Sari la conținut

Revenire in zona 0747406510


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Maine ai toată ziua ocupată?

Termina cu offtopic- ul.....daca as fi primit un mesaj de la tine as fi raspuns (la telefon nu am timp sa raspund) ,dar nu am primit!

Ce ar fi sa imi scri frumos un mesaj (asa cum fac toti) sau sa te retragi inainte de a cadea in penibil!

O seară plăcută!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ti-am trimis mesaj acum si putin mai devreme dar nu mi-ai raspuns.Daca re uiti pe mesaje pt.nr.tau 0747406510 o sa vezi ca ti-am trimis mai multe mesaje.

O seara frumoasa!

Nu o sa continui să iti explic ca nu am nici un mesaj la care sa nu fi raspuns!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

M-am programat într-o zi si nu am putut să onorez prezența dar te-am sunat cu vreo 3 ore inainte de programare si ti-am spus că nu pot si sa amânăm pt alta data.Asta a fost.

In mesajele trimise încalci regula de bază : întrebi de tarife desi sunt afisate pe forum....uite de asta nu te voi scoate din lista neagră! Te rog să termini cu offtopic-ul!!!

 

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela dupa reguli stricte!

Link spre comentariu

Nu vreau sa fiu carcotas dar tipa asta chiar are pretentii aiurea.

Cere punctualitate si sa nu ii pui prea multe intrebari dar ea nu stie sa respecte acest lucru.

Ma programasem intro zi la ea , am stabilit ora de comun acord iar cand trebuia sa ma deplasez spre ea ce sa vezi. Nu a mai raspuns la telefon , nu a raspuns la mesajele de pe whatsapp ,

nici pana in ziua de azi nu a mai zis nimic.

Crede ca doar timpul ei este pretios???

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu vreau sa fiu carcotas dar tipa asta chiar are pretentii aiurea.

Cere punctualitate si sa nu ii pui prea multe intrebari dar ea nu stie sa respecte acest lucru.

Ma programasem intro zi la ea , am stabilit ora de comun acord iar cand trebuia sa ma deplasez spre ea ce sa vezi. Nu a mai raspuns la telefon , nu a raspuns la mesajele de pe whatsapp ,

nici pana in ziua de azi nu a mai zis nimic.

Crede ca doar timpul ei este pretios???

 

Mi-am cerut scuze ,,public" putin mai sus ca nu am fost atenta la ceas si am stat 2 ore cu o persoana!

 

 

La fel cum se întâmplă intampla la voi chestii si nu anunțați se poate intampla si la mine uneori

Eu nu voi scrie mesaje sa ,,ma explic" ...prefer să o fac aici!

Nu voi repeta acelasi lucru iar pt ca nu vad sensul...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Dragilor va rog sa veniti cu hainute curate pe voi altfel ma puneti in situatia penibilă de a gasi scuze sa va poftesc afara!!!!

Pai..bagale la spalat cat sta la tine si mai faci un ban in plus!😃😃😃😃

O fi venit omul direct de la serviciu!!😃😃

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...