Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata !

 

Serviciile :

Oral protejat /neprotejat

Finalizare orala, faciala, pe corp

Normal protejat

Anal protejat

69

Face-fuck

Sex intre sani

 

Tarif : 100 lei finalizarea

200 lei ora cu 2-3 finalizari

 

Ca servicii de submisiva :

 

Biciuire

Bondage

Swallow

Ceruire

Spitting (pe fata)

 

150 lei finalizarea

250 lei ora

 

+ 50 lei pt uro pasiv( fata si corp)

 

+ 100 lei pt deplasare (doar la domiciliu)

 

Sunt deschisa si la alte propuneri!

 

Programari doar prin sms/Whatsapp

 

Programul de azi e 11-21

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata !

 

Daca mesajul pt programare nu contine un salut ,persoana nu se prezintă si nici nu stie sa fie politicos , voi bloca numarul direct fără a sta la discutii (exceptând persoanele cunoscute)!

 

Nu am ajuns să fiu jignită de X sau Y că lor li se pare normal sa aiba o abordare de persoana needucata!

 

Toti vreti respect ,dar sunteți capabili să îl oferiți?

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu i-am dat ca sa ma pis pe ea și da și limbi in cur.

Și zice ca nu e bolnava :)))

 

 

Bai băieți mai sunteți sănătoși ? Cum sa mai dai și bani elefantului acesta , n-ai cum :))) mai are și fițe de diva , 300 lei ... n-ai cum . :))) va rog nu va supărați pe mine dar nu am putut sa ma abțin

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

 

Serviciile :

Oral protejat

Finalizare faciala, pe corp

Normal protejat

Anal protejat

69

Face-fuck

Sex intre sani

 

Tarif : 100 lei finalizarea

200 lei ora cu 2-3 finalizari

 

Ca servicii de submisiva :

 

Biciuire

Bondage

Ceruire

Spitting (pe fata)

 

150 lei finalizarea

250 lei ora

 

 

+ 100 lei pt deplasare (doar la domiciliu)

 

Sunt deschisa si la alte propuneri!

 

Programari doar prin sms/Whatsapp

 

Programul de azi e 12-21

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

 

 

Am fost astazi la Andreea , am avut parte de 2 pahare de suc, am fumat, apoi ne-am apucat de treaba, ma rog mai mult ea :)).

 

Oralul e demential, cred ca primul de acest fel (de care am avut eu parte cel putin),deci nota 10.

 

Dupa am luat o pauza,mi-am mai revnit si eu.

 

La al 2 lea nr am inceput cu un oral din partea ei, un pic de titty fuck , app are sanii fermi, si la fel si carnea pe ea, ai pe ce pune mana (mie imi plac oricum fetele mai plinute).

Am continuat eu cu un oral ,foarte curata tipa  10 pt igiena, apoi un pic de misionar , un pic pe la spate ,am lovit un pic in manta si mi s-a lasat din pacate .

A incercat sa il mai invie dar n-a reusit, oricum 10 pt atitudine, trecusem oricum de o ora si nu a zis nimic, am renuntat pt ca uneori ma tine mai mult si exista sanse foarte mari sa nu ma termin,

 

Am mai stat la o tigara si apoi am plecat.

 

Recomand din toata inima , nu sunt bani pierduti 200 de lei pe ora,  tipa e super ok.

 

App mult succes in ceea ce faci,si spor la bani :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

 

 

Am fost astazi la Andreea , am avut parte de 2 pahare de suc, am fumat, apoi ne-am apucat de treaba, ma rog mai mult ea :)).

 

Oralul e demential, cred ca primul de acest fel (de care am avut eu parte cel putin),deci nota 10.

 

Dupa am luat o pauza,mi-am mai revnit si eu.

 

La al 2 lea nr am inceput cu un oral din partea ei, un pic de titty fuck , app are sanii fermi, si la fel si carnea pe ea, ai pe ce pune mana (mie imi plac oricum fetele mai plinute).

Am continuat eu cu un oral ,foarte curata tipa 10 pt igiena, apoi un pic de misionar , un pic pe la spate ,am lovit un pic in manta si mi s-a lasat din pacate .

A incercat sa il mai invie dar n-a reusit, oricum 10 pt atitudine, trecusem oricum de o ora si nu a zis nimic, am renuntat pt ca uneori ma tine mai mult si exista sanse foarte mari sa nu ma termin,

 

Am mai stat la o tigara si apoi am plecat.

 

Recomand din toata inima , nu sunt bani pierduti 200 de lei pe ora, tipa e super ok.

 

App mult succes in ceea ce faci,si spor la bani :D

Multumesc 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...