858500-1530786984_thumb.jpg

post-172588-0-33766100-1530786985_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna seara Constanta . Tocmai ce am vizitat-o pe domnisoara . Foarte , foarte , foarte tareee , Sun la telefon , imi rasunde o voce .. wow ... vorbea foarte frumos si mi-a mai iesit ceva in evidenta , era inteligenta, de fapt este , c-o sa detaliez mai jos

Stabilesc cu ea , ca ajung in aproximativ 30 minute , locatia undeva in nordul statiunii mamaia,

Locatie - 10

Domnisoara aspect 10 ( inaltutza , bronzata, parfumata, curata , sani micutzi dar superbi, unghii maini , picioare, curate si foarte faine, un singur tatuaj la incheietura mainii , cum se vede si-n poze )

Oral Protejat- 9 ; doar 9 ca a fost cu prezervativ , daca era fara , ii dadeam 10

Normal Protejat- 9 ; se implica, geme, destul de stramta, mai multe pozitii incercate, colaboreaza si-i si placeee .. geme, nu cred ca mimeaza, asa mi s-a parut

Vorbeste frumos , stie ce vorbeste , stie ce spune, ai ce discuta cu ea, chiar mi-a placut mult , foarte mult

Toata distractia aproximativ 35-40 minute ,nu m-a grabit , cred ca ma simtea ca-mi place si ca nu mai pottt...; 150 , o singura finalizare.

Recomand cu cea mai mare placere . Este de TOP din toate punctele de vedere. Eu unul am s-o mai caut

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara Constanta . Tocmai ce am vizitat-o pe domnisoara . Foarte , foarte , foarte tareee , Sun la telefon , imi rasunde o voce .. wow ... vorbea foarte frumos si mi-a mai iesit ceva in evidenta , era inteligenta, de fapt este , c-o sa detaliez mai jos

Stabilesc cu ea , ca ajung in aproximativ 30 minute , locatia undeva in nordul statiunii mamaia,

Locatie - 10

Domnisoara aspect 10 ( inaltutza , bronzata, parfumata, curata , sani micutzi dar superbi, unghii maini , picioare, curate si foarte faine, un singur tatuaj la incheietura mainii , cum se vede si-n poze )

Oral Protejat- 9 ; doar 9 ca a fost cu prezervativ , daca era fara , ii dadeam 10

Normal Protejat- 9 ; se implica, geme, destul de stramta, mai multe pozitii incercate, colaboreaza si-i si placeee .. geme, nu cred ca mimeaza, asa mi s-a parut

Vorbeste frumos , stie ce vorbeste , stie ce spune, ai ce discuta cu ea, chiar mi-a placut mult , foarte mult

Toata distractia aproximativ 35-40 minute ,nu m-a grabit , cred ca ma simtea ca-mi place si ca nu mai pottt...; 150 , o singura finalizare.

Recomand cu cea mai mare placere . Este de TOP din toate punctele de vedere. Eu unul am s-o mai caut

cu scuzele de rigoare,dar daca te-a facut sa te simti bine, nu inseamns ca e si de top.poate pt altii nu sunt aceleasi gusturi.si..ce-ar mai fii daca toate ar fii la top? Atunci am avea doar fete de top si nu am mai avea si fete de nivel mediu si fete de evitat
  • Like 2
Link spre comentariu

cu scuzele de rigoare,dar daca te-a facut sa te simti bine, nu inseamns ca e si de top.poate pt altii nu sunt aceleasi gusturi.si..ce-ar mai fii daca toate ar fii la top? Atunci am avea doar fete de top si nu am mai avea si fete de nivel mediu si fete de evitat

cu scuzele de rigoare ... nu cred ca este sub niciun fel de evitat  si nici de nivel mediu , poate ceea ce-am exagerat putin si mi-o asum ,este ca am scris de TOP cu majuscule , eu raman totusi la parerea ca este o domnisoara ok , mult prea ok , daca nu ti-a placut ceva, poti sa insiri aici, cand citeste cineva , conteaza enorm sa vada mai multe pareri . O vara frumoasa la toata lumea :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

cu scuzele de rigoare ... nu cred ca este sub niciun fel de evitat  si nici de nivel mediu , poate ceea ce-am exagerat putin si mi-o asum ,este ca am scris de TOP cu majuscule , eu raman totusi la parerea ca este o domnisoara ok , mult prea ok , daca nu ti-a placut ceva, poti sa insiri aici, cand citeste cineva , conteaza enorm sa vada mai multe pareri . O vara frumoasa la toata lumea :gifs_ojos

 

Cum adica "" mult prea ok""??? 

  • Like 6
Link spre comentariu

In alti termeni, Gheorghita80, daca tie iti place varza murata, nu inseamna automat ca imi place si mie...

nu vorbim despre mancarea de la terase de la mamaia aici , vorbim despre altceva , "gustati" si spuneti-va parerea ... dar o varza murata buna , e mult mai gustoasa decat un snitel vienez facut prost :bow si va invit pe reteleculinare.ro ; sa ne luam la "lupta-n" retete si delicatese :laugh2  :slap2  :snap , ma duc sa mai frig o bere pe plaja la princess , ce fain ii la mare  :crazylove si diseara poate mai bag o vizita la printesa mea de top  :icecream 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

adica mai mult decat ok , ori, ok, ok ,ok de trei ori :kissing2 :kissing2 :kissing2

 

  esti  :inlovee .... :serenade  

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la domnisoara . Este o prezenta placuta , insa dupa parerea mea nu se pune problema de top . In primul rand totul este protejat , chiar daca este un avantaj privind sanatatea , pentru mine reprezinta un minus . Oralul protejat este un lucru inutil , dupa parerea mea . Am platit 150 lei pt un numar , oral protejat + normal . Bronzata bine , draguta insa nimic foarte deosebit , actiunea a durat cam 20 minute si ofer o nota medie de 7 . Destul de deschisa si sociabila , merita bifata ! Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...