Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

De multă vreme imi doresc să torturez un protector nenorocit. Poate mi se îndeplinește dorința.

nu e vorba de torturat oameni nevinovati ca doar nu suntem animale si nici ele nu merita tortura .

Unora le place mai hardcorw cel purin dar la mine tortura este exclusa din schema stai linistita .

Dar daca decurge asa discutia mai bine o mutam la tine in topic ca foar aici nu este piata de zarzavaruri .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu e vorba de torturat oameni nevinovati ca doar nu suntem animale si nici ele nu merita tortura .

Unora le place mai hardcorw cel purin dar la mine tortura este exclusa din schema stai linistita .

Dar daca decurge asa discutia mai bine o mutam la tine in topic ca foar aici nu este piata de zarzavaruri .

Marș la labă, Durexule
Link spre comentariu

Apropo fetele cat despre explozia de preturi e 30 de euro in germania o fata pentru o finalizare cu extra adica intelegeti voi ...

Dar diferenta ca de la cer la pamant ...

De aia acolo nu sunt tepare si bolnave ca aici pentru ca acolo e legal .

Analize specifice locului de munca periodice ON costa ceva mai mult si e la risc dar ricul clientului e minim din moment ce daca ai luat ceva si analizele nu sunt actualizate o sa o iei cum vrei sa despagubesti clientul pentru ca din asta statul castiga cateva milioane de euro pe an si statul german nu isi strica piata prostituatelol pentru nimic in lume .

Acum o comparatie calitate salarii pret ce explozie ???

Pai un Bradov se castiga mai mult ca in Germania ???

Pai va meritati soarta cand sariti cu gura ca cica extra tarife ....

Unde in Germania si in Altw parti ale europei e mai ieftina finalizarea ca la noi dar aia au tată venit si decarteaza la stat .

Pai asta este riscul de a fi curva in romania si inca una care se pretinde de a fi "DOAMNA" ...pai raportul calitate orwt recenzii este facut de oameni care au lucrat pe dincoli si vad ce piata slaba de sugatoare avem si cum ne trateaza doctorii pe urma lor e jale mare pe toate partile e rau .

Scump scump rau servicii proaste foartw proaste boli peste tot ...

Pai concluzia este una singura ...

Mergeti din proprie initiativa la medic si puneti pe usa de la baie dovada ca nu sunteti purtatoare de SIDA !

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Pentru bowly : De unde stii??? Am afirmat eu ca as avea gonoree=sculament?? In primul post am si zis "uretrita....sau gonoree"Pana acum exista doar un diagnostic de uretrita nespecifica. Daca cunosti mai multe detalii referitoare la un astfel de diagnostic, te rog, indruma-ma in acest sens. Dar, nu cu linkuri, asta gaseste oricine.

Deci se dovedeste ca giuseppe nu are bts ci altceva. Eu am tot spus aici ca la andreea au mers destui de pe forum si nimeni nu s-a plans de ceva. La sculament te doare de te rupe cu usturimi de nu poti sta atatea zile cat a stat giuseppe ar fi mers instant la orice doctor ca sa ii dea ceva. El a stat linistit cateva zile pana i-a venit randul la programare si nu s-a plans pana acum ca are simtomele astea doar scurgeri.

 

Pentru bodobog : In ce perioada ai fost??

nimeni nu a zis ca nu e fata buna. si eu am fost de 2 ori la ea. dar comportamentul asta lasa de dorit.mai mult bun simt si mai putine harfe.

 

Pentru csaba8422: In ce perioada ai fost??

Si eu am fost de 3 ori la ea si a fost totul ok dar doamne fereste .
Si daca luam ceva nasoale si venea porma cu asa texte obraznice imi schimbam si eu numarul de telefon nu ?

 

Pentru andreea8: De unde stii ca nu este un BTS?? Daca ai sau ati (ceilalti useri) fi citit ceea ce am scris anterior, poate a(t)i fi inteles. Dar, se pare ca nu. Asa ca, explicatie:

- la momentul consultului, pentru ca atat cea gonococica (specifica) cat si cea non-gonococica(nespecifica) au aceleasi simptome, doctorul a considerat, in prima faza, ca ar fi non si ca ar trece cu tratamentul prescris. Intrebarea lui a fost, daca am facut oral neprotejat. Atat, fara specificarea cu ce fel de persoana.

Saptamana viitoare urmeaza, clar, analize, care vor fi publicate. Pana atunci, intrebarea catre tine este Tu ai ceva de postat?? Sau ma astepti iarasi pe mine, ca sa poti, sau sa puteti, sa analizati orice cuvant scris? Oare de ce acesta problema s-a transformat intr-un circ, cand puteai foarte usor, sub semnul anonimatului, sa te desculpi cu analizele? In schimb, tu ai ales o metoda de intimidare (postandu-mi numele mic), scriind ca as frecventa traseiste (apropo, stii cat este tariful la traseiste?? Nu de alta, dar la acel pret, prefer sa fac un dus inainte si sa imi stea "curul" in caldura, nu afara la frig). Si sa stii, ca nu sunt eu acea persoana care te-a facut "vaca" nu imi permit sa folosesc un astfel de limbaj.

Si, DA, eu sunt FRAIERUL, care a crezut ca pentru 100 de lei se va simti si el bine si m-am simtit, 7 zile.

Deci, in concluzie, care analize ajung mai repede pe site???

 

Dacă ști să citești un buletin de analize,citeste cu atenție !
Ce are omul ăsta acolo....nu e un Bts!
Cum poți acuza un om ca e contaminat cu ceva si ti-a transmis si tie când analizele spun altceva???
Si le mai si postează. ...

Da, am stat o săptămână si am așteptat analizele domnului care au apărut și rezultatul a fost cel așteptat ....nu avea sens să stau să mă cert cu el sau cu alții!

Pt a evita astfel de situații nu voi mai oferi oral neprotejat (deși somnul nu are un Bts...pata creată de el...rămâne )!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Andreea, n-ai inteles. Problema este, asa cum am mai spus de cateva ori, modul in care ai reactionat la acuzatii.

In loc sa spui ca nu crezi ca este adevarat, sa pui o poza cu buletinul de analize si sa spui ca vei pune o poza cu un nou buletin de analize peste cateva zile, ca sa se clarifice situatia, tu ai inceput sa ii denigrezi pe cei care te-au acuzat (pe drept, pe nedrept, irelevant), ai lasat-o pe Monica sa se comporte ca o tata agresiva, dupa care ai disparut din peisaj mai bine de o saptamana. Mai grav, ai facut asta pe un forum unde lumea te aprecia, iti era extrem de favorabila, si ti-ar fi trecut cu vederea aproape orice.

Pe scurt, ai ales cea mai proasta solutie de a face fata acuzatiilor, nefacand decat sa dai apa la moara unora.

Ai dreptate, dar cred că orice om r fi reacționat la fel dacă ar fi fost trezit de mesaje gen ,,să nu te enervezi"....e psihologie inversa, în acel moment te iau toți dracii!

 

 

Sunt curioasa de ce nu am nici un mesaj/apel de la acel domn de joi până azi....

Parcă era vorba ca ma contactează ,dar nimic inca!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Trecând peste toate supărările mele (si da, multi aveți nr blocat pt reacțiile voastre) , sunt disponibilă de la 11 până la 20/22 în funcție de programări !

 

Serviciile fiind că pe publi :

Normal,oral,anal totul protejat pt a nu mai avea discuții cu nimeni !

 

Finalizarea se accepta doar corporala sau faciala !

 

Pentru a nu îmi face mai mult rău psihic (si chiar mi-am făcut destul) voi evita discuțiile în contradictoriu si pe acel ,,om" încă îl aștept să mă contacteze desi a trecut aproape o săptămână de când vroia să o facă !

Link spre comentariu

Nu ai de ce să-mi mulțumești ..eu nu fac recenzi ,doar mă bucur că nu a fost adevărat pentru că am simțit că cineva ăti vroia răul..Bine te-ai întors pe forum.

ciudat de ciudat ...

Ok ce mai conteaza ...

Un curvar ucenic cu un cont relativ nou isi face complimente cu cineva care probleme probleme ...

Pai sa fim sinceri cine ar vrea bts ???

Banuiesc ca sunt blocat si eu dar nu imi pasa si nu mai vizitesz pe la Andreea sau Noemi plm in fime nici nu conteaza .

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

ciudat de ciudat ...

Ok ce mai conteaza ...

Un curvar ucenic cu un cont relativ nou isi face complimente cu cineva care probleme probleme ...

Pai sa fim sinceri cine ar vrea bts ???

Banuiesc ca sunt blocat si eu dar nu imi pasa si nu mai vizitesz pe la Andreea sau Noemi plm in fime nici nu conteaza .

Csaba, Domnul e client fidel!

Apropo,multumesc ca mi-ai scris numele real pe forum!

 

Ești mai prost si mai nesimțit decât prevede legea!

 

Omul ăsta nu sta pe forum pt ca fute....are alte preocupări!

Si da, ești blocat pt ca urăsc oameni lipsiți de caracter!

 

Oamenii care mă cunosc vin în continuare pentru că suntem perfect sănătoși ....

 

Mi-ai stat tu paznic la pizda să ști că am probleme?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Csaba8422 intra pe contul lui raisa 1977 si vei avea surpriza sa descoperi una si aceiasi persoana cu andrea interesant cit de prosti ne crede .

1. Ești agramat deci iti înțeleg frustrarea (nivelul tău educațional îl vedem aici )!

2. Uita-te la felul în care scriu eu si modul lui de exprimare (greșeli ortografice si altele)!

 

Dacă nu ești capabil să faci diferențele te pot ajuta cu niste lecții (începem cu clasa a întâia )

 

Apropo,ai 11 postări...si vorbești despre omul ăsta? Ești patetic!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Daca am fi toti asa ...

Suspectati dar nu punem bulrtin contracritica dar frecventam oare ne mai primeste cineva ???

Înainte de a apărea pe aici ar fi bine să treci pe la școală !

 

Apropo,pun ce vrei tu,dar pne o poza a buletinului neblurata!

  • Like 1
Link spre comentariu

La școală,nu la labă!

Laba a făcut destulă!

pentru asta platesc daca e nevoie si sa nu fac laba dau cu ceva bani nu e problema plus ca am consoarta acasa asa ca nu imi duce tu mie grija ca nu e nevoie .

Cat despre școala ... ce sa-ti povestesc acopera cam 2 caractere de pe tastatura telefonului asa ca nu ma certa pe tema asta .

As vrea sa te vad pe tine facand altceva in afara de prostitutie dar la nivel profi si atunci nu as mai comenta aici .

Nivelul tau intelectual e foarte scazut si saracacios inca de pe vremea cand erai la scoala si umblai cu oameni batrani dar din pacate aici vreau sa intrerup discutia nu am chef sa ne balacarim la nesfarsit ca de fapt nici nu ai cu cine .

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...