Sari la conținut

Voua ce masini va plac


Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Imi plac masinile doar negre. Audi a4 l am luat negru dar bmw ul gri,insa l am vopsit negru. La a4 am inceput de la un mic soft plus schimbat turbina, injectoare plus evacuare...doamne zgomotul ala face toti banii...

Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Imi plac masinile doar negre. Audi a4 l am luat negru dar bmw ul gri,insa l am vopsit negru. La a4 am inceput de la un mic soft plus schimbat turbina, injectoare plus evacuare...doamne zgomotul ala face toti banii...

 

Sa inteleg ca e diesel. Ai schimbat tot traseul sau doar finala?

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Sa inteleg ca e diesel. Ai schimbat tot traseul sau doar finala?

A4 e diesel, da am schimbat tot... si am facut dubla evacuare. Nu am vrut sa para o masina modificata...doar spoiler, pe.exterior dubla evacuare si folie neagra pe.toate geamurile...( stiu ca pe fata nu e legal,dar...:))

Link spre comentariu

A investit cam 120 000 de euro pana acum.Sa vedem daca vor creste.Nu e nimic inca sigur.Si asa ca sursa de informare:sa nu credeti ca a facut bani din Bitcoin.Andy a avut de mic bani de pe urma unor vanzari de terenuri pe cateva zeci de milioane

 

 

SIGUR vor creste, de pe Poloniex si pana pe CoinBase, toate site-urile de trading le vad valoare in crestere ! ;)

Momentan ar trebui sa aibe dauna cam 90%, adica vreo 100k euro. Bine ca imobiliarele sunt in crestere.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Momentan ar trebui sa aibe dauna cam 90%, adica vreo 100k euro. Bine ca imobiliarele sunt in crestere.

UPS ! :( Imi pare rau...

 

Sincer, chiar ma asteptam ca Electroneum sa aiba un trend ascendent...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...