Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Neata!

Incep aceasta recenzie cu un mare MULTUMESC pt Andree.Este o fata care isi da interesul in tot ceea ce face.Ajuns in locatie unde am fost servit cu un fresh de portocale,discutat una alta si apoi hai la treaba.Oralu este punctul ei forte combinat cu anilungus este ceva de vis.La np am schimbat doar o singura pozitie unde se misca destul de bine.Nu te grabeste de loc si acesta este un mare plus pentru ea,eu am stat aproximativ 1 ora si 30 min.

Note:

oral=10

anilingus=10

np=9

gfe=9

cadou=150 lei

Multumesc inca o data si sper sa ne mai intalnim.

Recomand cu toata increderea.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Neata!

Incep aceasta recenzie cu un mare MULTUMESC pt Andree.Este o fata care isi da interesul in tot ceea ce face.Ajuns in locatie unde am fost servit cu un fresh de portocale,discutat una alta si apoi hai la treaba.Oralu este punctul ei forte combinat cu anilungus este ceva de vis.La np am schimbat doar o singura pozitie unde se misca destul de bine.Nu te grabeste de loc si acesta este un mare plus pentru ea,eu am stat aproximativ 1 ora si 30 min.

Note:

oral=10

anilingus=10

np=9

gfe=9

cadou=150 lei

Multumesc inca o data si sper sa ne mai intalnim.

Recomand cu toata increderea.

Multumesc 😘😘

Te astept cu drag oricand simti nevoia😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Disponibila de la 12 la 18 (inclusiv) cu posibilitate de prelungire a programului daca renunta cineva la programare 😊

 

Pe domnii cunoscuti care vin la risc in zona ca oricum ,,sstau o finalizare ca sunt pe fuga " Ii rog sa evite acest stil de programare zilele astea ...

 

Deci, cele 3 zile voi fi de gasit in zona Astra la 5 min (cu masina ) de unde locuieste acum...

 

Pana pe la 11:30 -12:00 e activ doar WhatsApp -ul asa ca o sa va rog sa imi scrieti acolo pentru o eventuala programare. ..

 

O zi frumoasa si spor la futut!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Neata!

Incep aceasta recenzie cu un mare MULTUMESC pt Andree.Este o fata care isi da interesul in tot ceea ce face.Ajuns in locatie unde am fost servit cu un fresh de portocale,discutat una alta si apoi hai la treaba.Oralu este punctul ei forte combinat cu anilungus este ceva de vis.La np am schimbat doar o singura pozitie unde se misca destul de bine.Nu te grabeste de loc si acesta este un mare plus pentru ea,eu am stat aproximativ 1 ora si 30 min.

Note:

oral=10

anilingus=10

np=9

gfe=9

cadou=150 lei

Multumesc inca o data si sper sa ne mai intalnim.

Recomand cu toata increderea.

 

O recenzie super!  10 pentru oral si anilingus - mmm, bestial!  Ai cheltuit foarte bine 150 lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ma interesează o dominare cu uro faci asa ceva și care ar fi un preț? Mulțumesc!

1. Dominare fara sa ne cunoastem in cadrul unei intalniri normale nu exista!

 

2. Nu ofer uro sau scato (nici activ , nici pasiv)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...