Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

adica a sunat si apoi a fugit mancand pamantul :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

A sunat si a vrut încă un tip😅😅😅 dacă îl aveam ascuns în chiloți pe al doilea...îl rezolvam azi😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor, am scris destul de clar că ora cu anal e 200 lei!

 

Pt cei cunoscuți tariful rămâne același ca înainte !

 

Să nu mai am discuții cu ameni pe care nu i-am văzut în viața mea ca pe nimfo scrie ca e 150 lei ora de sex total...unde oricum scria ca analul e pt cei fideli!

  • Like 2
Link spre comentariu

deci ora este 200 cu anal inclus. Oferta ta cred ca a fost putin confuza pt multi, scria 150 ora si includea si anal (doar la varianta de 1 ora, altfel era +50 )

Trebuie sa recunosc ca si eu crezusem la fel ca si colegul, 150 ora cu tot cu anal sau 1 finalizare 100 si inca 50 pt cine vroia si anal la 1 finalizare. Daca se alegea 1 ora cu 150, analul era inclus. Eu asa intelesesem din oferta ta. 

Bine ca s-a specificat acum, poate multi nu vor mai intreba

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

deci ora este 200 cu anal inclus. Oferta ta cred ca a fost putin confuza pt multi, scria 150 ora si includea si anal (doar la varianta de 1 ora, altfel era +50 )

Trebuie sa recunosc ca si eu crezusem la fel ca si colegul, 150 ora cu tot cu anal sau 1 finalizare 100 si inca 50 pt cine vroia si anal la 1 finalizare. Daca se alegea 1 ora cu 150, analul era inclus. Eu asa intelesesem din oferta ta.

Bine ca s-a specificat acum, poate multi nu vor mai intreba

La actualizarea serviciilor am scris 100 lei finalizarea si 150 lei ora ,iar mai jos am scris +50 lei anal ....deci era clar ...nu scria nimic altceva :) dar unii nu au citit mai jos

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...