Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

Vreau sa lamuresc unele lucruri pt a nu mai avea surprize cand ajungeti 😊

 

Pozele postate sunt irelevante in stabilirea varstei mele ( dupa cum se stie nu vreau sa fiu recunoscuta de aceea sunt intunecate)....nu am 30+ ani...am 23 😊

 

Legat de servicii:

 

 

Normal doar protejat

 

Anal doar protejat (nu se accepta marimi extreme...cei care ati fost refuzati puteti reincerca pt ca am schimbat dimensiunea acceptata)

 

Oral protejat/neprotejat

 

Finalizare :

-orala

-faciala

-pe corp

 

Sex intre sani

 

69

 

Fk

 

Face-fuck

 

Deep

 

Se accepta :

Tras usor de par

Palmuit usor

Degete in pasa

 

Nu se accepta:

Chestii care lasa urme

Degete in partea ,,dorsala"

 

Tarif: 100 lei finalizarea (30 min)

150 lei ora (60-70 min)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna. Sa intelegem din ultima ta postare ca serviciul anal a devenit basic,indiferent de numarul de vizite din trecut? Daca e asa, abia astept sa ne cunoastem. Te pup!

Daca citesti putin mai in urma vei vedea ca primesc doar oamenii ,,salvati in agenda" 😊

Pt restul se aplica aceleasi reguli ca la inceput (sansele de a primi o persoana noua sunt minime )!

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Servus,ai scris mai sus ca nu accepti persoane noi,am fost la tine in primele tale zile in brasov,am incercat sa iti scriu pe watsup si sa te sun dar fara raspuns.Am gresit cu ceva? Este un numar de telefon care se termima cu 153

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Servus,ai scris mai sus ca nu accepti persoane noi,am fost la tine in primele tale zile in brasov,am incercat sa iti scriu pe watsup si sa te sun dar fara raspuns.Am gresit cu ceva? Este un numar de telefon care se termima cu 153

Probabil am fost ocupata

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Servus,ai scris mai sus ca nu accepti persoane noi,am fost la tine in primele tale zile in brasov,am incercat sa iti scriu pe watsup si sa te sun dar fara raspuns.Am gresit cu ceva? Este un numar de telefon care se termima cu 153

Numarul tau nu apare nici la apeluri, nici in alte parti (am verificat daca nu te-am blocat din greseala si nu apari)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ani mulți și împlinirea tuturor visurilor.

LA MULȚI ANI!

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Dragilor, incepand de azi voi oferi un nou nunar de telefon persoanelor care m-au vizitat deja pt a-i putea separa de posibilii tepari!

Va sa zica, ne facem un cerculet, restrans??😃😃😃

Pai si baieti buni care nu au reusit sa ajunga pana acum la tine, cum procedeaza?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va sa zica, ne facem un cerculet, restrans??😃😃😃

Pai si baieti buni care nu au reusit sa ajunga pana acum la tine, cum procedeaza?

Imi scriu in privat sau ma contacteaza pe nr din titlu cu speranta ca e deschis!

Luni am avut 10 programari si au ajus 3!

Astazi am oferit o sansa unei persoane (dupa 2 ratate) si si-a batut joc!

Concluzia mea e ca unele nesimtite (le numesc asa pt atitudinea lor de rahat) au ramas fara clienti si pestisorii lor vor sa ne supere pana batem in retragere!

Am tras aceasta concluzie dupa ce am analizat putin ultimele persoane aparute in oras (o data cu oamenii care isi cam bat joc de noi)

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...