Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat aceasta domnisoara scumpa in decursul zilei de ieri,notele sunt semnificative pentru ce e ea si cum stie sa se comporte cu personele care ai trec pragul.

10oral

10normal

ps chiar e o domnisoara de calitate din pct. meu de vedere,multumesc :hug1

Mulțumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ăștia care sunt prea nesimțiți pentru lumea asta și cred ca ești obligata sa oferi anumite servicii... NU ma impresionați ca îmi spuneți ca veți scrie pe forum!

 

Ofer doar ceea ce e trecut în lista de servicii, nimic în plus și motivul pentru care nu accept altceva ma privește doar pe mine!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Ăștia care sunt prea nesimțiți pentru lumea asta și cred ca ești obligata sa oferi anumite servicii... NU ma impresionați ca îmi spuneți ca veți scrie pe forum!

 

Ofer doar ceea ce e trecut în lista de servicii, nimic în plus și motivul pentru care nu accept altceva ma privește doar pe mine!

Nu te stresa...esti veche in bransa...stii cum sta treaba cu baietii..."cainii latra ursul merge"
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu te stresa...esti veche in bransa...stii cum sta treaba cu baietii..."cainii latra ursul merge"

Ieri a fost ziua amenințărilor ( 14 numere blocate pentru asta, iar acesta a fost cel mai inofensiv) 🤭🤭🤭

Mai am maxim 3 luni de activitate și doresc sa fie cât se poate de liniștite

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Ieri a fost ziua amenințărilor ( 14 numere blocate pentru asta, iar acesta a fost cel mai inofensiv)

Mai am maxim 3 luni de activitate și doresc sa fie cât se poate de liniștite

Te inteleg dar vezi tu...ai rezistat atat,nu mai rezisti tu 3 luni?ma repet,"cainii latra ursul merge"

Cei care te ameninta nu sunt barbati,toata lumea stie asta,nu te cunosc dar parerea mea din ce si cate am citit esti destul de inteligenta si stii sa faci fata acestor specimene.

Spor sa ai

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Te inteleg dar vezi tu...ai rezistat atat,nu mai rezisti tu 3 luni?ma repet,"cainii latra ursul merge"

Cei care te ameninta nu sunt barbati,toata lumea stie asta,nu te cunosc dar parerea mea din ce si cate am citit esti destul de inteligenta si stii sa faci fata acestor specimene.

Spor sa ai

Mulțumesc 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

Serviciile :

Oral protejat /neprotejat (daca nu exista leziuni,mirosuri si igiena e impecabila)

Finalizare orala, faciala, pe corp

Normal protejat

Anal protejat

69

Sex intre sani

 

Tarif : 100 lei finalizarea

200 lei ora cu 2-3 finalizari

 

 

 

Programari doar prin sms/Whatsapp cu minim 60 min inainte

 

Program 11-21

 

Imi rezerv dreptul de a selecta cu atentie persoanele care imi vor trece pragul!

 

Varianta 2 de servicii nu mai exista !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania

Te retragi peste 3 luni din activitatea această?

Ieri a fost ziua amenințărilor ( 14 numere blocate pentru asta, iar acesta a fost cel mai inofensiv) 🤭🤭🤭

Mai am maxim 3 luni de activitate și doresc sa fie cât se poate de liniștite

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...