Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața! 

 

Disponibila pana la 22! 

 

@pisicuts dacă făceam eu tot ceea ce fac cei 2 useri de mai sus (+pagina anterioara) sigur se luau măsuri! 

Știm cu toții ca îți place scandalul pt că doar așa ne poți forța indirect să plătim conturi, dar dacă vrei conturi plătite... Ia măsuri! 

 

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, andreea8 a spus:

Bună dimineața! 

 

Disponibila pana la 22! 

 

@pisicuts dacă făceam eu tot ceea ce fac cei 2 useri de mai sus (+pagina anterioara) sigur se luau măsuri! 

Știm cu toții ca îți place scandalul pt că doar așa ne poți forța indirect să plătim conturi, dar dacă vrei conturi plătite... Ia măsuri! 

 

 

Aloooo, eu te-am întrebat dacă faci uro și tu imi răspunzi in modul ala? Se vede ce caracter infect ai! 
Uro este un serviciu, nesimtito!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 18 minute, sarpetine a spus:

Aloooo, eu te-am întrebat dacă faci uro și tu imi răspunzi in modul ala? Se vede ce caracter infect ai! 
Uro este un serviciu, nesimtito!

Măi nesimțitule, mă jignești de câteva luni deja de pe 2 conturi. 

Cel mai probabil ești vreo curvă frustrata că nu produce sau peștele curvei.... Oricare varianta ar fi... Ești un gunoi ordinar! 

Nu știu cine e cel cu caracterul infect, dar după cum bănuiesc ești unul și același cu,, Cucugol " care îndrăznea să amenințe și să înjure în privat! 

 

Marș la muncă, cârpă ordinară că bărbat nu o să fi nici în viata viitoare! 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu ofer servicii de submisiva! 

Nu ofer mai mult decât e scris pe profil! 

Nu mai veniți cu propuneri.... Nu le accept (aici mă refer la submisiva, neprotejat, etc) oricare ar fi suma oferita! 

 

Voi face excepții doar pt persoanele care au multe vizite 🙄

 

DACĂ vă e lene să citiți câteva detalii pe profil... Să Vă fie lene și să deranjați inutil (vezi doamne.... Tarife mari și voi nu aveți atât disponibil)!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, andreea8 a spus:

Nu ofer servicii de submisiva! 

Nu ofer mai mult decât e scris pe profil! 

Nu mai veniți cu propuneri.... Nu le accept (aici mă refer la submisiva, neprotejat, etc) oricare ar fi suma oferita! 

 

Voi face excepții doar pt persoanele care au multe vizite 🙄

 

DACĂ vă e lene să citiți câteva detalii pe profil... Să Vă fie lene și să deranjați inutil (vezi doamne.... Tarife mari și voi nu aveți atât disponibil)!!! 

Excepții... Strict la partea de submisiva... Să nu se înțeleagă altceva! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, andreea8 a spus:

Măi nesimțitule, mă jignești de câteva luni deja de pe 2 conturi. 

Cel mai probabil ești vreo curvă frustrata că nu produce sau peștele curvei.... Oricare varianta ar fi... Ești un gunoi ordinar! 

Nu știu cine e cel cu caracterul infect, dar după cum bănuiesc ești unul și același cu,, Cucugol " care îndrăznea să amenințe și să înjure în privat! 

 

Marș la muncă, cârpă ordinară că bărbat nu o să fi nici în viata viitoare! 

Fa prostituato vroiam sa vin sa ma pis pe tine și pe copilul tău le care îl duci dimineața și pe pisicile tale fa, zdreanto!

  • Minus 2
Link spre comentariu

In primul rând nu am scris in viața mea un mesaj privat!

poate ești și bolnava psihic. Cert este ca eu pe mizeria ta de profil nu mai intru. Am avut răutăți la adresa ta, nu jigniri!

te-ai mutat din sahia pe Traian și culmea te-ai mutat cu mine pe scara in blocul turn. 
Am fost la tine exact cum am zis, sa imi descarc fierea pt ca nu ești pe gustul meu dar avea niște servicii umilitoare și mi-a plăcut.

nu am sa mai apelez nici la serviciile tale și nici nu am sa te mai jignesc. 
gata...am renunțat la asta...

e decăzutor pentru mine sa intru in polemica cu cineva de speța ta. 
Sa ai o viața minunata!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața! 

Începând de azi voi renunța la acest forum (exista și altele unde oamenii sunt civilizați)! 

 

În Aprilie l-am rugat pe Pisicuts să baneze un membru abuziv și a zis să discut el cu acel user.... 

 

Acum că i-am răspuns cu aceiași,, monedă " am primit avertisment pentru topic multiplu și mesaj în privat de la Pisicuts care nu e tocmai demn de un administrator care face bani cu ajutorul activității noastre pe acest forum! 

Userul care m-a jignit luni întregi până să îi răspund la fel a fost Banat pt fix 3 zile să își poată continua activitatea la fel.... 

 

Programul meu va fi același în continuare, doar nu îmi voi mai anunța disponibilitatea aici!. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...