Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salut la toti,

 

Vreau sa va povestesc intalnirea pe care am avut-o cu aceasta domnisoara.

Programarea, vineri 28.12, pe la 11.30, domnisoara, ce sa spun, arata bine, sani mari cu sfarcuri proeminente. Dupa un pic de socializare la un suc si o tigara, dusul de rigoare si actiune. Actiunea in sine nu detaliez, a fost OK, finalizat CIM la domnisoara.

Platit 100 si plecat, dupa un respiro la o tigara.

Ei, acum vine momentul culminant.

Dupa fix un saptamana, ma trezesc cu usturime la urinare si o secretie alba!!!!!!!!!! Din cercetari pe google, pare sa fie o uretrita, caz mai fericit, sau GONOREE. Problema este ca pana joi, cand am programare la urolog mai sunt destule zile, in care trebuie sa imi storc creierii, nopti nedormite!!.

Asa ca, aviz celor care au fost si au facut ON, nu ar strica analize cum de altfel si domnisoara ar trebui.

Voi posta aici, sub semnul anonimatului, rezultatele analizelor.

Bineinteles ca se vor gasi, poate unii si altii, sa spuna ca nu este adevarat, ca vreau doar sa calomniez, dar sa stiti ca este adevarul gol golut. Pana la intalnirea de saptamana trecuta, ultima intalnire a fost undeva la mijlocul lunii august, iar de saptamana trecuta, am fost cuminte.

Pana la o noua postare, PLAY SAFE

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred că vrei să calomniezi. Pentru ca dacă erai un domn o sunai pe ea, nu postai aici. Apropo, vezi ca "Infecţia genitală la bărbat se manifestă sub forma unei uretrite acute, cu scurgere uretrală purulentă şi durere intensă la urinat ce apare la 2 – 5 zile de la momentul infecţiei."

Sursa : https://www.scientia.ro/biologie/organismul-uman-functionare-boli-si-remedii/3891-genul-neisseria-meningita-i-gonoreea.html

  • Like 1
Link spre comentariu

Partea rea este ca unele bts nu au simptome nici la femei si nici la barbati.

Asteptam cu deosebit interes rezultatele analizelor.

Poate ca Andreea nici nu stie ca are acesta infectie care este asimptomatica la femei, citez din articolul Monicai :

 

La femei infecţia se localizează la nivelul endocolului, dar poate interesa mucoasa uretrală sau glandele Skene şi Bartholin. Celulele scuamoase vaginale nu pot fi infectate de N. gonorrhoeae la femeia matură şi activă sexual din cauza barierei acide, dar fetiţele dezvoltă vulvo-vaginită. De cele mai multe ori femeia este asimptomatică fiind un rezervor infecţios şi diseminând gonococul în jur. Atunci când se manifestă, femeia prezintă o scurgere vaginală purulentă, dureri intense la urinat şi dureri abdominale. 10% dintre femeile infectate pot dezvolta complicaţii ale căror urmări sunt sarcina extrauterină sau sterilitatea.   "

Link spre comentariu

in 3-4 zile apar simptomele de gonoree insa pot aparea in interval de 1-14 zile. durere la urinare si scurgere galben verzuie dimineata mai ales inainte de urinare

Gonoreea se ia si de pe prosoapte, orice obiecte infectate care au avut contact cu fluide infectate, jucarii erotice, degete din vagin, anus...etc

 

http://www.seximus.ro/articole/gonoree-neisseria-gonorrheae.php

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Eu cred că vrei să calomniezi. Pentru ca dacă erai un domn o sunai pe ea, nu postai aici.

 

Eu cred ca ne vom da seama daca este asa sau nu cand vor aparea analizele domnisoarei. Pana atunci e "he said, she said".

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu cred ca ne vom da seama daca este asa sau nu cand vor aparea analizele domnisoarei. Pana atunci e "he said, she said".

Nu e ciudat că are 9 postări în atâția ani și din atâția vizitatori e singurul care se plânge?

În plus, Domnul care s-au prezentat cu acest nume a facut oral protejat si la final a dorit Cim pe care l-am refuzat spunând că din moment ce a vrut OP înseamnă că se simte cu musca pe căciulă si refuz să fac CIM!

De ce nu a apărut unul din cei care mă vizitează săptămânal sau de două ori pe săptămână sau orice alt domn?

Dacă nu a fost la medic...de unde știe ce are?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Multumim de postare... asteptam listarea analizelor. Andreea please... fă-ți analize, pentru a evita orice "batalie"

Eu am analizele la zi si daca e cazul le prezint,dar celor care mă vizitează nu pe forum pt ca exista date personale!
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Andreea draga, de ce crezi ca am specificat data si ora la care ne-am intalnit? Doar asa ca sa scriu aici? Nu, sa poti sa iti revezi sms-urile confirmate. Eu nu am scpus ca am facut oral protejat, ci doar ca am finalizat CIM. Am crezut ca se intelege ca oralul a fost doar neprotejat. Daca vrei sa iti improspetezi memoria, sunt cel caruia i-ai povestiti de viata ta, cat costa inchirierea garsonierei in care stai, etc.

Dar, asa cum am spus, revin cu analizele.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Stai linistita, nu te calomniez, am spus de la inceput, pe langa ceea ce am, nu mai am nevoie si de altceva. Nu te-am jignit si doar am relatat ceea ce s-a intamplat cronologic. Nu am nimic de castigat de pe urma asta, este doar un mesaj de atentie catre cei ce vor dori sa vina la tina

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Andreea draga, de ce crezi ca am specificat data si ora la care ne-am intalnit? Doar asa ca sa scriu aici? Nu, sa poti sa iti revezi sms-urile confirmate. Eu nu am scpus ca am facut oral protejat, ci doar ca am finalizat CIM. Am crezut ca se intelege ca oralul a fost doar neprotejat. Daca vrei sa iti improspetezi memoria, sunt cel caruia i-ai povestiti de viata ta, cat costa inchirierea garsonierei in care stai, etc.

Dar, asa cum am spus, revin cu analizele.

Spor

Cum am scris si mai sus....dacă analizele tale dovedesc altceva (ceea ce sigur va fi) te acuz de calomnie !

 

Până atunci....cine ma vizitează are dreptul să îmi vadă analizele (făcute la jumătatea lunii decembrie)......de cei care latră degeaba pe forum mă doare fix în cot!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...