Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu ai ce le face pisic :* De la mine tocmai ce a plecat unul, adică mi-a încurcat programul, pentru că " nu-mi place față ta, în poze arătai altfel" wtf. :* :* :* tu esti frumoasă :*

Multumesc 😘😘,,domnul" e in lista mea neagra de cand am venit in oras....ma denigra pe un topic sustinand ca a fost la mine si spunand ca nimic ,,din mine" (aspect, servicii,etc) nu face banii ceruti....

Oare de ce revin oamenii?

O sa ii dau si un raspuns : pt ca vor sa se destinda si sa beneficieze de servicii oferite cu drag (chiar daca am si zile mai rele) ....asa ca nu are rost sa ne suparam pt astfel de oameni!😘😘😇

  • Like 1
Link spre comentariu

Hmmm pentru cine nu stie inca...in grăsime se prajeste cel mai bine carnatul,poate eu sunt putin mai defect insa dupa gustul meu esti numai buna de zmotocit pisi...inca nu am reusit sa ajung la tine nu prea mi.a permis programul dar sper sa reusesc sa ajung săptămâna asta...;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hmmm pentru cine nu stie inca...in grăsime se prajeste cel mai bine carnatul,poate eu sunt putin mai defect insa dupa gustul meu esti numai buna de zmotocit pisi...inca nu am reusit sa ajung la tine nu prea mi.a permis programul dar sper sa reusesc sa ajung săptămâna asta...;)

😂😂 lasa omul ca e frustrat 😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu las doar femei,mai ales cele naturale cu mici defecte asa cum le.a lăsat natura...iar acei oameni cum zici si tu frustrați sunt lăsați de femei,sper ca nu am fost prea răutăcios si daca am fost asta e plătesc eu factura...:D

Nu ai fost rautacios deloc :)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost la tine si mi-au plăcut serviciile comparabile cu pretul, dar pt.celulita a fost un sfat prietenesc nu o jignire, adică dacă ai fi putin m-ai suplă ai fi super.

Pe un alt topic ai scris altceva acum vreo 2 luni!

Sfat prietenesc dai in privat! Daca chiar ai fost ai sti care e problema care nu imi permite sa slabesc oricat am incercat (nu am ascuns asta de nimeni vreodata) asa ca e dreptul meu sa consider comentariul tau o rautate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Am ajuns si eu la domnisoara. Are o atitudine pro client fiind o fire vorbareata, avand ce discuta cu ea iar pe langa asta primirea este foarte calduroasa inca de la inceput, asteptandu-te la usa intr-o tinuta sexy, ochii fugandu-ti direct spre sanii ei generosi. Invitat la un pahar de suc, avand o mica conversatie apoi avand parte de dusul regulamentar. Actul in sine nu poate fi descris in detaliu pentru ca pe mine sincer m-a innebunit oralul demential de nota 10+. Schimbat dupa cate pozitii iar finalizarea glorioasa fiind pe sanii ei dementiali. 

 

Concluzie?

 

De revenit clar.

 

P.s: Nu sunt fan recenzii, dar ea merita recomandata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...