Sari la conținut

0727211687- Cristina din Gavana


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat acum ceva timp titulara numarului de telefon din topic. Anuntul l-am gasit evident pe publi24. O aveam in vedere de mai mult timp, dar tot timpul am fost ocupat cu alte treburi. Sunat mi-a raspuns o voce foarte placuta, ceea ce urma sa fie un semn bun caci eu intotdeauna tin si la acest aspect, cand auzi o voce plictisita iti cam dai seama ce va urma. Mi-a comunicat locatia care este undeva in Gavana( cred ca 3), se urca pe langa Kaufland, se ajunge intr-o intersectie dupa care se face la stanga iar punctul de reper este supermarketul Jam. Blocul in care sta este recent construit, ultramodern, si are pe post de portar o femeie de serviciu care este cu gura mare:)). In fine, trecand la actiune am descoperit o fata foarte frumoasa in opinia mea, chiar bunaciune as putea zice genul de studenta foarte horny. De altfel, mi-a spus ca este si studenta aici in Pitesti la facultatea de sport. Este blonda, are in jur de 1,69 m. Am decartat pentru o finalizare 100 de roni, ora fiind 200. A inceput cu un oral destul de bun fara a da atentie zonelor adiacente, dupa care am trecut la normal eu misionar, am avut parte de senzatii misto deoarece are o pasarica foarte stramta si simti cum te strange. Nu accepta FK, doar asa pe corp sarutari lucru de care am profitat la maxim pentru ca are o piele fina si frumos mirositoare, ce sa mai fata se intretine. Am schimbat si in pozitia capra unde am pompat ca nebunul ca la batalia de la Plevna, dupa care am finalizat glorios. Daca sti cum sa o iei e chiar super fata, e foarte vorbareata, chiar am mai stat cu ea la povesti dupa ce am terminat. Zice ca face asta si pentru a-si deschide o afacere.

 

Si acum notele juriului:

 

Aspect fata: 9, este buna

Normal: 9

Oral:8

GFE: 8, se poate si mai bine de atat, dar avand in vedere ca are iubit mi-a si spus ca nu poate face click cu toti clientii

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Super descoperire , bravo.

"Prietenul" nu si-a facut simtita prezenta?

Nu, pentru ca e discret. Pentru ca nu ar fi peste, pana la urma putin m-a interesat m-am dus acolo sa fut si aia a fost.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0756510342
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: 0756510342
  • Oras:Pitesti

Vizitat si eu doamnisoara acum cateva luni sunat cu o zi inainte facut programare care fiind respectata cu strictete de ambi.locatia fiind in gavana 3 zona q.uuurii ma ghidat la fix .sunat la interfon primit in costumu natural .am facut cunostinta si ne.am apucat de fapte .tin sa precizez ca totul este protejat!am primit sarutari pe corp si a coborat spre dansul unde a pus caciulita si a urmat un oral bun .urmat pozitia capra foarte stramta .si finalizat prin masaj care a fost bestial .dupa actiune a am facut dush unde am gasit apa calda si prosop curat .fata are statura medie fundul este numai bun de pompat sani mari care nu prea am avut aces la ei .atituninea este nota 10 am schimbat cateva vorbe.

Note

Oral 8

Normal 8

Credit 100 lei decartat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Vizitat si eu doamnisoara acum cateva luni sunat cu o zi inainte facut programare care fiind respectata cu strictete de ambi.locatia fiind in gavana 3 zona q.uuurii ma ghidat la fix .sunat la interfon primit in costumu natural .am facut cunostinta si ne.am apucat de fapte .tin sa precizez ca totul este protejat!am primit sarutari pe corp si a coborat spre dansul unde a pus caciulita si a urmat un oral bun .urmat pozitia capra foarte stramta .si finalizat prin masaj care a fost bestial .dupa actiune a am facut dush unde am gasit apa calda si prosop curat .fata are statura medie fundul este numai bun de pompat sani mari care nu prea am avut aces la ei .atituninea este nota 10 am schimbat cateva vorbe.

Note

Oral 8

Normal 8

Credit 100 lei decartat

Nu stiam ca face si masaj. Mie nu mi-a pomenit nimic de acest lucru.
Link spre comentariu

Am vizitato eu acum 2 zile are locatia in gavana femeia este piesa buna din toate punctele de vedere face un oral de nota 10 si normal la fel este stramta si are un cur de nu iti vine sa o mai lasi din futut.Este extrem de atenta la igiena si nu te accepta daca considera ca nu esti ce trebuie foarte curata merita incercata doar ca este putin mai greu de prins pt ca este foarte solicitata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...