Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

0759 XXX 619

Suna spune usor nesigur ca revine si dupa aproximativ 20min imi spune ca e in zona (desi i-am dat adresa si i-am explicat unde e acesta a inteles doar Gemenii )fara sa fi facut o program are!

Intrat in casa ii spun in gluma ca imi face-ti capul varza cu astfel de, ,programari" (daca se pot numi asa ) si incepe : ca pozele mele sunt false, ca scriu ca prestez ceva si nu o fac, etc (nici nu a intrebat ce prestez )si de aici sa inceapa negocierea (50lei/ finalizare) asa ca l-am poftit afara si i-am vorbit exact cum a facut el. ...nu am vazut niciodata asa caracter infect la un domn care dorea sa ma viziteze!

 

Si da, i-am spus in fata ca il bag in sectiunea fetelor, dar astfel de specimene trebuie sa fie cunoscute si aici pt ca mai citesc si fetele fara cont rosu!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Atatia "domni" in romania asta... te doare capu

Stiu😊

Data viitoare imi ascult intuitia care striga de undeva, ,nu"😊

 

Partea buna e ca nu exista neplaceri cu adevaratii brasoveni (de obicei exista neplaceri cu persoane de prin alte zone mutati in Brasov. ...ii recunosti dupa felul in care vorbesc )

 

O zi frumoasa tuturor😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vreau si eu la veverita

Damiane vezi ca acum e liber la cerb dupa cum prea bine stii  la dibuit si la panda, cu sau fara chematoare, în perioada 15 septembrie – 31 decembrie pentru masculi de selectie si doar în perioada 10 septembrie – 15 noiembrie pentru trofeu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...