Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Începând de acum stabilesc programări din timp doar cu persoanele care au minim 3/4 vizite la mine sau useri cu multe recenzii!!!. 

Cei cu mai puține vizite sau total necunoscuți pot face programări doar cu 30 min înainte! 

Nu e posibil ca din 10 programări 9 sa fie țepe! 

 

Cât despre peștișori... Poate ar fi cazul sa învățați fetele sa se comporte civilizat și sa o suga corect în loc sa va luați zeci de cartele sa ne futeti noua ziua! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0

Sa-ti fie ziua frumoasa... sí am o intrebare 🤗... Ce inseamna ,,varianta 2 de servicii (cele de submisiva ,, ?? 

Explica-ne sí noua, celor care suntem muritori 😉

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, Peti80 a spus:

Sa-ti fie ziua frumoasa... sí am o intrebare 🤗... Ce inseamna ,,varianta 2 de servicii (cele de submisiva ,, ?? 

Explica-ne sí noua, celor care suntem muritori 😉

 

Aceste servicii nu le voi mai face publice din X motive. 

Dacă dorești detalii te rog sa îmi scrii pe Whatsapp 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobîrlău
  • Oras:Dobîrlău
On 4/10/2021 at 5:42 PM, pitzibv said:

 

Salut baieti ,

stiu ca nu prea am postari pe aici ,dar zic sa incep si eu ,asadar : am reusit sa ajung si eu zilele trecute la Andreea ,programat pe whatsapp cam cu o ora inainte, a respectat programarea fara probleme.

E o tipa voluptoasa, draguta la fata, e comunicativa, cu bun simt.

despre actiune: eu am fost doar ;a un oral rapid (am fugit de la munca ) si am avut parte de un ON foarte bun cu umed, fain cu lins de owo si cu un deep foarte fain facut din parte ei fara sa intervin eu, priviri in timpul actiunii, finalizat in gura la ea spectaculos (fiind nf cam de multicel).

Ca si note 

Locatie: 7 din pacate aici Andreea ,era cam naspa garsoniera si cam mizerabila ,sincer ptr ce oral faci , e pacat sa nu te muti undeva mai fain

Tipa : la fata as da un 8, este draguta la fata

ON : cu de toate, eu ii dau 10

igiena 10, pt ce am avut parte nu am simtit nimic dubios

 

100 ron cadoul platiti la inceput fara sa-mi spuna ea, i-am lasat pe masa, , raport calitate-pret foarte bun.

Eu unul cu siguranta voi reveni ptr un oral cu CIM  , dar mi-ar placea totusi sa-si schimbe locatia , asta ar fi super din partea ei.

Mersi Andreea , succes tuturor !

zi Johnule.. cum e morsa intre craci? mai găleată si barbierita minutios sau nu intra nici mădular de copilandru?

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața! 

Disponibila pana la ora 20! 

 

Va rog sa nu mai insistați pe serviciile de submisiva pt ca le ofer când simt eu nevoia de a ieși din monotonie! 

De asemenea, le ofer doar persoanelor pe care le cunosc bine! 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...