Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Serviciile :

Oral protejat /neprotejat (daca nu exista leziuni,mirosuri si igiena e impecabila)

Finalizare orala, faciala, pe corp

Normal protejat

Anal protejat

69

Face-fuck

Sex intre sani

 

Tarif : 100 lei finalizarea

200 lei ora cu 2-3 finalizari

 

Ca servicii de submisiva :

 

Biciuire

Bondage

Swallow

Ceruire

Spitting (pe fata)

 

150 lei finalizarea

250 lei ora

 

 

 

+ 100 lei pt deplasare (doar la domiciliu si doar dacă cunosc persoana)

 

Sunt deschisa si la alte propuneri!

 

Programari doar prin sms/Whatsapp cu minim 60 min inainte

 

 

Imi rezerv dreptul de a selecta cu atentie persoanele care îmi vor trece pragul

Link spre comentariu

Sincer sunteți o adunătură de idioți.., și nu înțelegeți esență site-ului😵,. Pe Andreea o fute cine vrea, cine nu vrea, nu mergea la ea e simplu..,, dar sa fi măscărici pe topicul altuia eeee, luați-vă dracu un topic unde toți fraieri va măsurați injuriile,,, fatalailor.

Cioacane tari celorlați bărbați adevărați!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Serviciile :

Oral protejat /neprotejat (daca nu exista leziuni,mirosuri si igiena e impecabila)

Finalizare orala, faciala, pe corp

Normal protejat

Anal protejat

69

Face-fuck

Sex intre sani

 

Tarif : 100 lei finalizarea

200 lei ora cu 2-3 finalizari

 

Ca servicii de submisiva :

 

Biciuire

Bondage

Swallow

Ceruire

Spitting (pe fata)

 

150 lei finalizarea

250 lei ora

 

 

 

+ 100 lei pt deplasare (doar la domiciliu si doar dacă cunosc persoana)

 

Sunt deschisa si la alte propuneri!

 

Programari doar prin sms/Whatsapp cu minim 60 min inainte

 

 

Imi rezerv dreptul de a selecta cu atentie persoanele care îmi vor trece pragul

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Salutare. Sunt nou pe acest forum de aproape o lună. Mă ajută cineva cu un link spre anunțul domnișoarei vă rog?

Vezi aici nu se acorda ajutoare sociale. Putorile ai viata scurta
Link spre comentariu

Mda. Bine că sunteți voi șmecheri și deștepți. Am cerut un link spre anunț, nu luna de pe cer. Dar mno. Prostia e în floare la voi că vă precipitați să jigniți persoane pe care nici măcar nu le cunoașteți. Dar ok. Scuze Andreea oentru off-topic, doar că sunt 155 de pagini pline de comentarii răutăcioase în loc de recenzii cum ar trebui. Voiam doar să văd 2/3 poze să mă pot hotărî. Atâta tot. Dar ți-ai găsit. Cere omu un link și sar toți proștii cu gura. Eu zic să vă vedeți de treabă în loc să comentați aiurea. Asta pentru simolul fapt că nici măcar nu știți cine sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mda. Bine că sunteți voi șmecheri și deștepți. Am cerut un link spre anunț, nu luna de pe cer. Dar mno. Prostia e în floare la voi că vă precipitați să jigniți persoane pe care nici măcar nu le cunoașteți. Dar ok. Scuze Andreea oentru off-topic, doar că sunt 155 de pagini pline de comentarii răutăcioase în loc de recenzii cum ar trebui. Voiam doar să văd 2/3 poze să mă pot hotărî. Atâta tot. Dar ți-ai găsit. Cere omu un link și sar toți proștii cu gura. Eu zic să vă vedeți de treabă în loc să comentați aiurea. Asta pentru simolul fapt că nici măcar nu știți cine sunt.

Sunt poze cu 3-4 pagini mai in spate ,dar dacă pozele sunt un impediment inseamna ca nu sunt ceea ce cauți😉

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vrea sa ne demonstreze ca si dupa alegeri , prostia e in floare..

Stai sa ii vezi pe aia care suna să ceară detalii si daca le zici ca sunt scrise pe forum te intreaba daca nu le poti discuta la telefon....

De ce?

Sa ii auzi după cum pun alte intrebari ai respira tot mai greu 🤬🤬🤬

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sincer sunteți o adunătură de idioți.., și nu înțelegeți esență site-ului😵,. Pe Andreea o fute cine vrea, cine nu vrea, nu mergea la ea e simplu..,, dar sa fi măscărici pe topicul altuia eeee, luați-vă dracu un topic unde toți fraieri va măsurați injuriile,,, fatalailor.

Cioacane tari celorlați bărbați adevărați!

Unii sunt frustrați că nu stiu cum sa futa 🙄🙄🙄....vin-o la Bv să le arăți(si asa nu ai fost demult😜😜😜) 😈😈😈😈

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...