Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu sunt prieten cu nebunul...tu m-ai facut prieten cu el cand ai zis ca vrei sa-mi inchiriezi camera. Locul lui e la laba, normal, dar am zis sa nu mai fie cearta. Andreea 😘😘😘

El oricum se ceartă ca atâta îl duce capul !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

 

 

Pentru că nu am dorit să cresc tarifele pt persoanele cunoscute (care au fost ok tot timpul), voi rămâne la tarifele vechi pt toata lumea...excepție făcând cei care au dat tepe si mai vor o ,,șansă" !

 

Legat de servicii :

 

Oral protejat

 

Normal protejat (cât timp nu trebuie să stau în mâini sunt ok cu orice poziție)

 

Anal protejat în functie de mărime

 

69

 

Face-fuck

 

Sex intre sâni

 

Finalizare faciala sau corporala

 

 

Cadou :

100 lei finalizarea

150 lei ora

 

250 lei ora pt teparii care mor vor o șansă!

 

 

 

Ușoare ,,jocuri de dominare " pe care le discutam în privat : 200 lei ora (nu se accepta la finalizare )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

In aceasta seara,am fost in vizita la domnisoara Andreea. Programare facuta la telefon,respectata de ambele parti. Am ajuns la adresa indicata,am sunat-o si mi-a raspuns rapid la telefon. Locatia intr-o zona linistita si usor de gasit. Am urcat la ea. Ma astepta foarte sexy imbracata. Am fost poftit inauntru,am socializat cateva minute linistit in bucatarie,am servit cu un pahar de suc. Andreea este genul de fata open-mind cu care se poate vorbi orice,este foarte sociabila si foarte frumoasa. Dupa am mers in dormitor unde a inceput actiunea. Oral executat foarte placut,cu atentie la zonele adiacente si normal de nota 10,saruturi,mangaieri,etc. Am schimbat cateva pozitii si am finalizat corporal. Pt atmosfera,prezenta,serviciile oferite Andreea merita nota 10 cu felicitari !

Pozele sunt reale 100%.

Si ceea ce este foarte important,pe durata intregii intalniri nu m-am simti deloc grabit. In total,am stat undeva la 45-50 minute.

Am mai socializat putin inainte de a pleca,dupa care ne-am luat ramas bun cu promisiunea de a revenii.

Merci pt aceasta seara.

Ne revedem curand !

Iar pt cei care nu cred ce am scris,mergeti si incercati ! Nu aveti nimic de pierdut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu nu înțeleg ce rahat insisti la ea atât de parca e Madona. Sunt altele mai bune și las-o cu clienții ei fideli.

 

Da, intr-adevar, sunt altele mai bune si eu chiar n-am nimic de pierdut. Am vrut doar sa fiu iertat, dar ea nu si nu, ca nu ma scuza. OK, nu-i nici o problema.

Cica da o sansa teparilor, la tarif de 250lei in loc de 150lei. (oricum sansa asta nu e pt mine, ca eu am gresit mult prea grav). Dar nu vad logica. Cu 250 lei te poti duce la altele mai bune.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da, intr-adevar, sunt altele mai bune si eu chiar n-am nimic de pierdut. Am vrut doar sa fiu iertat, dar ea nu si nu, ca nu ma scuza. OK, nu-i nici o problema.

Cica da o sansa teparilor, la tarif de 250lei in loc de 150lei. (oricum sansa asta nu e pt mine, ca eu am gresit mult prea grav). Dar nu vad logica. Cu 250 lei te poti duce la altele mai bune.

Ce te retine să nu mergi?

Îți place să stai să dai din tastatura!!

Dacă am zis nu , e nu si gata !

Nu mă respecți, nu vi ca de pretentii toți sunteți buni!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...