Sari la conținut

Anca cu forme apetisante


Postări Recomandate

Nu face, sau in fine la mine nu a vrut

Apartament OK, caldura mare.

Fata ca in fotografii, stiam la ce sa ma astept dpdv fizic.

Caracter .... rade din te miri ce, Ea: hi, hi, hi in jos, hi, hi, hi in sus. Eu: Ce ai fata de ce razi? Ea: Hi, hi, hi .....

In pat cica face un body masaj .... fiasco total

Ma dusesem chitit pe un oral cu CIM dar ... a fost dezamagire totala face oral cu prezervativ .....

La o fata de gabaritul ei te astepti sa te rupa la oral, dar pe naiba ti-ai gasit ....

100 lei/finalizare

Concluzie personala si recomandari: Fata nu este de futut, oral cu protectie .... mai bine cautati in alta parte

Îți multumesc pentru recenzie ,deși nu este o recenzie pozitivă ,eu oralul îl fac in funcție de igiena /client ,dar gusturile nu se discuta.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Faza asta cu "oral neprotejat in functie de igiena"  este mangla de 2 lei.

Pai daca fata nu are chef sa o suga fara, sau si mai rau nu avea nici o intentie sa o suga fara prezervativ are scuza asta ca dehh ea a precizat in anunt.

Asa ca draga prestatoare de servicii sexuale ori o sugi fara ori nu o sugi fara ...tot ce este pe langa reprezinta inducerea in eroare in mod intentionat a clientului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Îți multumesc pentru recenzie ,deși nu este o recenzie pozitivă ,eu oralul îl fac in funcție de igiena /client ,dar gusturile nu se discuta.

ca tot vorbea de gusturi nu a vrut sa-i simta gustul
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Îți multumesc pentru recenzie ,deși nu este o recenzie pozitivă ,eu oralul îl fac in funcție de igiena /client ,dar gusturile nu se discuta.

Scumpi chiar nu am nimic cu tine, uite raspunsul dat de colegul mai jos si cam tot asa ti-as fi raspuns si eu.

Ce inseamna la tine "in functie de igiena"? 

Ca de facut dus am facut chiar acolo, floci nu aveam sa te gadile pe la mustacioara.. 

Mai bine spune ca o sugi doar cu prezervativ si am terminat povestea.

Sau oral fara prezervativ se taxeaza suplimentar? La fel si CIM-ul adica ceva de genul 100 + 50 ON + 50 CIM = 200 lei/30 minute

Sau poate nu ti-a placut de fata mea? Ca tu faci diferente intre clienti fix in pat cand sunt in pula goala si cu bani dati.

Vax albina ce sa spun dupa ce ma spal, ma dezbrac si ma pun in pat tu spui "Sti eu fac oral cu prezervativ" iar la telefon si aici "Eu fac oral neprotejat in functie de igiena". Eu ma stiam curat si ras nu ma asteptam.

Eu mi-am spus parerea personala si o repet tu nu esti buna de futut, ai fi fost buna pentru oral dar pe naiba mai rar oral bun cu prezervativ.

Imi vin in minte acum cel putin 3 tipe la categoria ta de greutate care iti dau clasa la oral. 

Am ajuns la tine si am ramas de prost ce sunt iar tu ai profitat la fel cum vei profita si de prostia altora pe mai departe.

Hai succes si hi, hi, hi .....

 

Faza asta cu "oral neprotejat in functie de igiena"  este mangla de 2 lei.

Pai daca fata nu are chef sa o suga fara, sau si mai rau nu avea nici o intentie sa o suga fara prezervativ are scuza asta ca dehh ea a precizat in anunt.

Asa ca draga prestatoare de servicii sexuale ori o sugi fara ori nu o sugi fara ...tot ce este pe langa reprezinta inducerea in eroare in mod intentionat a clientului.

Colegu sti ca roxyhot la telefon mi-a spus tot asa ca face oral neprotejat in functie de igiena si nu a fost nici o problema. Iar la Anca, de aici, igiena nu a corespuns. Dar vezi tu gusturlie nu se discuta :D La una ii place de pl mea la alta nu.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Scumpi chiar nu am nimic cu tine, uite raspunsul dat de colegul mai jos si cam tot asa ti-as fi raspuns si eu.

Ce inseamna la tine "in functie de igiena"? 

Ca de facut dus am facut chiar acolo, floci nu aveam sa te gadile pe la mustacioara.. 

Mai bine spune ca o sugi doar cu prezervativ si am terminat povestea.

Sau oral fara prezervativ se taxeaza suplimentar? La fel si CIM-ul adica ceva de genul 100 + 50 ON + 50 CIM = 200 lei/30 minute

Sau poate nu ti-a placut de fata mea? Ca tu faci diferente intre clienti fix in pat cand sunt in pula goala si cu bani dati.

Vax albina ce sa spun dupa ce ma spal, ma dezbrac si ma pun in pat tu spui "Sti eu fac oral cu prezervativ" iar la telefon si aici "Eu fac oral neprotejat in functie de igiena". Eu ma stiam curat si ras nu ma asteptam.

Eu mi-am spus parerea personala si o repet tu nu esti buna de futut, ai fi fost buna pentru oral dar pe naiba mai rar oral bun cu prezervativ.

Imi vin in minte acum cel putin 3 tipe la categoria ta de greutate care iti dau clasa la oral. 

Am ajuns la tine si am ramas de prost ce sunt iar tu ai profitat la fel cum vei profita si de prostia altora pe mai departe.

Hai succes si hi, hi, hi .....

 

Colegu sti ca roxyhot la telefon mi-a spus tot asa ca face oral neprotejat in functie de igiena si nu a fost nici o problema. Iar la Anca, de aici, igiena nu a corespuns. Dar vezi tu gusturlie nu se discuta :D La una ii place de pl mea la alta nu.

 

adica una din ele a zis ca esti nespālat dupa ce ai fost la dus??, din prea multa bagare in seama de aici si gesturile de ocanse in ele(de parca plm ti-ar face tie un foavor ceva gen.."hai lasa asa 200 ron o muie scurta)dar vii cu dânsa deja trezitā,cā nui timp de jujuleli)si hai dati drumul ca in pozitia nustiu care ma doare...

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Scumpi chiar nu am nimic cu tine, uite raspunsul dat de colegul mai jos si cam tot asa ti-as fi raspuns si eu.

Ce inseamna la tine "in functie de igiena"? 

Ca de facut dus am facut chiar acolo, floci nu aveam sa te gadile pe la mustacioara.. 

Mai bine spune ca o sugi doar cu prezervativ si am terminat povestea.

Sau oral fara prezervativ se taxeaza suplimentar? La fel si CIM-ul adica ceva de genul 100 + 50 ON + 50 CIM = 200 lei/30 minute

Sau poate nu ti-a placut de fata mea? Ca tu faci diferente intre clienti fix in pat cand sunt in pula goala si cu bani dati.

Vax albina ce sa spun dupa ce ma spal, ma dezbrac si ma pun in pat tu spui "Sti eu fac oral cu prezervativ" iar la telefon si aici "Eu fac oral neprotejat in functie de igiena". Eu ma stiam curat si ras nu ma asteptam.

Eu mi-am spus parerea personala si o repet tu nu esti buna de futut, ai fi fost buna pentru oral dar pe naiba mai rar oral bun cu prezervativ.

Imi vin in minte acum cel putin 3 tipe la categoria ta de greutate care iti dau clasa la oral. 

Am ajuns la tine si am ramas de prost ce sunt iar tu ai profitat la fel cum vei profita si de prostia altora pe mai departe.

Hai succes si hi, hi, hi .....

 

 

Colegu sti ca roxyhot la telefon mi-a spus tot asa ca face oral neprotejat in functie de igiena si nu a fost nici o problema. Iar la Anca, de aici, igiena nu a corespuns. Dar vezi tu gusturlie nu se discuta :D La una ii place de pl mea la alta nu.

Frate Doncta, daca are mentalitatea asta ce cauta aici? Exista si sectiunea " De evitat". Cand una spui si alta faci acolo i-ti este locul!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Uite ce o sa fac eu asa ca tot n-am ce face. De cate ori spui tu "disponibila" eu o sa spun ca faci oral protejat, ca asta cu "in functie de ingiena" este teapa. Si o sa fac asta pana o sa apara un user mai credibil care care sa faca o recenzie si sa spuna ca ai facut oral fara caucic.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Calator
  • Oras:Calator

Disponibila,disponibila,....

Ai invatat oare sa iti respecti clientii si sa oferi servicii de calitate?

La vizita mea,asta nu se intamplase.Imi plac toate femeile,cu forme,fara forme si consider ca la fiecare poti sa gasesti ceva frumos.Ar trebui sa invatati sa va folositi atuurile si sa va folositi intelectul.

Nu sunt superficial si nu o sa judec niciodata o doamna sau domnisoara pt aspectul fizic sau IQ.Imi voi exprima opinia doar in privinta serviciilor prestate de care am beneficiat.

Sex oral-6,5 a fost protejat,decizia mea.Nu a fost wow,poate de la altii primeste mai mult( recunosc ca m-am obisnuit cu ceva superior calitativ)

Sex normal-6,5 nu am simtit-o prea mult ca parte activa

Locatie-8

Fk-nu m-a interesat

Gfe,a fost si la mine cu hi,hi,hi...nu prea am inteles motivul,primeste un 5

Cadou-150 h

De revenit-eu unul nu cred,dar asta nu inseamna ca domnisoara nu poate fi pe placul altor confrati

Spor si ciocane tari!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...