Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cei care nu au habar ce e ala respect si bun simt sunt rugati sa nu mai deranjeze !!!

De fel sunt o persoana directa si nu mmenajez pe nimeni...

 

Acum cateva min primesc un mesaj ,,servicii ,tarif,pret"...evident i-am explicat "domnului" ca nu exista servicii pentru oameni needucati, evident incepand conversatia cu ,,buna" si terminand cu ,,o zi buna" pentru a-i arata umanoidului unde a gresit si el imi transmite ca am pierdut un client generos ca sunt needucata😂😂😂😂

 

Prietene, mie imi plac oamenii inteligenti si cu bun simt asa ca te rog sa iti iei banii si sa tii bagi unde nu bate soarele!

  • Like 2
Link spre comentariu

Cei care nu au habar ce e ala respect si bun simt sunt rugati sa nu mai deranjeze !!!

De fel sunt o persoana directa si nu mmenajez pe nimeni...

 

Acum cateva min primesc un mesaj ,,servicii ,tarif,pret"...evident i-am explicat "domnului" ca nu exista servicii pentru oameni needucati, evident incepand conversatia cu ,,buna" si terminand cu ,,o zi buna" pentru a-i arata umanoidului unde a gresit si el imi transmite ca am pierdut un client generos ca sunt needucata😂😂😂😂

 

Prietene, mie imi plac oamenii inteligenti si cu bun simt asa ca te rog sa iti iei banii si sa tii bagi unde nu bate soarele!

Trist sa vezi chestii de genul acesta

Ar trebui sa ai o frana la clienții noi sa incerci sa nu te mai enervezi din orice o zi faina capul sus

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut tuturor si buna Andreea. Am reusit sa stabilesc o intalnire cu Andreea pentru miercuri, venind special de la Bucuresti pentru a o intalni. Per total, o experienta super buna, cu siguranta voi reveni (mai ales daca ajunge in capitala, altfel imi este mai dificil).

Scurta detaliere: programare initiala pe whatsapp, respectata de ambii. Usor de ajuns la locatie, stat de vorba lejer la un pahar de apa/cola, apoi fuga la baie (totul curat, fara probleme) si la camera de lucru. Am facut doar oral, cred ca vreo 40 minute, ma declar incantat.

Andreea e o fata pe gustul meu, cu forme (sani, fund - pentru doritorii de skinni nu cred ca ar fi pe plac), iar foarte important este o prezenta placuta si inteligenta.

Recomand si astept revederea!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...