Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare tuturor. Cum probabil va asteptati deja recenzia mea nu face decat sa reconfirme concluziile voastre. Voi da 10 pentru punctualitate, la ora stabilita Andreea era gata sa ma primeasca. Cat despre celelalte :

Aspect: 10. pt iubitorii de fete cu forme, sunteti exact unde trebuie.

ON: 10

NP: 10. ambele numere meritau toti banii.

Igiena : 10

Locatie: o sa zic un 9 ca sa nu zica cineva ca-i blat. Este foarte usor de gasit. Garsoniera foarte spatioasa cu toate dotarile necesare

 

In incheiere vreau sa spun ca un mare plus il reprezinta atmosfera degajata. Nu simti niciun fel de presiune iar timpul este folosit la maxim. Va doresc vizite cat mai placute tuturor. Succes :D

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Acum 40-45 min m-a contactat cineva de pe forum... i-am spus zona si ca voi putea primi vizite Abia peste 20 min ca peste 40 să sune să intrebe dacă sunt în Brașov 😂😂😂😂

ÃŽmi spune că e în Gemenii, ii mai spun o data zona si el tot nu înțelege....

 

Stiu ca e 1 aprilie ,dar parcă nici chiar așa !

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

E de 1 Aprilie sau chiar esti indisponibila?

Chiar sunt indisponibilă

Nu am avut curent...nu am avut apă....si după a dat eroare centrala....

 

Decât să mă descarc pe cei care mă vizitează....mai bine nu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

ÃŽmi cer mii de scuze domnului care a rămas ,,pe dinafară"...problemele tehnice s-au prelungit si nu am avut acces la telefon (fiind nevoită să ajut)...

 

ÃŽmi iau revanșa cu 50% (reducere ) din tariful de o oră. ...ca la magazin 😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

Pentru că nu am dorit să cresc tarifele pt persoanele cunoscute (care au fost ok tot timpul), voi rămâne la tarifele vechi pt toata lumea...excepție făcând cei care au dat tepe si mai vor o ,,șansă" !

 

Legat de servicii :

 

Oral protejat

 

Normal protejat (cât timp nu trebuie să stau în mâini sunt ok cu orice poziție)

 

Anal protejat în functie de mărime

 

69

 

Face-fuck

 

Sex intre sâni

 

Finalizare faciala sau corporala

 

 

Cadou :

100 lei finalizarea

150 lei ora

 

250 lei ora pt teparii care mor vor o șansă!

 

 

 

Ușoare ,,jocuri de dominare " pe care le discutam în privat : 200 lei ora (nu se accepta la finalizare )

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sanse pt tepari? Ce tare...

Dar banuiesc ca nu-i considerat tepar cel care ajunge cu 5 minute mai devreme.

Nu îi consider tepari, chiar sunt oameni okn

Dar nu e normal să suni de 3 ori la interfon fara sa anunți înainte ca ai ajuns si abia după să dai un amarat de mesaj!!!

 

Te gândești că poate eram la dus ca mai avea câteva minute și tu ai sunat să audă tot blocul? Ai si însurat de 3 ori!

Dragul meu, când mergi la futut dai un mesaj ca ai ajuns chiar dacă ști de data trecută nr de interfon! Așa e normal si aaa e discret !

 

Dacă tu îți dorești ceva, oferi același lucru!

Eu locuiesc între oamenii ăștia , nu tu!

 

Ai ajuns in lista neagră pe buna dreptate!

Sunt curioasa daca in alta parte ai fi făcut la fel!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Deci , iar m-am umplut de draci...

 

Vrei sa ti se ofere discreție și bun simț,dar nu poți oferi același lucru ca tu ești clientul si îți permiți!

 

Te blochez pe Whatsapp după ce îți zic de câteva ori ca nu te mai primesc pt ca ceea ce ai făcut e lipsa de discreție (automat si de respect) si tu continui prin sms ...

Te ignor acolo și începi pe forum!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pai eu am sunat o data, n-ai raspuns si atunci am trimis mesaj sa te anunt ca am ajuns. Apoi am sunat iar, la intervale de 2-3 minute.

Gandeste-te ca eu acolo am venit infierbantat, nu mai aveam rabdare. Un minut de asteptare pare mult in asemenea conditii. Altfel, as avea mai multa rabdare.

Si-apoi, cui crezi ca-i pasa ca suna interfonul? Si la mine la bloc suna si tot suna si-l ignor.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pai eu am sunat o data, n-ai raspuns si atunci am trimis mesaj sa te anunt ca am ajuns. Apoi am sunat iar, la intervale de 2-3 minute.

Gandeste-te ca eu acolo am venit infierbantat, nu mai aveam rabdare. Un minut de asteptare pare mult in asemenea conditii. Altfel, as avea mai multa rabdare.

Si-apoi, cui crezi ca-i pasa ca suna interfonul? Si la mine la bloc suna si tot suna si-l ignor.

Scuza-ma, ai avut confirmarea mea ca sunt gata si poți suna?

Uite ca mie îmi pasă dacă interfonul sună de nebun si aude tot blocul!

Eu am nevoie de discreție !

Nu continua să te țigănești ca nu e cazul!

Ai greșit felul de a te prezenta si eu îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clientela !.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da, ai dreptate, scuze, la asta nu m-am gandit. Confirmasem ca vin, cu vreo 35 min inainte. Am crezut ca-i suficient.

Pe lângă confirmare, toți (absolut toți ) dau măcar un sms ca au ajuns !

Cu asta am încheiat discuția !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...