Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 11.06.2021 la 22:29, sobyzor a spus:

Hello , 

Deci am  fost mai devreme programat la @andreea8 pentru o ora ( prostia mea ca nu am luat mai mult dar a fost prima data cand am fost ).

Fata foarte deschisa usor de discutat cu ea despre orice , nu are nici o retinere. Am fost servit cu , Cola stat la cateva tigari discutat vrute si nevrute , natural totul. Dupa mi-a inmanat prosopel si m-am dus la baie ( unde mi-a aratat cum functioneaza dusul ca are un schepsis :D ) curat totul aerisit foarte fain.

Dupa igienizare am fost poftit in camera unde am vazut niste sani superbi imensi foarte placuti la atingere de imi venea sa stau o ora numai jucandu-ma cu ei , a inceput cu FK si jucat putin cu sanii si dupa s-a coborat ea senzual in timp ce eram inca in genunchi pe pat catre junior ... si a inceput cu un facefuck deepthroat de am zis valeu,

Dupa am rugat-o sa incercam doggy caci daca continua asa imi dadeam sufletul , dar au fost niste probleme ca tot aluneca afara , asa ca am trecut in LOT unde s-a miscat extrem de bine foarte activa si privelistea era faina.

Finalizarea a fost faciala din picioare.

Dupa tigara , suc pauza de revenire, si a inceput runda 2 unde a avut startul ca prima , dar oralul ei era atat de bun incat m-am decis sa nu mai incerc altceva, dar sa nu fiu neam prost plus ca are si fundu fain am zis sa trecem la 69 ca sa nu stau doar ca mortu . 69 cu facefuck din partea ei dar si a mea , ambii dand simultan , dar ma concentram si eu la ce faceam acolo jos la ea.

Finalizarea a fost orala.

Dupa ce ne-am luat lar revedere caci am stat mai mult de o ora clar. Eram atat de bine dispus de am plecat pe jos drum de 50 minute 

De revenit DA

Regret ca am luat doar o ora DA

si nasol ca maine pleaca :( .

Seara faina.

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...