Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

Cum ajunge o prostituata sa isi ameninte clientii ca pune ceva public ???

Pai duduia andreea avea poze cu fata intrun anunt de hotline pe publi24 cwva love la telefon cu suprataxa dar de ce sa ne complicam noi sa o facem vedeta ???

Asa ca mai ho cu amenintari ca fetele astea daca ar avea poze cu noi la un moment dat se pare ca negresit le-ar face publice in secunda 1 fara nici un fel de regret .

Mno acuma ce as mai vrea sa adaug ...

Mai mai sa ajung in perioada de dupa sarbatori pe la ea dar uite noroc cu norocul , amanta e mai buna decat prostituata bolnava si e mai safe .

Link spre comentariu

Toți care sunt buni la comentări au vrut sa ajungă la Andreea dar au fost norocoși au mai fost și alți în perioada aia și nu au mai pățit nimic nu au scurgeri și dureri giusepe vrea sa futa moca sa mai și îndrăgostit și dacă nu a ținut vrăjeala sa inbolnavit probabil este adevărat da nu de unde acuza el asa ca Andreea și Monica nu ar mai trebui sa răspundeți provocarilor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Doua chestii de clarificat

1. Andreea se pare ai încurcat borcanele. Daca analizezi modul meu de vorbire, vei observa că este o diferență majoră între una SI alta. S-ar putea sa te legi de o alta persoana.

2. Daca într-adevăr nu ai nimic, având în vedere că tratamentul nu a avut efect, este posibil sa fie altceva si sa fi fost doar o coincidență, te rog, postează aici un buletin de analize sau poți să îmi trimiți pe mail.

Sincer, simt că înnebunesc!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum ajunge o prostituata sa isi ameninte clientii ca pune ceva public ???

Pai duduia andreea avea poze cu fata intrun anunt de hotline pe publi24 cwva love la telefon cu suprataxa dar de ce sa ne complicam noi sa o facem vedeta ???

Asa ca mai ho cu amenintari ca fetele astea daca ar avea poze cu noi la un moment dat se pare ca negresit le-ar face publice in secunda 1 fara nici un fel de regret .

Mno acuma ce as mai vrea sa adaug ...

Mai mai sa ajung in perioada de dupa sarbatori pe la ea dar uite noroc cu norocul , amanta e mai buna decat prostituata bolnava si e mai safe .

Marș la labă, mă

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Deci se dovedeste ca giuseppe nu are bts ci altceva. Eu am tot spus aici ca la andreea au mers destui de pe forum si nimeni nu s-a plans de ceva. La sculament te doare de te rupe cu usturimi de nu poti sta atatea zile cat a stat giuseppe ar fi mers instant la orice doctor ca sa ii dea ceva. El a stat linistit cateva zile pana i-a venit randul la programare si nu s-a plans pana acum ca are simtomele astea doar scurgeri.

Link spre comentariu

Mai frate pai cum o prostituata sa puna public un numar de telefon al unui client ???

Pastreaza mesajele ca dovada in caz ca ai nevoie dar aici ar trebui sa intervina un admin nu ca nu ai postat cum trebuie dupa regulament si sa stearga postarea si tie curvo sa iti dea banare totala pe acest site pe bune .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai frate pai cum o prostituata sa puna public un numar de telefon al unui client ???

Pastreaza mesajele ca dovada in caz ca ai nevoie dar aici ar trebui sa intervina un admin nu ca nu ai postat cum trebuie dupa regulament si sa stearga postarea si tie curvo sa iti dea banare totala pe acest site pe bune .

Marș la labă!
Link spre comentariu

De ce nu posteaza @Andreea8 un set de analize si gata circul nu ?

Pai daca cineva iti plateste si incalta ceva de la tine sau poate nu dar in branșă riscul e maxim de ambele parti .

 

Daca se alegea cu un HIV tot asa tare in gura erati toti ???

Ganditi un pic in felul asta ...

Cime a facut cu ea on a facut si cu altele si altele la randul lor cu altii asa ca propagarea bolii e oarecum imediata pe o raza de x futaci si x la partat curve si tot asa .

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai nou asta e moda cum nu imi comvime ceva il fac frustrat pe interlocutor si gata am rezolvat problema si am inchis gura la inca 5 pe langa.

Inainte de moda cu frustrarile existau curve si curvari dar cand era vorba de boala poate era luata in serios nu profesata meseria dupa un paravan al publi24 sau mai stiu eu mytex bv samd .

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...