Sari la conținut

Wu xing


Vizitator deliaro

Postări Recomandate

Vizitator deliaro
Reputație: 0

Johnule..eu fiind fan livrări mâncare la domiciliu.. vietnameză.. greceasca... libaneză etc...am zis sa încerc ceva chinezesc..băi johnule sun...la wu xing.. operatoarea amabilă...timp livrare cam 100 minute...totul livrat corect corespunzător... raport preț calitate wow.. recomand pentru orez și legume ;)

Spicy hmmm

 

post-204201-0-76996100-1530994048_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Serviciile sunt OK, dar la mancare tre' sa ai noroc. (De regula,) Pe fiecare cutie este o stampila cu numele celui care a pregatit bucatele. Unii dintre ei nu au nicio legatura cu mancarea chinezeasca, credeti-ma!

 

慢慢吃

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Serviciile sunt OK, dar la mancare tre' sa ai noroc. (De regula,) Pe fiecare cutie este o stampila cu numele celui care a pregatit bucatele. Unii dintre ei nu au nicio legatura cu mancarea chinezeasca, credeti-ma!

 

慢慢吃

Am observat :)

Sa știi că am avut noroc :)

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

wuxing e o franciza de kkt, nu are vreun chinez treaba cu mancarea aia. in mall-uri la fel, habar nu au angajatii lor care e treaba cu mancarea chinezeasca

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Johnule..eu fiind fan livrări mâncare la domiciliu.. vietnameză.. greceasca... libaneză etc...am zis sa încerc ceva chinezesc..băi johnule sun...la wu xing.. operatoarea amabilă...timp livrare cam 100 minute...totul livrat corect corespunzător... raport preț calitate wow.. recomand pentru orez și legume ;)

Spicy hmmm

attachicon.gif_20180707_230150.JPG

in sfarsit ceva cu livrare ..direct in pătuț :)) :)) ms
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Johnule..eu fiind fan livrări mâncare la domiciliu.. vietnameză.. greceasca... libaneză etc...am zis sa încerc ceva chinezesc..băi johnule sun...la wu xing.. operatoarea amabilă...timp livrare cam 100 minute...totul livrat corect corespunzător... raport preț calitate wow.. recomand pentru orez și legume ;)

Spicy hmmm

 

attachicon.gif_20180707_230150.JPG

De departe cea mai buna mancare chinezeasca e la Qian bao...baba novac...in functie de zona fac si livrari...pofta buna😂😋
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

nu e un mit , chiar asa este .

desi sint fan al bucatariei chinezesti , nu ma inghesui sa comand in Romania nicaieri .

multe dintre ingredientele folosite nu sint proaspete , ca sa nu mai vorbim despre legumele specifice bucatariei oriëntale ,care sint greu de procurat la noi  .

portiile sint foarte mici si scumpe raportat la pretul din occident , mincarea este adaptata la gustul romanesc.

cea mai buna mincare chinezeasca am mincat-o in dughenele din Chinatown din San Francisco  ,iar in Romania , cu Multi ani in urma la Oradea .

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nene obiectiv, jur cu mana pe inima ca in Dragonul Rosu se gasesc ingrediente proaspete din belsug. Muguri de soia, toate nebuniile lor :) 

Daca nu e chinezoi in bucatarie, sa dea in oale, degeaba

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...