Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mamaaaaa de cand nu am mai fost la tine si zapda a trecut...plus ca ai mai pus ceva kg pe tine.

Nu stiu de ce ma obosesc sa iti raspund, dar fie. ...

 

Nu am pus nici un kg de mai bine de 6 luni, dar la poze nu ma ajuta camera si chiar daca as fi pus....nu e problema nimanui!

 

Nu iti convine?

Treci mai departe!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

Buna 😀!

 

Voi fi disponibila intervalul 10:00-22:00 (orice deranj dupa ora 22 duce la blocare definitiva )!

 

Programarile se fac DOAR pe WhatsApp, iar mesajul trebuie sa fie scris frumos (salut+nume+user) !

Imi rezerv dreptul de a refuza persoanele care nu se prezinta, nu saluta, etc!

 

DETAIILE se gasesc pe profilul meu :

 

https://nimfomane.com/forum/user/251834-andreea8/

 

Intrebarile despre detalii duc la blocare (pt asta sunt scrise pe profil )!

 

Zi frumoasa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Nu stiu de ce ma obosesc sa iti raspund, dar fie. ...

 

Nu am pus nici un kg de mai bine de 6 luni, dar la poze nu ma ajuta camera si chiar daca as fi pus....nu e problema nimanui!

 

Nu iti convine?

Treci mai departe!

Scuzoaiele mele...trebuie sa vin sa te vizitez ca sa ma conving...si nu te supara pe mine ca nu a fost cu rea intentie :P
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Scuzoaiele mele...trebuie sa vin sa te vizitez ca sa ma conving...si nu te supara pe mine ca nu a fost cu rea intentie :P

😉😉😉

Le-am aratat si altora o poza facuta marti (astea sunt de joi ) in oglinda, cu un tricou care se vede ca imi e larg si e diferentaðŸ˜

 

Baiatul care mi-a facut pozele. ...pana acum fotografia doar peisaje😉😉...a dezvirginat aparatul la genul asta de poze

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

😉😉😉

Le-am aratat si altora o poza facuta marti (astea sunt de joi ) in oglinda, cu un tricou care se vede ca imi e larg si e diferentaðŸ˜

 

Baiatul care mi-a facut pozele. ...pana acum fotografia doar peisaje😉😉...a dezvirginat aparatul la genul asta de poze

Mie nu imi trebuie poze...ca stiu cum esti...si ce bine te misti...si pozele sunt pe drumul poienii intre turnu alb si turnu negru? Ca tare as fi vrut sa fac eu pozele...dar poate ne mai intalnim...ca doar sambata pot sa evadez din lesa...spor la bani:*
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mie nu imi trebuie poze...ca stiu cum esti...si ce bine te misti...si pozele sunt pe drumul poienii intre turnu alb si turnu negru? Ca tare as fi vrut sa fac eu pozele...dar poate ne mai intalnim...ca doar sambata pot sa evadez din lesa...spor la bani:*

Sunt la barajul de la Iepure (sub pod)-Saua Tampei si o poteca care face stanga sub ruinele cetatii😊

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

😉😉😉

Le-am aratat si altora o poza facuta marti (astea sunt de joi ) in oglinda, cu un tricou care se vede ca imi e larg si e diferentaðŸ˜

 

Baiatul care mi-a facut pozele. ...pana acum fotografia doar peisaje😉😉...a dezvirginat aparatul la genul asta de poze

Mie nu imi trebuie poze...ca stiu cum esti...si ce bine te misti...si pozele sunt pe drumul poienii intre turnu alb si turnu negru? Ca tare as fi vrut sa fac eu pozele...dar poate ne mai intalnim...ca doar sambata pot sa evadez din lesa...spor la bani:*
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...