Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Dragilor, daca căutați perfectiunea fizică...nu o găsiți la mine!

Aici găsiți doar bun simt,respect si răbdare!

Nu cred că e nevoie să vă uitați la om ca la ultimul gunoi doar pt că nu e perfect....s-a specificat in recenzii ca am defecte!

Si Da....m-am simtit jignită de atitudinea unei persoane care a trecut pe aici!

Nu pune la suflet răutățile gratuite. Întrebarea este: cine este perfect? Crede mă...dacă oamenii se vor simți în intimitate şi siguranţă cu tine, asta face de 100 de ori mai mult decât un corp "perfect" însoțit de un suflet pervertit. Bine ai venit la noi şi succes

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

   Am reusit sa ajung si eu azi la acesta tipa, programat prin mesaje de ieri pt azi, a respectat programarea si am reusit sa ajung mai repede si nu a fost nici o problema din partea ei. Nu e o tipa slabuta dar nici prea voluptoasa, mai mult intre...draguta la fata, restu dupa cum se vede si in poze si in descrierea ei, e comunicativa, are bun simt in ea, poti vorbi cu ea deschis si cam orice,genul de persoana mai open mind, de inceput am stat de vorba la un suc dupa care am trecut la aciune, din mici pupaturi sau transformat in FK sustinut si intens, am avut parte doar de un ON foarte bun cu facefuck sustinut, titsfuck, si deep unde putin ii mai trebuia sa ajunga la cotor, priviri in timpul actiunii, finalizat in gura la ea pe fata si sani, i-a sarit putin si prin par :)) NP nu s-a putut pentru ca e in periada aia, pt AP am cam depasit oarecum grosimea si nu am mai insistat, igienizare din partea amandurora si dus mai amanuntit din partea ei datorita finalizarii mele,i-am achitat cadoul la sfarsit fara sa mi se ceara acest lucru, un plus foarte mare pentru asta. Ca locatie avantgarden 3, garsoniera frumos amenajata si curata, baia de asemenea, poate mici lipsuri..ca timp aproximativ o ora mai mult sau mai putin , nu a tinut cont de timp.

Ca si note 

Locatie: 9 cu mici imbunatatiri pe viitor

Tipa :

la fata as da un 8, ca aspect al corpului 7/8, ea incearca sa arate cat mai bine facand si sport din cate am inteles, sanii mari frumosi , placuti la atingere si pt ce am avut parte cu ei  nota 9

ON : cu de toate si pt asta 9/10, hai 10 pt ca finalizarea a facut totul

GFE clar 10

igiena 10, doar pt ce am avut parte , nu am testat si restul

 

150 ron o ora, raport calitate-pret foarte bun si nu se poate mai bun de atat

 

Cu siguranta de revenit in cazul meu, sa treaca de "periada aia" si data viitoare vreau sa o si fut dupa cum i-am promis si poate si mai intensa actiunea  :69  :atm

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Pt ca in weekend nu sunt disponibilă te voi ruga sa imi lasi in mesaj incepand de luni sau putem discuta oricand pe WhatsApp :) programarile se pot face chiar si de acum pt săptămâna viitoare :*

0748491795 ăsta e nr. de WhatsApp?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Mulțumesc ! Daca ai timp pt că probabil vei fi f ocupata din cauza timpului scurt pe care l petreci în Brașov sper sa ne vedem ! O sa revin joi cu un mesaj sa stabilim ora daca se poate !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

În functie de preferintele voastre voi alege serviciile prestate asa ca va rog sa veniti cu propuneri :) sunt deschisa la orice e nou in afară de dominare (pt simplul motiv ca urăsc sa domin si nu fac ce nu imi place)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...