Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

Bună Andreea! Te-aș întreba dacă accepți cu doi sau trei bărbați deodată. Poate ne organizăm să încercăm așa ceva. Mereu am fost curios de o asemenea experiență. Nu vreu să te supăr, doar întreb pentru informare. Mulțumesc anticipat pentru timpul acordat răspunsului. Te pup, Stefan.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună Andreea! Te-aș întreba dacă accepți cu doi sau trei bărbați deodată. Poate ne organizăm să încercăm așa ceva. Mereu am fost curios de o asemenea experiență. Nu vreu să te supăr, doar întreb pentru informare. Mulțumesc anticipat pentru timpul acordat răspunsului. Te pup, Stefan.

 

 

Accept cu 2 :) ,dar nu mai mult

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Păi Pai daca cererea e mare si azi am avut parte de 4 persoane neserioase.....oamenii au cerut pe WhatsApp să anunt orele libere! Ce ti se pare asa ciudat? Toate astea tin de o buna comunicare!

De ce as anunța omul care a spus ca vine daca se eliberează un loc prin mesaj când pot să o fac aici? De ce as risca sa creez neplăceri cuiva?

 

 

Nu suntem tiristi sau camionagii, dar comunicăm fără să ne creăm neplăceri reciproce!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Daca avem anunturi ...de ce le avem...

Dacă anunțăm orele libere (acceptând doar persoane cu programare)....de ce o facem

Dacă locuim in centru....de ce nu suntem la periferie

Dacă suntem la periferie ....de ce nu suntem in centru

Dacă oferim serviciul c.. .voi vreți y si invers

 

 

Nemulțumiri se astea banale se vor gasi tot timpul !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ce e offtopic la anuntarea orelor disponibile.? Am mai vazut asta in ,,n" topicuri si tu ti-ai gasit să comentezi fix aici....foarte interesant...offtopic e ceea ce nu e legat de activitate (orele sunt strict legate de acest lucru) asa ca zic sa iti vezi de treabă!

De cateva zile ii faci pe toți prosti ....intreci măsura deja!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...