Sari la conținut

Voua ce masini va plac


Postări Recomandate

  • Oras:T O K Y O
  • Oras:T O K Y O

Astept propunerile voastre in zilele urmatoare.Si chiar am o invitatie pentru cine doreste sa mearga cu mine la un test drive cu una din masinile mele, sau daca va dori cu una din masinile prietenului meu Andy.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca e tipul din spatele Electroneum Coin, a cam dat lovitura, blockchain-ul cu monezile Electroneum s-ar putea sa ajunga la valori destul de mari in viitorul apropiat. Ar trebui sa faca si un miner la fel ca Bytecoin, versiunea compiler nu-mi place. Plus ca se sincronizeaza foaartteee greu wallet-ul cu networkul cand iti faci un portofel nou...

Link spre comentariu
  • Oras:T O K Y O
  • Oras:T O K Y O

Mie imi place asta:

 

https://assets.bugatti.com/fileadmin/_processed_/sei/p54/se-image-5de90b6eb67ae1125554f4870d0498e1.jpg

 

Dar daca ar fi sa simt placerea condusului as face un extreme race cu asta:

 

https://i.ytimg.com/vi/SBaR0oqjWIo/maxresdefault.jpg

Nu ai vrea sa mergi cu asa ceva prin soselele din Romania

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:T O K Y O
  • Oras:T O K Y O

Daca e tipul din spatele Electroneum Coin, a cam dat lovitura, blockchain-ul cu monezile Electroneum s-ar putea sa ajunga la valori destul de mari in viitorul apropiat. Ar trebui sa faca si un miner la fel ca Bytecoin, versiunea compiler nu-mi place. Plus ca se sincronizeaza foaartteee greu wallet-ul cu networkul cand iti faci un portofel nou...

A investit cam 120 000 de euro pana acum.Sa vedem daca vor creste.Nu e nimic inca sigur.Si asa ca sursa de informare:sa nu credeti ca a facut bani din Bitcoin.Andy a avut de mic bani de pe urma unor vanzari de terenuri pe cateva zeci de milioane

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A investit cam 120 000 de euro pana acum.Sa vedem daca vor creste.Nu e nimic inca sigur.Si asa ca sursa de informare:sa nu credeti ca a facut bani din Bitcoin.Andy a avut de mic bani de pe urma unor vanzari de terenuri pe cateva zeci de milioane

SIGUR vor creste, de pe Poloniex si pana pe CoinBase, toate site-urile de trading le vad valoare in crestere ! ;)

Link spre comentariu

Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce fraier telectualul corector cu 24 de ani de scoala

Nu stie nici macar  ce inseamna o cacocofonie - alaturarea unor silabe asemanatoare : ca si ca , ga si ga , ca si co ...etc

"Ca gaina " nu este socotita  cacofonie . Unde vezi ba silabe de acelasi fel ? =))

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...