Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

Reputație: 172
  • Oras:-
  • Oras:-

Multumesc pentru oferta,

 

Hmm....stand așa la bronzat sub bec mă gândeam că un nene simpatic și imobilizat parțial mi-ar îndepliniți cea mai crunta fantezie că nu poate sa fuga

 

Multumesc pentru oferta, dar poate in alte conditii. :hihat

 

Ia-l pe Cliors si sperie-l cu niste bube de pe fund. :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Multumesc pentru oferta,

 

 

Multumesc pentru oferta, dar poate in alte conditii. :hihat

 

Ia-l pe Cliors si sperie-l cu niste bube de pe fund. :laugh2 :laugh2

Cred că face și el diferența între o reacție alergica și alte cele😂😂

O fi el mai zăpăcit,dar nu cred că e chiar atât de .....(nu găsesc cuvântul 😅)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Auzi ca g82s este nelu pezevenchi 😂😂😂😂. Andreea nu te lua dupa asta gipsat, ca nu are preocupare de cand e imobilizat si e activ pe toate topicurile din lipsa de activitate.

😊 Daca te uiți cu zeci de pagini in urma găsești recenzia lui...

Nu e nici peste cum susțin unii, nici altceva

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Daca te uiți cu zeci de pagini in urma găsești recenzia lui...

Nu e nici peste cum susțin unii, nici altceva

Nu e proxenet este proxenet legal cu acte in regula are salon de masaj recrutează fraiere pe alte situri .Copile fără creier si le baga la supt si la laba cu uleiuri parfumate
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nici eu nu fug daca vrei, 😂😂😂

Te aștept 😂😂😂

Călușul pregătit, sfoara pregătită , caloriferul verificat 😂😂😂

Deja te și cât legat de calorifer , cu sfoara legata de oute și de un bolovan pe care îl arunc pe geam 😂😂😂ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

andreea8 tu de ce nu esti la rubrica "de top"?

 

Cineva cu putere s-o mute, are destule recenzii pozitive de la colorati si ne-colorati. :blushing2

Nu iti trebuie putere...

Doar sa ai rabdare sa numeri recenziile complete si pozitive (conform regulamentului, minim 10 recenzii), apoi dai un "report" in care propui promovarea la top..

Link spre comentariu

Daca sta csaba jos cand arunci bolovanul, accept

ironia sortii face capoate intr-O BUNA ZI O SAITU CUMPAR O BERE O CAFEASAU O LIMONADA CASA STAM UN PIC DE VORBA CA DIAR BRASOV NU ESTE EUROPA .Dar atunci o sa iti dai seama cefel de om eati tu .

Una la mana aici. Nu este pagina ta a doua daca nu eate a ta de ce plm te obosesti sa ma pomeneati pe aici???

Comportamentul tau lasa atata de mult de dorit si stii atat de multe traseiste incat dai de inteles ca esti doar un linge papuci.

Nu te-am pomenit aici nu ma deranja ca oarecum daca ne vedem poate rosesti la Obrajori

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

ironia sortii face capoate intr-O BUNA ZI O SAITU CUMPAR O BERE O CAFEASAU O LIMONADA CASA STAM UN PIC DE VORBA CA DIAR BRASOV NU ESTE EUROPA .Dar atunci o sa iti dai seama cefel de om eati tu .

Una la mana aici. Nu este pagina ta a doua daca nu eate a ta de ce plm te obosesti sa ma pomeneati pe aici???

Comportamentul tau lasa atata de mult de dorit si stii atat de multe traseiste incat dai de inteles ca esti doar un linge papuci.

Nu te-am pomenit aici nu ma deranja ca oarecum daca ne vedem poate rosesti la Obrajori

Nu -i baga in seama ca nu merita mai ales infecta aceasta de curvă .E o distrusă o disperată de viață cu bărbat care o da la pula si bărbați ei sta cu copilu si ea suge pula. TRIMITE BARBATU LA MUNCA ANDREEA.
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 172
  • Oras:-
  • Oras:-

Nu -i baga in seama ca nu merita mai ales infecta aceasta de curvă .E o distrusă o disperată de viață cu bărbat care o da la pula si bărbați ei sta cu copilu si ea suge pula. TRIMITE BARBATU LA MUNCA ANDREEA.

 

Mamaie ai intrecut limita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mamaie ai intrecut limita.

Daca atâta o duce capul atât face !

Oamenii care mă vizitează știu că nu e așa ,iar restul nu contează 😊

Nu îți bate capul cu astfel de exemplare frustrate că au îmbătrânit degeaba

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Interesant cum se da prietena cu cineva dupa care spune cacaturi.

Ea a încercat ,dar după cum ai văzut nu i-a reușit....după ce am postat mesajele a început să îmi scrie ,dar am blocat-o🙄🙄

Nu îmi plac prieteniile cu oameni dubioși nici macar in viața personală 😜😜

 

Sa sperăm că de acum va fi liniște 😊

Seara plăcută 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mi-au scris 2 domni in jurul orei 22 ,dar adormisem 😊

Pentru că nu am vrut sa răspund după 2 ore (neștiind langa cine sunt ) ii rog să îmi scrie dimineață 😊😊

Link spre comentariu
Reputație: 172
  • Oras:-
  • Oras:-

Ea a încercat ,dar după cum ai văzut nu i-a reușit....după ce am postat mesajele a început să îmi scrie ,dar am blocat-o

Nu îmi plac prieteniile cu oameni dubioși nici macar in viața personală

 

Sa sperăm că de acum va fi liniște

Seara plăcută

 

 

:rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

:rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1

2 dintr-o lovitura. Să învețe să vorbească civilizat că nu sunt la prășit 😣😣😣

 

Sper că i-ai salutat la ieșire 😅😅

Link spre comentariu
Reputație: 172
  • Oras:-
  • Oras:-

Nu cred ca Csaba avea legatura cu ea, era pe forum inainte sa apara Pokemoana in Brasov. E doar o victima a propriei prostii.

Deja am discutat prea mult despre ei, sa-i lasam in pace. Vor aparea cu conturi noi in curand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,nu prea sunt genul care scrie pe forum dar de citit citesc,pot spune despre Andreea ca e o tipa grozava atenta si care isi respecta viata(mai ales pe cea micuta)si clientii(atat cat am putut eu simti si experimenta cu ea) restul e viata fiecaruia dar strict pe domeniul ei nu am decat cuvinte la superlativ..si pe bune chiar are un chip frumos.Restul e can-can.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...