Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:la munte
  • Oras:la munte
Acum 37 minute, andreea8 a spus:

Va rog sa nu ma mai abordați cu apelative libidinoasa (iubire, prințesă, păpușă)! 

 

Andreea, imi cer scuze dar nu a fost cu rea intentie si nici nu sunt libidinos, nu am stiut ca te deranjeaza, pur si simplu asa vorbesc in mare parte inclusiv cu colegele la munca, pana la tine nici o femeie nu a ripostat asa. Succes!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, costy03 a spus:

Andreea, imi cer scuze dar nu a fost cu rea intentie si nici nu sunt libidinos, nu am stiut ca te deranjeaza, pur si simplu asa vorbesc in mare parte inclusiv cu colegele la munca, pana la tine nici o femeie nu a ripostat asa. Succes!

Cât timp ii spun persoanei pe nume (dacă cunosc numele) nu doresc sa fiu abordata cu apelative 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragi bărbați, va rog sa va supravegheați copii ca la 17 ani nu ar trebui sa umble după pizda pe bani 🤭🤭🤭

Dragi pești care sunați și înjurați sau amenințați... 

Nu plec nicăieri, dar as putea sa fac ceva nedemn de o doamna pe fata voastră 🤭🤭🤭

 

O zi frumoasa 🙃🙃

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, andreea8 a spus:

Dragi bărbați, va rog sa va supravegheați copii ca la 17 ani nu ar trebui sa umble după pizda pe bani

Pfoai de capul meu... la 17 ani în ziua de azi sunt satui de pizq@ iar ea deja râgâie  "cola".... Pai știu niște întâmplări cu tineret din asta, chiar mai tânăr, ca dacă îl povestesc ma baneaza pisicut pe loc 😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 13 minute, extraterestru78 a spus:

Pfoai de capul meu... la 17 ani în ziua de azi sunt satui de pizq@ iar ea deja râgâie  "cola".... Pai știu niște întâmplări cu tineret din asta, chiar mai tânăr, ca dacă îl povestesc ma baneaza pisicut pe loc 😂😂

Știu și eu, dar e frustrant sa te sune copilul de pe nr lui tati când tu l-ai futut pe tati săptămânal în ultimii 2 ani 🤭🤭🤭🤭

De când cu statul acasă ma suna tot mai mulți copilași de pe nr tăticului.... 

Pe moment ma enervez, dar îmi trece.... 

  • Haha 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...