Sari la conținut

Anca cu forme apetisante


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Numar nou

0720395420

 

0720395420 nr nou pup

Fata aici se stia de ieri de noul tau numar.

 

Facem și un refresh la prețuri și servici..

oral protejat/ neprotejat ( in funcție de igiena)

100 finalizarea

150h

Masaj erotic și relaxare -100h

Va aștept cu drag

Si sti ce mai se stie pe aici, ca treaba cu oral protejat/neprotejat in functie de igiena este bullshit. Tu faci ORAL DOAR PROTEJAT, ceea ce nu este de condamnat dar este bine de stiut pentru cei interesati.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...cum sa va zik io acuma...

 

Noi femeili ni moi uitam si la pula...daca ni fasi cu ochiu...daca ie o pula driapta...frumoasa...cu o capațîna zdravana...curata...chelioasa...parca ni se fasi drag di ia. Numa ca trebe sa fii genu di pula cari so privesti cu drag, so adulmeci cu jind...sati doresti so gusti cu tata gura. Cand dam di cite o pula dasta...zau di ni aptinem so loam ân bot.

 

Ieste bini di stiut adivaru...intatdeauna ! Iara adivaru ie ca Anca...din cind in cind ciei drept...nuse poati aptine !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Mah...cum sa va zik io acuma...

 

Noi femeili ni moi uitam si la pula...daca ni fasi cu ochiu...daca ie o pula driapta...frumoasa...cu o capațîna zdravana...curata...chelioasa...parca ni se fasi drag di ia. Numa ca trebe sa fii genu di pula cari so privesti cu drag, so adulmeci cu jind...sati doresti so gusti cu tata gura. Cand dam di cite o pula dasta...zau di ni aptinem so loam ân bot.

 

Ieste bini di stiut adivaru...intatdeauna ! Iara adivaru ie ca Anca...din cind in cind ciei drept...nuse poati aptine !!!

 

;)

Pai vezi cum sunteti voi femeile de umblati cu fofarlica :)

Eu stiu ca pl.a mea este urata, noduroasa si curbata spre stanga; bai dar de curata este curata si igienizata de igienizata fara pic de floci.

 

@Ancoooo voluptoasooo spune fata ca pl.a mea era curata dar nu ti-a placut de ea ca era asa de urata cum nu mai vazusei pana atunci.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...